Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
se to tu nějak zaseklo, což?
Odpovědět
Profilova fotka
nebo všichni vyráběj ty věci, co si budem posílat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chtela jit ven, ale mota se mi hlava, tak cekam, az prestane.. a jestli treba zatim nedorazi muz z prace, ze by se taky jednou vyvencil s nami.
Odpovědět
Profilova fotka
já za půl hodiny zdrhám ...a jedem do Ikea.....původně jsem tam měla jet jen s jednim kamarádem a nakonec se k nám přifařil i muž....takže jedem ve třech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co ta šárka na sebe nepráskne :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D že jo....aspoň nemohou vznikat spekulace! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty si pěkně vykutálená hérečka ;-) Jak Jofiel dopadla u lékaře - předespala pudr a podepsala se...mudr? A jak je to s tou Bitýškou, fakt tam bydlíš, nebo to máš jen v občance?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi fakt bydli, kdyz od ni prisel balicek z Bitysky :) Chapu to tak, ze mela bydliste u rodicu a po svatbe si ho zmenila spolu se jmenem, ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan...taky si myslim, že to tak je..... Holky pádim....papááá
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přišel nalíček z Brnáááá :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no kam jste jí posílaly ten balíček....do Brna nebo do Bytýšky?
Odpovědět
Profilova fotka
tak je v Brne! ha!
Odpovědět
Článek se načítá
pudr mi mudr predepsal a v Bitysce mam jen zmenene trvale bydliste, porad bydlim v Brne, to by jste vedely, kdybych se prestehovala, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže plánujete do budoucna Bitýšku?
Odpovědět
Profilova fotka
Žofko.. kluci právě běželi na poštu, těš se.. já se soukám do tepláků a mažu k našim .. na kávičku do pergolky x-)
Odpovědět
ne, Bitýšku neplánujem, ale Brně jsme v pronájmu, tady nemůžeme být na trv. bydliště ;-) Eliško, jak mi budeš říkat Žofko, pošlu ti růžové keramické prase na háčkovaném ubrousku ! 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zapeklitý případ, Colubmo :-D Jofiel, je zase za tajemnou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi :-D :-D :-D jóóóóóó, to by bylo něco pro oblu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ts ts ts ts .. ještě nevíš, co máš v balíku .. :-p :-D Žofko.. :-p
Odpovědět
majo, prosim, pošleš mi prsaty krygl? Asi ho Oblince omlatim o kebulku ! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když mi za něj pošleš tvé bílé květináčky, tak letím na poštu ještě teď :-D :-D
Odpovědět
ty to asi neklapne, květináčky už nejsou :-( ten krygl ti zaplatim, to za to stoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak nejsou?! Nevíš kde se takové prodávají - bez lví hlavy?
Odpovědět
a ty chceš s hlavou nebo bez? s hlavou byla sezonni limitka :-| a bez hlavy jsem vydyndala od tchýňušky.. měla ho leta letoucí
Odpovědět
Profilova fotka
bez hlavy, takové nějaké buclaté bílé
Odpovědět
pošli odkaz na fotku a ktery to je
Odpovědět
Profilova fotka
no tož, tyto, ale bez hlavy http://www.modrastrecha.cz/album/view... nebo tyto s ušima http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
ten první už není, natožpak bez hlav a ten druhej byl v Lidlu, už to tady Ene zmiňovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o Lidlu vím, ale u nás prostě ani nebyl, a nevíš o podobných buclatých bílých jinde, agentko 8-)
Odpovědět
to musíš jak magor jako já chodit po všech květinářstvích, hobbymarketech a obchůdcich s kravinama, na netu se podívat můžu, pokud ti za to stojí poštovný :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?