Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jojo, jak mne to naucili, tak papam :-D no vezmu si toho nejlepsiho chlapa pod sluncem... toho mojeho x-)
Odpovědět
jasny, kazda ho mame doma,toho nej :-D rodice jsou tez vegetariani?? a co skoromanza?
Odpovědět
taťka nejed maso dvacet let, teď zase začal trochu kuřecím, mamka je masař jak blázen, ta toho do sebe valí furt :-D no a můj drahý jí a rád, ale co si z masa neudela, to nema :-p
Odpovědět
a takze jsi maso nikdy nemela?vubec? :-o :-o nejis ani treba ryby?
Odpovědět
no ochutnala jsem šunku a kuře, to jo. Z ryb jsem jedla jen uzenou makrelu, ale tu už taky nemůžu, mám mononukleozni dietu a ta to zakazuje. Ani svatebni dort si nedam :-(
Odpovědět
a co bude mit nevesta k svatebnimu obedu? vepro knedlo asi tezko co :-D
Odpovědět
no to nevim.. ani nemame zamluvenou restauračku.. někam sednem a dam si suchou rýži no :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já začala jíst vepřové až když jsem byla těhotná, malá si řekla :-) to jsem na jedný akci ožírala pečený sele jak divá, a to jsem to vždycky odsuzovala :-N Takže jestli si tvé tělo někdy takhle řekne, nebudeš tomu bránit, že ne?
Odpovědět
neeee suchou rejzi neeee :-S
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli taky malinkou svatbu, ale mamka to obrečela, takže pro klid v rodině jsme měli bezmála 70 lidí na svatbě. :-S Dnes bych si asi dupla, jelikož to plánuješ jednou za život a má to být VÁŠ den, tak si klidně dejte smážák v bulce u stánku, když to budete oba chtít, i tak je to hezký. ;-) x-)
Odpovědět
jojo,sice vdana nejsem,ale souhlasim ;-)
Odpovědět
no já ani smažený nemůžu, takže to fakt vidim na tu rýzi, ale jsem ráda, že jsem si obhájila svatbu jen ve ctyrech a ne zvat i teticky pres tri kolena :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Cau decka, jsem zpatky. Malou svatbu schvaluju, je to krasny. Kdybych se vdavala znovu, tak jen se svedkama a maximalne jeste ten fotograf ;-) My to delali v podstate hlavne kvulu moji babi, ta nam moc prala a od nas z rodiny asi jako jedina, takze jsem si rikala ze kvuli ni tu svatbu proste musim. Jinak zvire nemam, aqsi bych na nej nemela cas. Mozna casem:). Maso jim, ale docela malo. Dneska jsem mela po dlouhy dobe v pizzerii salat s mozzarelou a parmskou sunkou, to je moje "maso" behem poslednich asi 14 dnu :-D Kdyz jsem byla mala, maso jsem zasadne plivala :-D
Odpovědět
Já jsem celou dobu pro malinkou svatbu, ale aby nám to rodice nevycitali, tak jsme je tyden pred svatbou pozvali. Lukyho rodice by dojeli radi, ale moji se neobtezuji, takze to fakt bude jen se svedky, coz je nejlepsi varianta. Zadny stres, krom toho, ze ma byt dvacet stupnu a ja mam naplanovane dlouhe foceni na mistech naseho prvniho rande :-N jinak co jste dnes kutaly, at se drzime tematu? ja zabydlovala tu novou knihovnu ale zatim nevim jak se poprat s hlubokyma policema =-)
Odpovědět
Ja nic nekutam, mam obe ruce levy :-D Ani stokrlata (provizorni zidle ke stolu) jsem nezvladla nalakovat! Udelaly se mi tam takovy krabatice. Asi byl ten lak moc hustej 8-( Cim radite nalakovat stary dreveny nabytek? Uprimne receno, ja jsem nejen leva, ale i lina. Brousit stary opryskany vrstvy barvy se mi teda taky dvakrat nechce 8-( :-D Takze ja jsem na chalupe jaksi omylem :-D
Odpovědět
já starý lak u stolu dělala opalovací pistolí a pak to šlo. Krabatice jsou asi ze to bylo moc husty - nepromichany? No lina jsem taky, tu skrinecku na siti v albu jsem mela doma dva mesice, nez se mi do toho chtelo :-N :-D
Odpovědět
Hm, to si taky myslim ze to bylo moc husty. Na druhou stranu me prijemne prekvapilo, ze to nedelalo kocoury :-N. Jinak opalovaci pistole, to uz je na me prave moc profesionalni :-D Ani nevim jak to vypada :-D Jeee, nova fotka! ;-)
Odpovědět
no ja se te opalovajdy bala, ale docela mi to slo.. zkusim najit fotku s ni a hodit do ikonky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vám hodila do alba čím jsem se dnes bavila já, ale já prostě neumím fotit :-| Taky jsem dnes vyžehlila dva koše prádla (a pořád to nenáávidíím ]-( ) a na aukru prodala 3 staré stínidla, cha. A už se chystám spát, tudíž pařmenky zbudou zase dvě :-p
Odpovědět
kytka super, presne takovehle se mi libi! a i košíky ! juu, taky bych ty moje potrebovala na bilo.. to delas jakou barvou?
Odpovědět
To jo, to lucni kviti je nadherny! Skoda ze to nevydrzi :-( Tak dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ó, děkuji za pochvalu, ale kdyby jste mně viděli jak jsem táhla kočár po písčité lesní cestě, malou tam někde zahrabanou dole, tak se válíte smíchy :-D Používám univerzální vodouředitelný akryl-mat od HET.
Odpovědět
stejny jako serik, druhy den po natrhani je uplne na odpis.. :-|
Odpovědět
tady to všechno spí nebo vědátoruje, tak to vypadá, že se vydám nachystat drahému svačinu do práce a jdu do hajan.. dobrou noc.. |-|
Odpovědět
Dobrou :-)
Odpovědět
Dobreee ranko :-N
Odpovědět
Nazdar 8-)
Odpovědět
Stale badas,stale badas? Jak se maj bakterie :-)
Odpovědět
Je, Jof ma fotku s pistoli, jestli me zrak neklame! :-D
Odpovědět
Stale badam 8-( Ale uz pomalu ztracim svezest :-D Nastesti to ve dve zapichnu a jdu domu spinkat x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?