Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
co se tady clovek nedozvi :-D
Odpovědět
majo, jak to slo tim hydroxidem?
Odpovědět
Profilova fotka
Menstruacni kalisek je fantasticka vec, doporucuju! :-) Ja se mu branila nekolik let, pak s ditetem jsem byla nahlodana a kdyz byl v akci, rozhodla jsem se uplne :-D A teda musim rict, ze lepsi vec jsem jeste nezazila, fakt. Je to hrozne pohodlny, nikde ti nic nezavazi, sama pozitiva a socialni jistoty :-D
Odpovědět
a já chcu na mateřskou, se mi libi, že můžu být doma a po dlooouhe době vidět Sama doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych ten kalíšek nemohla....mně vadí cokoli v těle....mám z toho vždy hrůzu......asi jsem v tomhle konzerva =-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja - ten stůl je fakt parádní...jak dlouho si ho dělala?
Odpovědět
saru, cokoli? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ano....až na vyjímky....teda vyjímku...jsem už sakra vdaná, ne? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ja byla taky :) Jenze o tom vubec nevis a to je vubec nejlepsi :)) V lete je to naprosto super, v nicem se neparim, muzu celou MS nosit tanga a tak :-D
Odpovědět
ted jsi se prozradila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tanga nenosim :-p a v létě se taky nepařim....mě asi nepřesvěčíš.....mně vadí to hromadění se v těle.....ale asi je to pohodlné.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo jofi.....velká cizoložka - to jsem já!!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
devcata, takova lechtiva debata :-D ja teda uprednostnuju tampony 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda......původního tématu se to moc netýká!!!! ....i když "stará patina" - to jsem já bez kalíšku a tamponů... :-N
Odpovědět
ja teda uprednostnuju zaspat to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jofi...to je nejlepší...asi to příště zkusím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame asi objednam toto http://www.fler.cz/zbozi?id=28831 Ted porad vymysli, co s chodbou, ma tam takovy neesteticky obyc dreveny vesak.. Jsem vam to tam chtela vyfotit, ma to hezke. Jenom tam ted tata dotahl dalsi lednicku, tak stoji na miste nadherneho stareho nocniho stolku :-p to uz ani nema cenu fotit...
Odpovědět
Profilova fotka
ta je!"..ale drahá :( http://www.aukro.cz/item743400258_kol...
Odpovědět
to jooo, to by bylo nej, dobrej napad jof... :-D jofi, kdyby ses nudila ciste nahodou, muzes se me podivat na aukru po nejaky polici nad komodu za prijatelny peniz :-D ty ses dobrej hledac :-N
Odpovědět
saru, už máš zaděláno? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne ještě ne.....stále váhám, zda kariéra nebo děti :-D :-D :-D
Odpovědět
kudy se saru vydava tva kariera? co delas?
Odpovědět
saru, jakápak je tvá závratná kariééra? :-D :-D :-D trhni rekord s počtem dětí, to bude kariéra :-D
Odpovědět
en ,to je fakt hezy ten vesak a prakticky...to me by potesilo :-)
Odpovědět
saru, vy uz mate kolibku na chalupe ne? a hezci
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item748596335_poh... vintage :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D má kariéra není závratná...ale právě že by mohla být...ale už se mi nechce pořád čekat a ostré lokty taky nemám.....je divné to takhle napsat ....a nerada to dělám...ale jsem herečka =-)
Odpovědět
ten pan dratenik na fleru, ma pekny veci..ta krava je super, ani by nemusela bejt do betlema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jof...každý si pod tím slovem asi představuje jinak staré věci! :-D
Odpovědět
ja su herečka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?