Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Koukali jste dneska na Chalupu? Delali koupelnu v hodne starem dome. Zdi oblozili korkem - znelo to vselijak, vypadalo hezky, na zemi meli fakt krasnou dlazbu a vanu nakonec poridili drevenou za 40 nebo 60 litru emoticon Ta byla efektni, bohuzel tam nechali stara obycejna umyvadla a zachod, takze to bude spis pusobit kycovite emoticon
30. čer 2009 ve 20:59  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janapro
371
Registrovala se 24. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3752 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
janapro
371
Registrovala se 24. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3752 příspěvků a 3 alba. Má 23 přátel. Region Praha.
 Ahoj, já přišla před chvílí z práce jak miss mokré tričko taky strašnej slejvák. Začali jsme stavět, máme vybagrované základy a máme strach, že nám to ta voda celé rozpatlá a spláchne zase hlínu do těch vybagrovanejch děr.Myslím, že máme za sebou tu nejšpinavější a nejhnusnější práci- odstranění starých betonů a zdí.Manžel tak smutně koukal, jak byl ten beton bytelnej, že prej, kdyžto dělali, tak mysleli, že už je to nafurt. Ale to ještě neznal mně emoticon emoticon emoticon
30. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocule82
4
Registrovala se 14. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1800 příspěvků a 2 alba. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
kocule82
4
Registrovala se 14. května 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1800 příspěvků a 2 alba. Region Chrudim.
 Zdar ženy emoticon , nám se naštěstí povodně též vyhnuly, ale už týden je divný počasí..Zataženo,mlhavo, deštivo, teplo a vlhko jak v prádelně...
Chalupu jsem taky viděla, vana parádní(akorát si neumím představit ty účty za vodu emoticon )a strašně se mi nelíbyli ty umývadla s bílejma bateriema se zlatym-fujky emoticon
30. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
Registrovala se 8. dubna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 94 příspěvků a 4 alba. Má 9 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
Registrovala se 8. dubna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 94 příspěvků a 4 alba. Má 9 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 Achojky emoticon u nás je úplně stějně, hic a děsně vlhko, sice neprší, ale docela strašidelně tu hřmělo, brr.. Jinak u nás se voda nevylila i když ve vesnici kousek od nás udělala trochu neplechu. Každopádně by mohlo přestat pršet, minulý týden jsem plela celou zahradu a teď po těch děštích a vedrech můžu začít znova.
Chalupu jsem zase nestihla,byla jsem makat na baráčku - segře oblepujeme skříně, no hrozná crcačka emoticon
1. črc 2009 v 09:01  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janapro
371
fotoportrét
fotoportrét
janapro
371
 emoticon Tak já se na chalupu jdu podívat na internetu, včera jsem byla v práci, ještě že jde fůra věcí zkouknout dodatečně emoticon
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jdu si pro radu. Potrebuju vyprat potah ze sedacky. Normalne se mi do pracky nema sanci vejit, ale kdyz se poctive slozi, tak ho tam mozna narvu. Je sance, ze se to vypere nebo bude efekt nula, kdyz se nebude moct trit o steny bubnu ani vnitrek potahu? Jsem na vazkach, jestli to vyzkouset nebo ten potah rovnou odvezt do cistirny (ovsem do vedlejsiho mesta, nevim, jestli neco takoveho vubec perou ani kolik za to budou chtit..).
1. črc 2009 ve 13:57  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 Ahoj Ene, já bych to dala radši do té čistírny.. přece jen je to velký a když to ještě nasákne tak nevím nevím..
1. črc 2009 ve 14:05  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No kdyz to nasakne, tak se objem zmensi, to je v poho emoticon) pres susak to pak taky hodim, na 1000 otacek se to vyzdime perfektne... Ale jeste aby ta pracka nepretekla pri napousteni, co...
1. črc 2009 ve 14:07  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matyskova
Registrovala se 21. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
matyskova
Registrovala se 21. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků.
 Prave jak zmensi objem, bude se moci trit, to bude v poho emoticon
1. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Takze mi nepretece pracka? emoticon
1. črc 2009 ve 14:41  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 podle mě nepřeteče.. ale já už bych to neudělala... naposled mi takhle lítala po celé koupelně a soused pak nadával co to bylo za rodeo emoticon
2. črc 2009 v 08:38  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 ale já mam pračku cestovatelku, takže to neřeším, ale nevím co udělá v té nové koupelně emoticon
2. črc 2009 v 08:39  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 Nevím jestli jste si všimli toho nového alba Kamila 02, ale rozhodně se mrkněte, má tam nafocené nádherné kořenky dělané na zakázku, no krása emoticon
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=397051&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
2. črc 2009 v 08:46  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
Registrovala se 9. srpna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 69 příspěvků. Jablunkov, Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
Registrovala se 9. srpna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 69 příspěvků. Jablunkov, Region Frýdek-Místek.
 Holky......něco pro Vás ......dědictví po babičce emoticon ....má doma plno všelijakého porcelánu.........ještě o po své matce.....my jako vnučky pro tento styl nemáme nadšení tak jsem se dohodli že měco z toho prodáme........ale bude to aktuální tak do 2 týdnu než to nafotím..........o co byste měly velký zájem a nedá se sehnat abych šla na jisto?
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Dozy na vsechno, valecek, silnostenne talire v dobrem stavu, kafemlynek, silnostenne zadelavaci misy a misky, vsechno s dekorem ruzicek a modrych tresni...
2. črc 2009 v 10:14  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
 emoticon a co tak ubrusy vyšívané ....nebo takovéty sošky jeleni emoticon atd:.........a taky mooooc křišťálu
2. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Vysivane mozne, lepsi hackovane emoticon Jeleny asi nikdo chtit nebude, ty ma doma kazdy emoticon Kristal nemuzu posoudit.
2. črc 2009 v 10:21  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
 no jsem si říkala že asi s těma sochama pujdem tak možná na nějakou hájovnu................nebo na bál........chudák co by to dostal
emoticon
2. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nam ty ulovky pak ukaz, treba si vyberem...
2. črc 2009 v 10:33  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
fotoportrét
fotoportrét
hali
1
 jojo ale zak 2 týdny
emoticon emoticon
2. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocule82
4
fotoportrét
fotoportrét
kocule82
4
 skleničky na víno,šálky na kávičku emoticon
2. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 nazdar ženy emoticon jak se vám daří v těchle vedrech? U nás se bude zítra po dlouhé době grilovat ale hlavně makat.. jinak kdo scháníte koš na prádla našla sem tenhle, je pěknej za dobrou cenu, ne? emoticon http://www.superdiskont.cz/inshop/nabytek/dreveny-kos-na-pradlo-s-textilni-vlozkou-1-[id-PN%20841834].html
snad to nebude šunt...
já se přimlouvám za nějaký dózičky emoticon
3. črc 2009 v 11:34  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 Chjo zas mi to nejde s odkazama.. teď snad..
http://www.superdiskont.cz/inshop/nabytek/sada-kos-regal-3-police-regal-4-police-orechove-drevo-[id-PN%20841832%20SET].html
3. črc 2009 v 11:37  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Dobry, staci to zkopirovat cely.. vypada fakt dobre, je dokonce rozmerove stejny s tim co mam z ikea. To sou veci.. emoticon
3. črc 2009 ve 12:34  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
iviisek (30 r.)
5
  • Již bydlím v bytě
    Olomouc, Region Olomouc
 Nazdar ženy emoticon jak jste prožili prodloužený víkend? U nás bylo chvilku krásně a pak zase lilo... takže z koupání i opalování opět sešlo.. Máme za sebou s přítelem první 2 noci na baráčku, krásně se nám spinkalo emoticon
7. črc 2009 v 08:53  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 čau!! emoticon Nějak se to protáhlo, bude to tak do konce července emoticon Já si to užívám, ale manžel.. emoticon První měsíc mu pomáhal bratranec, teď je na to sám, bratranec jen na chvíli a nárazově. Občas na něj padne depka. Do toho taky pracuje (jako pracovně výdělečně..). Nevím co dodat? Já nechápu, jak to může zvládat, já bych to nezvládla.
7. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamila02
1
Registrovala se 14. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 86 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
kamila02
1
Registrovala se 14. dubna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 86 příspěvků a 1 album.
 zdravím, mohla bych se k vám připojit? Narazila jsem na yannu v jiné diskusi a to, co tam psala, se mi zazdálo blízké i srdci mému.
7. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 kamilo, jasně!! emoticon emoticon Chtěla jsem se zeptat na ty kořenky, kdes je vzala? Moc se mi líbí.. a i to, že jsou zelené emoticon Já teda už mám, koupil mi je manžel. Jsou pestrobarevné.
7. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamila02
1
fotoportrét
fotoportrét
kamila02
1
 o původ kořenek se zajímala už i ivisek, tak zkopíruju, co jsem jí psala:
Ahoj,

