Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Je!!!!bodovky bych mozna nekde vydejchala, ale nevim kde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko.. jo, jo.. ten je taky moooc krááásnej.. mně by se ale nehodil .. :-S No já budu ukecávat ježíška :-D Hlavně, že z toho pak bude srkat a klovat celá famílie :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jof, když jsem se včera chtěla podívat na lilla Blanka, a dala jsem to do vyhledávače, tak jako první vyjel tvůj blog ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, ale tak já myslím, že je to o různorodosti.. ;-) Když mám dobrou náladu, naservíruju si bábovku na růžový, když prší, tak na šedý .. a když bude venku bílo, tak na bílý.. :-D Možná v mezičase provětrám i ten bílý s puntíky od Granka :-N Někdo má servisů v příborníku třeba hned 6 .. a myslím, že mít tři není tak strašné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajuš.. jsi moje holka.. x-) Dorko, my je máme v tomhle bytě.. máme ty snížené podhledy.. už to tak bylo .. a jako .. v koupelně je to ještě praktické.. ale jinde bych to strhala ze zdi .. mám z toho takovej divnej pocit .. jako na sále z těch lamp.. :-S
Odpovědět
fakt je to moc pekny,ale u nas jezuch asi tak stedrej nebude...nevim no...hlavne si neumim predstavit kdyby se me pak neco rozbilo! to bych asi vorvala. Nevim jestli by me se me to hodilo-ladilo...ale libi se me moc, takze asi jo! urcite :-D !
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to bude tím, že do mé pidikuchyňky bych to neměla kam dát :-D Obli hned se nečerti, jak už jsem psala, jsem ráda, že jsme každá jiná, tím víc se můžeme něčím inspirovat a nadchnout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, no tak u nás to snad projde.. a nebo si udělej každý měsíc radost :)
Odpovědět
to jo, jedine v te koupelne asi..jinde ne :-)
Odpovědět
http://lillablanka.blogspot.com/ tady je ta Bláňa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, já se přece nečertím :-D Jen mi to přijde vtipný :) Vždycky jsem "nařknuta", že nevím co chci a já bych chtěla vlastně všechno a v kombinaci :-D :-N Dorko, já už mám do koupelny koupené světlo.. bodovky nebudou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tu už jsem přeci našla v tvých oblíbených ;-) Ale ještě ti dnes s dovolením projedu ostatní. Blanchet to má krásně nafocený, to bych chtěla taky umět.
Odpovědět
Článek se načítá
:-D ja taky.. ta má fotky jak víííno ! x-)
Odpovědět
no jo, jenze ono to nekdy jde vse se vsim, a nekdy myslim ze ne, aby to nevypadalo blbe, jen najit tu hranici :-D ..u toho nadobi,podle me jo...a neber to ze jsi ,,narknuta,, nejsi ;-) jo u nas asi taky ne,nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, když víš, že to chceš, tak to ber ;-) Je mi jasný, že když se pro něco rozhodneš, tak s tebou nehne ani buldozer :-D A ukaž jaký máš světlo!
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, říkám to v ironii .. kurňa holky nechtě toho a neberte všechno hned tak vážně.. tohle nejni sekta :-D :-D :-D I když ... :-p :-D
Odpovědět
obli, jsem naprosto na tvé straně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, ukázala bych, ale nemůžu .. sídlí už u našich na půdě.. je tam všechen náš "materiál" :-| I hajzlík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Semnou nehne ani armáda buldozerů .. x-) :-D No, teď se ukecávám.. že si přece ten bílej (levnej) neobjednám hned.. že ho hned mít nemusím.. a že on by nešel používat už teď tady :-D :-p
Odpovědět
ty to beres vazne :-D :-D :-D jen jsem rekla jak jsem to pochopila...ja bych treba tu hranici mela moc rada, protoze se me libej veci ktery jsou kombinaci, treba vice stylu...maja to taky nemyslela zle eeeelisko :-D A dost a uka svetlo!
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, demokracie, demokracie, demokracie !!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo, demokracie musi byt tak toho nechte, nebo tu pošlu Havla ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, kašli na hranice.. ;-) Stačí inspiro, vlastní fantazie a pak taky místo na uskladnění toho "přebytečného" .. a nebát se kombinovat .. podle nálady, podle příležitosti.. zkrátka podle sebe.. protože, když člověk pojede podle katalogu, bude to mít sice dokonale "vystajlováno" se vším všudy.. ale bude to nuda.. a nebude to jeho. Bude to práce desingera a domov někoho jiného.. ;-) Tohle je moje heslo.. můj styl. :-)
Odpovědět
a to je dobře.. dělat domov
Odpovědět
ano ano souhlasim!at zije!!! :-D jestli teda muzu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A už mě neštvěte slovíčkařením, každá si prostě bude říkat svůj názor, i když se to druhé straně nebude líbit, stejně se každá nakonec musí rozhodnout sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jofi, a uděláš nám z hrnčířských trhů fotoreportáž?
Odpovědět
tak začneme jiné téma... ano, fotoreportáž bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám vyzvednutý ten stůl co jsem vyhrála, švagrová mi ho v pátek přiveze až pod nos, jupí, už se těším jak se do něj pustím, ještě vyhrát ten co se draží zítra a byla bych nad míru spokojená.
Odpovědět
jojo, inspiro je dulezite...katalog taky prima, ale presne pak do toho dat vlastni fantazii, napad a kapku tech hranic...treba ja si dala do nasi loznice(hemnes)starozitnej obraz po babicce(zlaceny vyrezavany ram, siluleta zensky pastelem)jen jsem to oprela o zed na tu komodu..prisla mamka a ona na to: a hodi se ti to sem? premejslela jsem a ..... nevim a je mi to jedno, protoze se mi to libi :-D a o tom to je :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?