Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
snad tu všichni nespí? =-)
Odpovědět
uz bohuzel ne ]-( 8-(
Odpovědět
copak?
Odpovědět
prace,prace :-)
Odpovědět
A co delas? Ja uz jsem taky v haku. Tece nam strecha, opravili to a ze to vymalujou az to vyschne. Povidam jim: hlavne nam dejte vedet predem, at stihneme odstehovat ty veci z laborky. Jo, jo. Prijdu dneska rano a ty hovada uz malovali. Stoly od barvy, vsechno zapraseny,... ]-( No a to neni nic proti tomu, ze ve vedlejsi mistnosti, pod tou samou strechou, je pristroj za 3 mega. Ptam se jich: tu strechu opravite celou, ne? Pry ze neeee, jen ten kus co tece. A ja ze vedle je pristroj za 3 mega a oni ze pry "to by nemelo vedle tect" 8-( ]-(
Odpovědět
podpírám prodej(moje fce se totiz jmenuje podpora prodeje :-D ) na zahranicnim obchodnim oddeleni firmy ktera vyrabi potahovy latky ;-) = kancelarska krisicka ;-) Jsou teda borci, to ti reknu, ale asi tak nejak klasicky cesky remeslnik co? :-|
Odpovědět
pardon.. krYsicka :-N
Odpovědět
to je duvod, proc nestavime barak.. mam hruzu z remeslniku :-| efi.s.. nemate tam nejakou porcelanovou odmerku? by se mi sikla :-D
Odpovědět
a kdyz opravujete barak??? :-D
Odpovědět
mame jednoho znameho.. asi si ho na dva mesice pujcime a bude makat a makat :-D :-D :-D jinak budeme vybirat jen firmy, co maj ISO, vedou podrobny stavebni denik aj na zbourani plotu a vse bude ve smlouve. Sice za to dame vic, ale bude klid :-D
Odpovědět
jofine a co delas ty za pracicku, smim li se zeptat :-D
Odpovědět
kvalita jest můj obor :-p :-D ( postižení z povolání :-p )
Odpovědět
Článek se načítá
to toho vim :-p toho na sebe praskni vic ne? :-D
Odpovědět
Jof, porcelanovou odmerku nemame :-S Mame super hmozdir, ale ten jaksi pouzivame v laborce :-D
Odpovědět
kvalita a kontrola jakosti ( buzeruju za prachy co ma kdo delat :-D :-D :-D ) efis, to je skoda, prave hmozdiru je hafos, ale odmerky zadne :-(
Odpovědět
co budes odmerovat jofi? :-D
Odpovědět
no ja mam jen jednu a mam v ni levanduli :-D
Odpovědět
jof, z ceho mas tu kouli visici ze stropu-ten takovej muchlanec :-N
Odpovědět
to je asi nejaka morska trava? tusim ( no musi, bylo to pekelne drahe :-D :-p
Odpovědět
tramtadadaaaa, gratulace novomanzelum jofielovym :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přejeme ať vše proběhne v co největší pohodě a mají na co vzpomínat ;-) x-) Těď jsem si prohédla celý katolog ikea 2010, tedy alespoň na jejich stránkách, nevěděla jsem, že to tam jde, tak jestli jste to taky netušily, jukněte ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Katalog Ikea už chodí do schránek, mám ho už týden :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale pěkně nespravedlivé! I mladá paní Jofiel ho má, a já i když jsem členem ikea family, tak na mě prdí a nepošlou ho. ]-( Jani, dlouho jsi tu nebyla, copak tě zdržuje od bohapustého tlachání tady? :-D
Odpovědět
holt to jsou ty brnaci a prazaci a buh vi kdo jeste :-D ...nam katalog neprijde vid majo 8-( .dokonce jsem si o nej psala e-mail a odpovedeli mi ze nyni probiha bezejmenna distribuce, a od nejakyho data v zari mozna takhle kdo si napise(to asi ale nezbyde:-))
Odpovědět
tak jsem si teda odskočila vdát se a jsem tu zas :-D, mladá paní Jofielová :-D
Odpovědět
dobry den mlada pani, tak jste si to uzili x-) dneska taky dorazi proskolenej enous co :-D ..doufam ze nam vypovi zazitky... Jinak razime vejletit, na nakupy a asi do kina do nejakyho velkomesta :-D , tak sa majte ;-) Vecer novinkam zdar! 8-)
Odpovědět
ps:jani hod fota novy kuchyne,jsem zvedava na Stat v akci :-)
Odpovědět
Cau devcata, gratuluju Jof ke svatbe! Vydarilo se to? Tady v Praze vcera docela hnusne, snad bylo v Brne lip. Jinak to je nespravedlivy, me Ikea katalog neprisel :-( Doufam ze aspon ty webovky budou fungovat, u nas je skoro vsechno blokly (teda krome strechy :-D ;-) ) Jinak jak se mate? Ja dneska od 7. pekla kolace 8-( Slibila jsem lidem z laborky ze donesu, ale bylo to teda naposled. Mam toho plny zuby. Vcera byli nasi na navsteve a byli z bytu vyrizeny! Mama dokonce vecer jeste volala ze se z toho porad nemuze vzpamatovat :-D A to jeste nemam ani zidle. Mimochodem ty mi delaji starosti. Daly byste tam bily, nebo hooodne tmave hnedy (takovou tu klasickou barvu Thonetek)? Ty co jsou zatim ve hre mam v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdaaar, neco jsem letmo procetla jeste vcera z Holic, ale musim pozdravit, nez pujdu zmalovat svuj vytvor, tak at si mam pak kde postezovat :-N Tak zatim, cca za pul hodky si prijdu zaku*vovat :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?