Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
no to každopádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten panelakovy byt, co vypada jako chaloupka, je na prodej =-) Nechcete nekdo? :-D Ze by se konecne presunuli do domku? :) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
kdo by chtěl dobrovolně do Mostu, když pominu to jak to vypadá zevnitř :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, moje sestrenka se tam s rodinou odstehovala :)))
Odpovědět
manželova sestřenice tam taky bydlí, ale permanentně nadává a sní o návratu do Brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, kdyz smirujete na slovensky strese, prihodte zajimave odkazy klidne i sem. Tam smirovat uz nestiham a po vcerejsim zjisteni mi tam unikaji zajimave veci :-D
Odpovědět
http://www.thepillowshop.cz/ nešmíruj a koukej sem.. nechápu co stojí na polštáři dva litry :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, rucne site thajske hedvabi, co by si chtela :-N Prehoz za 15,5 tis. je taky lahudka :-D
Odpovědět
takze dozy, mam stejne jako jof a popsane je nemam, riskuju ze se spletu... :-D, jo souhlasim ze ty ikea porculanovy se dreveny vikem jsou x-) , zrovna jsem je vcera drzela v ruce :-).Katalog v praze nemaj :-| Ene, to je pr...i, a fakt byl potah za 299,-zrovna jsem nesmirovala ikeacky str. a tech novinkach co posilaj mailem mi to neprislo 8-( chjoooo
Odpovědět
to je fakt divný... :-( no ale s těma dozama riskujes :) já už si asi patnáctkrát dělala různý ceduličky a nikdy jsem to nedokončila tak to mám pořád tou fixou na víčku :-N :-p :-D
Odpovědět
ha! objednala jsem dozy cukr, kafe, čaj tak až dorazí, vyfotím v akci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dejte si na mmb za lomitko dellfin x-)
Odpovědět
Článek se načítá
jojo, samy krasy :-D http://vintageheaven.blogspot.com/
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste ze tohle u nas neni :-N http://www.tenderheart.com/ibeCCtpSct...
Odpovědět
no já když koukám na ty zahraniční eshopy, tak se mi chce brečet.. chtěla jsem si jednou objednat něco z Norska, ale do čr nezasilaj ani kdyz plati v eurech .. ale slovakum jo ]-(
Odpovědět
co říkáte na kombinaci porcelánu se zlatou linkou? obecně se tomu vyhýbám jak čert kříži, ale když to vidím u někoho v blogu, tak mi to vůbec nepříjde strašný :-N
Odpovědět
tip na cottage pobyt v čr : majdalenka.com x-) x-) x-) snový |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpět, ale kraťoučký víkend tu nejsem a vy se tak rozjedete, že Vás od včerejška dočítám :-o ene, ten stůl s tím šuplíkem x-) Holky jestli narazíte na nějaký takový typ za rozumnou cenu, tak mi to musíte říct, protože se znám a koupím zase "nutně" stůl a pak budu nasraná jak byl drahý :-S Na delfin se nebudu ani dívat, tu mám na mmb v oblíbených :-D vítám ukecanou oblu, myslím že jsi sem zapadla jak korek do lahve ;-) jof, já má stejné ikeácké dozy jako ty s tím plastovým uzávěrem - nepopsané, to jsme ti ale hezky poradily, což? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
těchto kořenek jste si tam všimly - dobrá cena http://www.anekt.cz/detaily.php?id=2042 ale je pravda, že já má koření taky v sáčkách, protože se mě nechce mordovat s přesýpáním, jen podravku mám v hezké doze s dř.víčkem.
Odpovědět
Já taky řeším, kam budu v nové kuchyni co ukládat a nevím, tak jsem jukla na ty kořenky a jsou fakt pěkné za dobrou cenu, ale měla bych strach je koupit, aniž bych je viděla, protože jsem dostala jednou k svátku krásnou sklenici s dřevěným víčkem, kterou mi naplnili gumovými medvídky, protože je miluju a museli jsme je všechny vyhodit. To dřevěné víčko bylo napuštěné něčím tak smradlavým, až to štípalo v krku, nebyl to nátěr,spíš jako olej, no prostě sklenice je jen na okrasu. Tak před těma kořenkama bych se měla na pozoru- a byla to dóza z Tesca, nebyla od žádných rákosníků
Odpovědět
já mám kořenky v těch skleněných ikeáckých s modrým víčkem a zatím spokojenost :-) no jsem zvědává, jaké dorazí ty dozy, maji gumu okolo víčka ale jinak jsou porcelánové, tak snad to bude ok =-)
Odpovědět
ta chalupa majdalenka je tada naprosto unikatne uzasna, tam bych jela hned :-) ..jof, tip na svatebni cestu ci alespon vikend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je na prd, to byla věčná škoda, takovou dobrotu vyhodit. Ale je to dobrá přípomínka, to by mně ani ve snu nenapadlo. :-| tyto se mi taky líbí a je fakt, že sklo žádné smrady nenatáhne http://www.anekt.cz/detaily.php?id=2761
Odpovědět
majdalenka je nadherna no.. dali mi letáček ve Štěpském dvoře, jestli znáte.. hned jsem se rozplývala, akorát je to docela daleko no :-|
Odpovědět
od nas tak hodku a pul, coz jde ;-) ale je to parada, i vikend by stal za to, nejakej peknej podzimni x-) x-) x-)
Odpovědět
taky bych brala.. prodlouženej víkend.. spousta procházek.. třeba jako ta dnešní ranní .. hodim do galerky fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kruciš, jofiel, jaktože ty fotky máš vždycky tak hezké, asi budu muset jít na nějaký kurz :-o
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba značení na konvici, kdyby někdo věděl kdo je výrobce, tak prosím písněte ;-)
Odpovědět
hobby co občas vynese :-D ale děkuju za pochvalu x-) to zahřeje x-)
Odpovědět
czechoslovakia je vyrobce, rada daniela, ne? ja mela taky cosi od czechoslovakia a jinou sadu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?