Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
az ve 2? a co mas pod mikroskopem za potvory? :-|
Odpovědět
Kampylobaktery. Neco jako salmonely :-D Holky vy me s tema fotkama matete, ja uz ve vas mam peknej hokej. Porad se musim koukat do alb, ktera je ktera. A kdyz uz mam pocit ze se orientuju, prijde nova fotka :-D
Odpovědět
Ne ve 2, ale ve 14.00, to neni zas tak hrozny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Efi a to sis ani na chvilku neschrupla? Já bych byla jak naklepaný řízek, teď jsem jen křehčený :-D U Jof se přimlouvám za fotku co má na MMB, tak ti to sekne, tady vypadáš jak malinká čtrnáctka :-N
Odpovědět
jdu se se na ni mrknout na MMB..ja foto nemenila :-D jofi si je meni jak ponozky.. salmonely jezis...noc se salmonelama :-N .. No ve 14 je to stejne hrozny, bych byla hin, jak blazen
Odpovědět
Ne, uz to nemente, aspon tyden :-D Koc, ja vim, ty jsi taky jedna z mala ve ktery nemam hokej :-D
Odpovědět
tak to je ok :-) .jinak jsem efi drze zkoukla vase svatebni albicko na beremku.... a zuzo... :-D . Moc vam to tam sekne :-) ;-)
Odpovědět
tak co, mam to zmenit? :-D taky jsem efi koukala.. krasna nevesta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kukadla jak zrcadla a krásné naušnice, jste sympáťáci jak saviňa ;-) Já jsem pro změnu, vypadáš tam divně.
Odpovědět
uz jsem te zkoukla na MMB-pekna :-) Jofi jaky budes mit saty?
Odpovědět
Diky :-) Sakra Jof, tak si tam vraz nejakou dalsi, ja si te uz stejne pamatuju jako tu co neustale meni fotky :-D Ikdyz tahle je takova tematicka :-D
Odpovědět
taky jsem si rikala, ze je tematicka-pracovni :-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak a uz nemenim, konecna :-D
Odpovědět
jeje, sekne ti to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele na zrzku, vydíš kolik máš hezkých fotek ;-)
Odpovědět
ted se objevilo na beremku album rustic wedding, kukněte ;-) jo stara fotka asi tři roky, nevaa :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to dopadá když nemyslím u psaní ?VYDÍŠ? jinak ale nejsem úplně debilní =-) Album je ách krásné, jsou tam podobné šaty, které jsem chtěla, ale dodávali je jen v malých číslech 34/36, dnes bych to udělala všechno jinak, a nikdo by mi do toho nekecal!!! Po kolika letech je možné obnovit slib, to bych si udělala podle mého gusta x-) Holky, neměl by sem někdo dát rychle něco o bydlení?! :-N
Odpovědět
já teda dám něco o bydlení : až bude nový domeček, chystáme obnovení sňatku po deseti letech, už to máme naplánovaný :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D album ach ach, hezky. moc se mi libi ten ouces pani ve fialovem v rozpustenem provedeni x-)
Odpovědět
Krasna fotka Jof, budes nevesta jak lusk ;-) Jdu se mrknout na to BRMS
Odpovědět
děkuju.. no a s tou nevěstou nevim nevim, šaty koupene naslepo přes net mi asi moc nepřidaj :-D
Odpovědět
Hm, to je krasa to album. Saty uzasny! Ja zas brala to co mi nebylo kratky 8-( Se satama je to u nas tezky, ostatne jako se vsim, ze :-S . Ja mela jasnou predstavu o svatbe a tech kompromisu co jsme museli udelat! No sila. Asi nejvetsi ulet bylo oznameni, objednala jsem si ho na netu v USA :-D Pritom bylo tak jednoduchy!!! Myslim ale ze se ty sluzby rok od roku lepsi. JO a k bydleni taky neco mam: jeste horsi nez sluzby kolem svateb jsou remeslnici :-D :-D To jsem vam psala o tom mym poslednim kousku? Ja myslela ze ten byt rozmlatim, vzteky jsem prastila do umyvadla a narazila si zapesti jak me vytocil!
Odpovědět
no ja saty budu mit uplne jine nez co jsem chtela... mela jsem predstavu ve stylu anticke bohyne :-D co mam v albu, ale nakonec mam ,,normalni" tak uvidim, jestli budu litovat. Maximalne to za deset let zvopaknem v jinych satech :-D oznamka se mi tady taky zadne nelibila, tak jsme si udelali vlastni a myslim ze dobry. Zadny kresleny postavicky, ruzicky ani kocary s nevestou :-p no nevim, o remeslnikovi, povidej ! =-)
Odpovědět
povidej,povidej! Jofi a doufam ze nam to svatebko pak ukazes, je poradne vintage? 8-)
Odpovědět
no vitage moc neni :) v pozadi je jen fotka tresnovych kvetu :-D
Odpovědět
Takze: predposledni zmizel jak para nad hrncem od rozdelane prace, nechal v byte naradi i s vrtackou (!!!) a ta se hodi ;-) , ale nebere telefony a nikdo o nem nic nevi. Ze zoufalstvi jsem narychlo sehnala typka, co nasim stavel barak, jeden clen rodinne firmy, elektrikar. Mel pouze dva ukoly z asi 5 co jsem chtela: pripevnit regaly v komore ke zdi, mel k dispozici 6 takovych tech plechu do "L" a vruty. Police pribit, mel hrebicky, polici bylo asi 5. Druhy ukol: posunout zasuvku listou (do siporexu rovnou rekl ze to davat nebude, byl linej jak ves), a k zasuvce pridelat televizi na posuvny panel, ktery podotykam uz davno visel. Nechala jsem ho v byte a dorazila v 9 vecer. Komora: privrtal poze dva plechy ze sesti, police pribil tak ze mu z toho koukaly hrebiky a cele to bylo z kopce!!!! Videl by to i slepej. Televize: kolem panelu nechal otisky svych spinavych pracek na nove vymalovane bezove stene. O umyvadle v koupelne ani nemluve a v komore pochopilelne to samy. Tak zaprasil i ty police, my je natirali Balakrylem, coz v podstate neslo umyt, takze jsem je druhy den rano pretirala. Po tom hovadu jsem uklizela do 23.30. Zed jsem vzala vlhkym hadrem s jarem a nastesti to pustilo. Dobry ne? V ten den jsem se zarekla, ze s chlapama koncim. Se vsema :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem se konecne proklikala az na predsvatebni album Jof, krasny saty, presne podle myho gusta. A chapu zes je nesehnala :-(
Odpovědět
jezisi, co to bylo za pako 8-( ...to je vostry... :-S Ja jsem ted pomahala predelavat panelakove 2+1 byt po babicce,kterej maji nasi na pronajem.takze jadro, kuchyn, podlahy a tak. vse spis levnejsi standard-ale chtela jsem aby to bylo i pekny..vybirala jsem kachle, podlahu ,kuchyn,aby to bylo libivy, v neutralnich barvach,ne zadnej kyc a nejlip aby to moc nestalo, ale bavilo me to...remeslnici byli docela bezva, jsou to teda nasi znami, i kdyz samo kontrola musi bejt, ale vse co rekli, splnili do puntajzu. takze ja zatim celkem dobry, ale verim z zkusenosti jinak nic moc.
Odpovědět
Tak ja uz koncim decka, jdu domu vyprat a spat ;-) Majte sa!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou, sladké sny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?