Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Az v GG budou prodavat jenom to pitko s ruzickou samostatne nebo cela sada vyjde na 200, tak mi dejte vedet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Poradte, co mame k narozeninam... je taky uchyl na nas styl, nove ji chytla levandule...
Odpovědět
nesiju, |-| ...mam ho vybalenej z krabice a kouka na me ;-) jsem hrozna, nejak se nemuzu k nicemu poradnymu dokopat...o vikendu jsme makali na pozemku, jsem z toho cela namozena... dnes za na odboru zivotniho prostredi oznamili, ze k pokaceni 2 trapnejch briz musime cekat az se stavebnim povolenim(ohlasenim) 8-( 8-( 8-( protoze maji vic jak 100cm obdvod a co kdyby se tam prej nestavelo, tak se zkacej zbytecne(vobludy jedny) 8-( 8-( 8-( ..takze o vikendu zahajujem proces projekt atd. myselela jsem, ze to sfouknem rychlejc, uz jsem vyjednala kaceče stromu, ho zas odpiskam...chjo, uz to zacina, byrokracie ]-( :-| stromy se musi kacet v obdobi klidu coz je od rijna do brzena..jsem si malovala, ze to v rijnu bude z krku, jojo :-( pak napadne snih a nez roztaje, tak skonci obdobi klidu a zacne vegetacni a jsme v riti :-S diky, jdu omrknout misky, jinak jsem si o vikendu v lidlu koupila prima bily dzbanek 129,-tusim :-)
Odpovědět
tak to mas dobry en..tak co neco levandulovyho? jof, davala dobrej odkaz na levandulovej shop, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale co :-N Mejdlickem nebo olejickem ji nenadchnu..
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko.. ty ostudo, co já bych za to dala x-)
Odpovědět
ja vim, kdyz ja musim na to mit tu spravnou naladu, o vikendu jsem na to vubec nemela cas...a dneska me otravili ty ourednici :-. a taky v tom nejsem tak dobra... a nic jinyho tam nemaj? nekde jsem videla takovej peknej polstar, to by me treba potesilo, ja jsem polstarova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kocul, polštář si ušiješ .. tedy povlak :-D :-p
Odpovědět
to jo, ale takovej levandulovej s nejakou vysivkou asi ne..ja jen ty jednoduchy :-D ty slevy maj v bella rose?
Odpovědět
Profilova fotka
kocul.. ale jdi.. trocha tréninku.. a budeš koukat.. :-p
Odpovědět
http://ujohanky.mimishop.cz/detail.ph... tyto se me desne libej, treba nekam do kuchyne na lavici :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo,uz se tesim na ten trenink...jinak vysivani apod.to neumim vubec |-|
Odpovědět
Článek se načítá
tyto jo? to je des to se nezlob ale je to strasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, ty taky zeru! :)) Hlavne tu kraavuuu :-D Ale tu mame teda nedam... :-D :-D :-D Jinak ma v kuchyni rohovku, sikl by se, ale zas jim tam rajtuje pudl, ma tam i svuj lezici polstar, asi uz by to bylo moc.. shanela nejakou "levandulovou" latku, ale porad mi nerekla, na co ji chce. Zatim nevim...
Odpovědět
krava a ovce vede :-D ..me se to libi no...nezlobim..ja za strasny povazuju zas treba jiny veci :-p
Odpovědět
en a co treba takovy ty levandulovy hodiny retro? ufff, dik zy polstarovou podporu :-D
Odpovědět
vsak jo ja vam to neberu jen me se takove veci nelibi no :-N
Odpovědět
dyt jo, jak uz tu bylo mnohokrat receno, i tady se kazdymu libi tak nejak trochu neco jinyho
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle je nadherny x-) http://www.fler.cz/zbozi?id=194216
Odpovědět
takže ene bá bezovej buclak co mam v albu bilej a kocule ma dzbanek co mam v albu? :-D :-D :-D :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
En, souhlas.. x-) Krásné .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. a já budu mít plakát, cos měla v albu :D
Odpovědět
ktery?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Odpovědět
Profilova fotka
v Lidlu se dají sehnat takové věci - miska na salát s ušima?! My tam máme vždycky strašné pytloviny ]-( Ene, mýdlo je krásné x-) , škoda že ho člověk nikdy nepoužije.
Odpovědět
ja myslela že posiláš odkaz plakátu, jsem se lekla jak jsem ho otevrela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno.....
Odpovědět
no u mně dobrý nebylo, ale tobě ho přeju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
japakto?
Odpovědět
včera jsem byla v práci dvě hodiny a začala mi téct krev z nosu.. 37 minut v kuse, už jsem jim tam málem kolabovala, tak jsem valila domů na příkaz paní od záchranky. Dnes jsem myslela, že to bude ok, ale začalo to znovu, takže jsem zase doma a do pátku bych měla ležet. Zítra jdu k doktorce, uvidíme, jestli mi povolí vysadit prášky ( jejich vedlejší účinek je ředění krve :-| )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?