Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
stejne jsi do nej mela jit-za ty prachy ;-)
Odpovědět
nojo, ale ja už tam brala 5 metrů látky a podsedáky na židle :-D
Odpovědět
hezky fota jofi, hod tam neco vic z vaseho bydleni, vic interieru... :-)
Odpovědět
ja mam hnusnou podlahu :))
Odpovědět
tak jsem ti tam hodila roh u balkonu, pc stolek a noční stolek :-D
Odpovědět
na podlahu se vyflakni :-D . Co takova kuchyn, loznice, obyvak,koupelna :-D
Odpovědět
já bydlím v pronájmu, takze kuchynska linka fuj fuj ( klidne vyfotim ) .. ono jedinne, co je v kuchyni hezke je Leksvik stůl. Obyvák a loznice máme dohromady :-D a koupelna umakartová s úžasným dekorem růžového dřeva :-D :-D :-D
Odpovědět
parááááda :-D
Odpovědět
jojo, taky si to musím říkat každý den abych se z toho nezbláznila :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jof, to tam nedávej zkazila by sis své krásné album ;-) nebo dej a hned smaž. Dívejte co paní daruje, ještěže už je tam zájemce už bych si pro ni jela. :-D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
diky za kompliment, hazet to tam teda nebudu :-D i když fotky jsou z celeho bytu.. v te kuchyni to zachranuji ty doplnky.. linka je nova asi pul roku, ale nelibi se i no.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
je skoro nová a přesto fuj fuj ??? To tam schválně dej!
Odpovědět
Článek se načítá
ok, jdu to vyfotit
Odpovědět
tak a je to tam aj s bordelem okolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi trdýlko, že? Je hezká, jen tenhle typ madel nemám ráda. A to sis ji vybrala sama a teď se ti nelibí, nebo jak to je?
Odpovědět
no jak už jsem jednou psala.. přitel ma firmu na vyrobu nabytku.. a tahle mu nejak prebyvala, tak jsme ji supli sem do pronajmu at mu netrci v dilne a tu hnusnou predtim jsme vyhodili oknem :-D ( to byl teprve megahumáč, to tahle je luxus :-N ) .. ono proste nema cenu tady ty stojaty veci menit, kdyz se budeme stehovat za cas
Odpovědět
Profilova fotka
V tomto případě je ještě hezčí :-p Ale jestli chceš nějakou s duchem minulosti tak paní z Brna by ti jednu dala :-D :-D :-D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
jsi hodna :-D :-D :-D ta linka uz je tam fest dlouho,.. aj doprava trolejbusem s listkem za 18 by mela vetsi hodnotu nez linka :-D :-D
Odpovědět
of, je pekna, neblazni :-) )vis co maj lidi za hruzy?!!! holky jsem zklamana jak blazen, obehla jsem asi 3 prodejny casaku a nikde,nikde,nikde nemaji MB s bilym domem ;-( ;-( ;-( .v jedny meli uz zarijovy, v jedny unorovy :-N ,a v jedny pro jistotu zadny :-S Jde pak koupit na netu stary cislo???nevite
Odpovědět
v Albertovi musi byt !
Odpovědět
ta teda je majo(ale videla jsem snad i horsi :-. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem tě chtěla torchu vyděsit ;-) Buď ráda co máš, jestli budete byteček jednou prodávát, tak tato linka myslím pěkně zvedne cenu ;-)
Odpovědět
byt neni nas, tak doufam, ze az tu linku uvidi najemkyne, odpusti nam preplatky za elektrinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Albertaka nemame :-(
Odpovědět
a co mate? ( prinejhorsim ti to koupim a poslu jestli chces :-p :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky vždycky MB těžko sháněla, ale hodná paní v trafice doobjednala kus pro mně, tak se zkus zeptat, jestli by to šlo takhle vyřešit.
Odpovědět
mame billu,penny,lidl a jednoty coop :-D :-D a trafiky(ve kterejch jsem byla a nevybavuju si jestli tady je jeste nejaka =-), to vite prdelackov ;-) Jofi, to bys byla zlata...
Odpovědět
Na stul jsem hodila flegma a ubrus :-D Nechci to zkazit, lakovani stokrlat dopadlo silene, nemam na to bunky. Ja tak neco upect, ale jinak jsem nesikovna. Takze stul bude zatim buk :-D Jof, krasny korenky, ty prokoukly! Koc: mne teda nova MB vubec nezaujala, popravde i ten bily dum ma neco co mi uplne nesedne. A ty predelavky! :-p Nejhorsi mi prijde ten obyvak, ta tyrkys sedacka, je to takovy preplacany, no nevim. Mimochodem vcera opakovali Jak se stavi sen, tu kontroverzni predelavku Sedlacka a ty bloncky, jak udelali to priserny monstrum v obyvaku, videly jste to? Oni to snad dokonce ti majitele nejak sabotovali. Ano se nedivim :-D =-)
Odpovědět
neni problem, pokud by jsi nesehnala tak napis, koupim ( u nas jsou az do konce mesice v Albertovi k prodeji ). V okrese Chrudim ze je prdelackov? Mam tam tetu, .. primo v centru.. jinak nevim :-p :-N ) efi.s, ty promeny mne obcas docela desi, mas pravdu. Jinak to JSSS bylo s tou obr bilou stenou v obyvaku pres celou zed?
Odpovědět
neco upict to je taky dobry... ;-) takovy to bily monstrum??? sedlacek je divnej, vubec ten porad, nic moc, pro me :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?