je to chodská keramika, ale nechali jsme si je udělat na zakázku, takovéhle vůbec normálně nedělají. Nechtěli jsme totiž ten klasický pestrý vzor, tak nám ho namalovali jednobarevný a taky nám napsali názvy koření podle našeho seznamu (máme jich hodně - myslím 19, v jejich standardní sadě je jen 6 druhů koření). Za tu zakázku žádná přirážka nebyla, stojí to stejně jako ty pestré kořenky ve standardu. Jedna stála kolem 100 Kč. Jsou celkem velké - 8x8 cm. Minišuplíčky stály nějak podobně, už nevím, snad o trochu míň. Máme je už déle.

Objednali a domluvili jsme si vzor přímo v Klenčí pod Čerchovem v prodejně Chodovia. Mají i jakýsi web, ale je takový mimo. Ony i ty paní v Chodovii jsou trochu mimo, jsou hrozně milé, ale jsou to malérečky a ne obchodnice, takže se dost ztrácejí v domlouvání objednávek a plateb a tak emoticon
Telefon do té prodejny by měl být 420241405172. Jde s nimi domluvit cokoli, akorát se tam musí občas volat, jestli to nějak nezamotali Na kořenky jsme čekali asi 2 měsíce, poslali to poštou na dobírku, zavolali, kdy to posílají, bylo to perfektně zabalené...

Do Klenčí jsme si schválně udělali výlet, když sme byli na dovolené na Domažlicku. Domlouvání čehokoli nestandardního je v Chodovii opravdu lepší osobně (předtím jsem tam volala a nějak mi vůbec nerozuměli, co chci).

Ale kořenky jsou vážně skvělé - nejde do nich světlo, těsní, takže koření zůstává pěkné. A ani se nerozbíjejí - moje máma je má (ty klasické strakaté) už přes 30 let a spadly nespočetněkrát a nerozbila se žádná. Proto jsem je chtěla taky, i když nejsou úplně laciné (ale zas za ručně malované mi to nepřijde tak moc).
7. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 kamilo, díky emoticon aha, mně to přišlo jako chodská keramika, hlavně když jsem viděla ty hodiny.. no to by mě nenapadlo, že to takhle vyrobí na zakázku a jen zelený.. emoticon
Já mám na nich jednoduše malované bylinky a mám jich 8.
7. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš