Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, co ti prislo? :-D
Odpovědět
nic mi nepřišlo :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde jsi prisla k poznamce? :-D
Odpovědět
manžel drahé paní Elišky mi tak říká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
En, to je taková krycí kamufláž .. je Žofka a stydí se za to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se předem omluvuju .. od SO budeme u našich .. jedou na dovolenou. Takže má účast nebude tak valná .. mají sice techniku.. ale já nebudu mít čas, když jsem viděla rozpis včerejšího jídelníčku pro slepice, psa, činčilu .. a ještě vařit pro nás.. no.. tak se od sporáku asi nehnu :-S A jestli vyjde, to co říkám.. tak to tuplem.. páč tam bude práce jako na kostele.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jofi...ale ty nejsi žofie, ne? kamarádi teď čekají miminko...a když to bude holka, tak to bude žofie. :-)
Odpovědět
jof, a co znamena jofiel a gralinka? praskni to :-D
Odpovědět
tak to je dobre, ze jsi to nahlasila predem :-D mela bys neomluveny hodiny, ci dokonce dny :-N
Odpovědět
zadna kajuska ale jofije to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obla....tak to budeš mít venkovský život! :-D na jak dlouho?
Odpovědět
Jofiel je můj nick od tý doby co jsem tady (2005) a je to archanděl Jofiel Gralińka je zkomolenina nového jména přes kterou mám i blog ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jako ze treba: GRAnkanarova KaroLINKA :-D :-D :-D
Odpovědět
nemate zkusenost s takovejma tema vatama na cisteni stribra a drahych kovu? Je to na nic, nebo ne?
Odpovědět
kocule! :-D :-D :-D jinak mám oběd v troubě a jak to bude hotové, valím k mudr.pudr :-|
Odpovědět
tak at ti predepise max ten pudr a jsi uz vyzdravena ;-) Co mas k o.? praskni co varis vegetariane, rada se priucim a obohatim napady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saru .. jsem zvyklá .. ale teda menu pro slepice, psa a myš mě šokovalo.. člověk by jim nasypal zrní, granule, dal vodu .. a vono se jim vyvařuje .. :-o :-D Budem ohladu, jelikož slepicím budu smažit řízky, psovi péct kotlety a činčile jednohubky :-D Ale mně to nevadí .. naopak.. budu si se slépkama i povídat.. hlavně, že budu "doma" .. Na 8 dní..
Odpovědět
zapečené těstoviny se syrovou omackou a kurecim masem, obsypane zampiony.. to je 3/4 zapekací mísy.. ta moje 1/4 jsou těstoviny se žampecama .. syr nemůžu, kuře moc nemusím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomněla jsi dodat, trochu prosa, chaluhy a amarouny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé mňam ....tak to já miluju,......my těstoviny máme dost často......
Odpovědět
mnamy..a jis tofu a sojovy m. a tak?
Odpovědět
a ja budu mít chaluhyyy až z Oblova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obla....tak jdi pořádně nakoupit ať "děti" nemaj hlad...a pjojeď kuchařky! :-D 8 dní....to je krása! já budu na chaloupce jen tři....ale díky bohu za ten den volna v pondělí! x-)
Odpovědět
tak nejak bych si to predstavovlala, propojeni kuchyne a obyvaku http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
Těším se x-) Saru, tři dny by mi tam u Vás bylo máááálo :-N Žofko, to si piš.. paní je Gurmán, musí mít specialitku .. :-D nejchaluhaťovatější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si všimla hodin ... :-) Tuším, že je má můj strejda na chatě .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.next.co.uk/shopping/homewa... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jofi.....odkud máš tu zátku na láhev...je suprová!
Odpovědět
pekny x-) takovy kose podobny meli i v jysku
Odpovědět
studio Pyršč .. čeští designéři ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?