Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
http://www.fler.cz/zbozi?id=51765 to je hezkeee
Odpovědět
Profilova fotka
jen se mi směj !!!!!!! a ty jsi co????
Odpovědět
a kde hrajes saru?
Odpovědět
Profilova fotka
švandovo divadlo, rubín, balbínka - všechno v Praze
Odpovědět
ty brdo ;-) a co tv ci film, zkousela jsi?
Odpovědět
já jsem auditor, buzeruju za prachy, takže taky herečka :-D :-D :-D tak saru, to aby jsme se na tebe šly podívat ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S počtem dětí to netrhne.. zajeď do Chánova a přesvědčíš se .. :-D =-) :-D Wow saru ..
Odpovědět
jsem myslela ze oddeleni jakosti atd...kvality..a cim se zabyvas konkretne jofi?
Odpovědět
Obli ty ses z chomutova co? mate tu slavnou pani primatorku :-D
Odpovědět
interní auditor kvality ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, jo ... a Chánov je kousek .. tak 25 km ;-) Můžu Vás provést :-D
Odpovědět
až nás pozveš na tu Tilda jahodu? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to jsme teda bandička! :-D
Odpovědět
jof jo taak...takze kvalitarka v pravem slova smyslu obla, jo, to verim, zazitek pomalu na cely zivot, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je tilda jahoda?
Odpovědět
tak tak, tělem, duší i školou :-D ( ale dělat bych chtěla uplně něco jiného :-p :-D )
Odpovědět
na co???
Odpovědět
Profilova fotka
Jof a v jakem odvetvi? Jestli mi muzes prijet zkontrolovat muze :-D To je kontrola ISO? Do Chanova nendu, tam to znam :))
Odpovědět
Profilova fotka
Tady mate tildu jahodu... http://picasaweb.google.es/91titine3/...
Odpovědět
jof, deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tilda jahoda je pro gurmány .. x-) :-p No .. ono není míz čeho zážitek.. nic tam totiž není.. pokud se nepočítají zříceniny paneláků, přetékající kontejnery s odpadkama.. igelirové obaly místo zeleně a polonahé děti s kameny a klacky v ruce :-D
Odpovědět
jojo, ISO, odvetvi .. prumysl? ale ne potravinovy :-p manžela klidne prekontroluju, copak provádí?
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady se to opět zvrhlo někam úplně jinam! :-D
Odpovědět
on je v brne nejakej vintage prumysl :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak honem zpátky k recyklovatelným vložkám, kalíškům, trychtýřkům ..? :-D
Odpovědět
obla, prave z TOHO ten zazitek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tilda to drzi v tematu! :-D Manza hlida autobusy, aby jezdily v potrebny cas a fungovaly jim strojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je záslužná práce...já furt na nějakej čekám!
Odpovědět
kocule, jasně vyrábím své vlastní řasy a posílám je virtuálním kamarádkám v balíčkách pod izolepou, ony si je daj pod polštář a pak se jim zdaj sny o látkových vložkách s vintage motivem :-D no a já pak kontroluju, jestli ten vlas fakt maj pod tím polštářem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, to už je rutina, pří náhodné projíždce zamkneš dveře auta, vytáhneš okýnka, nasadíš brýle a zakryješ nákup hadrem :D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?