Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
http://www.pirsc.cz/pirsc-porcelan-ka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo....tahle je třeba nádherná...ale za tu cenu si ji můžou nechat! http://www.pirsc.cz/pirsc-porcelan-ka...
Odpovědět
Profilova fotka
...ta torpedo ale stojí zato! x-)
Odpovědět
jojo, jdi do něj ;-) jinak u mne zvonil pošťáák ! juchuu! majo dikyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty vaše výměny! :-D ....co ti přišlo? Asi se taky budu muset do něčeho s váma zapojit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čenžnu chalupu od saru za naše panelákové 3+1 :-D
Odpovědět
lahváče :-D .. jsem si vybrala tři super flašky z jejich pokladů, takže asi jen tak k doktorce nepůjdu, pěkně vydrhnu a bude výstavka nad linkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to asi neklapne :-D Ale nabízej dál!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak lahváče :-D holky, vy mě dnes bavíte!
Odpovědět
koukej to pak vyfotit, co jsi vsehno cenzla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně, že to v pořádku dorazilo a manžel bude spokojen ;-) já mám doma přesně takového nevěřícího Tomáše =-) Škoda, že jsem ti tam nemohla dát všechno co jsem chtěla, sklo je někdy šíleně težké :-D , tak snad příště :-) Já jsem dnes zase hydroxidovala, jofi, tu starou truhličku, co jsem ti nabízela, rozhodla jsem se že na poklady bude dobrá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U me byl taky postak x-) Teda takovych pokladu! Jsem presne vedela, ze to prijde jak vyzehleny :-N Se zitra zdesis :-D Musim naklusat do hrabarny, abych mela zase co cenzovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Saru .. doprčic.. a já na to sázela.. Dorko.. málo jsi držela palce i na nohou :-D :-D :-D Pak nabízím fenu Jacka Russela rok starou, roztomilé dítě téměř 2 roky staré, a pak manžela.. postaršího, ale velmi zachovalého.. vhodného k restaurování po tchýni :-D :-D :-D
Odpovědět
tak já beru roztomilé dítě téměř 2 roky staré 2x nu Jacka Russela rok starou 1x čenžnu chalupu od saru za naše panelákové 3+1 3x :-D jinak teda půjdeme do dalsi vymeny zase? A Saru se připojí? já jsem proo ! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo já už nic pořádného nemám, jof, a jak by jsme to dělaly, budeme si svou veteš, kterou můžeme postrádat, vyměňovat emailem?
Odpovědět
Profilova fotka
jé...tak jo....ale musím najít něco, co by se dalo......s tou chalupou a manžela moc nepočítejte....i když oni by možná byli pro! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No klidně .. harampádí nedám - sám mám málo .. ale obyvatele domácnosti si můžete rozebrat :-D :-D :-D
Odpovědět
tak neposílat veteš ale něco hezkého pro radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Komu by udělal radost koš..? Plný prádla na žehlení? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ...já nežehlim....!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
obli, ten už mám, takže ten si nechej :-p
Odpovědět
já žehlím po každém sušáku.. chjo, asi jsem divná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
DOPRČIC !!! Dneska žádnej kšeft nebude koukám.. saru je krkavec :D :-D :-D :-D a vybíravej k tomu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D holky...ale nepřestanete se se mnou kamarádit že jo? ;-( jdu si ulovit něco k obědu....ale tak luxusní jako testoviny od Jofi to nebude... :-| zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
SARU..Co buřtguláš od manžela v bublinkové obálce na Tvou adresu ..? :-D Ba ne, dost legrace
Odpovědět
tak a já mám nápad! pokud by jste se teda chtěly přidat do další výměny, navrhuju udělat ji na určité ,,téma". Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
jak to myslíš? např?
Odpovědět
třeba téma koupelna a přídou mi špunty ( díky za inspiro, Eli :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ÁÁÁÁÁ.. Saru je krkavec a žofka sojka práskačka .. :-D
Odpovědět
:-p :-p :-p :-D :-D :-D dobře Eli, jako omluvu bych navrhla téma Puntíky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?