Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
by nam to treba vyfoukli ostatni ne??? =-) ja teda kramu na vymenu taky moc nemam, neco by mohlo bejt i za peniz ne :-D
Odpovědět
skoda ze se s vami nemuzu zapojit do vymeny ja to mam ze zahranici prasecky draheeeeeeeeeeeeeee :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobro, a teď děláš téma - koupelna? To já na výměnu nic nemám, nebude to tímto omezením, takové "řídké"? Já myslela, že všechny nabídnou co můžou a pak může probíhat handlování, takový blešák, samozřejmě výměny si muí být jakžtakž rovny.
Odpovědět
=-) nejak nechapu :-N koupelna???
Odpovědět
Profilova fotka
Z koupelny mohu nabidnout nespocet sprchacu a darkovych kazet pro muze i pro zeny :-D :-D
Odpovědět
ene, můžeš ušít mořskýho koníka :-D ;-)
Odpovědět
prazdnych na vystavku :-D do kuchyne bych to videla na prazde lahve od "luxusnich" lihovin tez na vystavku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nehedal někdo porcelánový hmoždíř? http://www.aukro.cz/item748678429_mal... tak jak to vymyslíme jofiel?
Odpovědět
já nevím :( něco navrhněte
Odpovědět
ja hledam polici ]-( a nic ;-(
Odpovědět
nemate nedo zkusenost s tou cisti vatou na stribro atd.???
Odpovědět
Profilova fotka
Nemam zkusenost.. ja davam svemu znamemu kovorytci, ma na to specialni roztoky.. Nebudeme to lamat pres koleno, az budeme mit co nabidnout, tak nabidnem a vyresime za chodu :)
Odpovědět
Článek se načítá
no vyzkousim, stoji to dvacku, tak vam to pak kdyztak vymenim, kdyz to bude na p*d :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpět....tak puntíky, nebo koupelna?
Odpovědět
puntikovana koupelna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já to povím .. Žofka se stydí .. My měly namysli něco osobitějšího.. spíše jako radost .. nejde o hodnotu ani o "užitek" .. ale o kouzlo a schopnost tím něco tomu druhému říct .. a nemusí to byt nutně vintage, cottage a já nevím, co všechno tady.. ale prostě "domů" ..
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě,kdo by to sladil i se stylem, humorem, užitečností a vkusem.. má luxus.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Víte co mám pár věcí, které bych mohla dát "do placu", tak jestli chcete, pošlu Vám fotky na email, ale až navečer, za chvíli odjíždím.
Odpovědět
Profilova fotka
no jasan žádnej spěch.....já to dám dohromady taky až někdy během týdne, nebo po víkendu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslely jsme překvapení .. |-|
Odpovědět
a osobní |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já bych nerada překvapila nemile, aby se to tu nerozhádalo, což už tu myslím jednou bylo a tomu chci předejít, já totiž bez VÁS NEMŮŽU EXISTOVAT!!!! :-D Kdybych poslala některé krygl s prsama, tak to vážně nevím co by mi na oplátku poslala..možná tak výhružný dopis :-D
Odpovědět
majo, definuj co by jsi nebrala
Odpovědět
Profilova fotka
Prekvapeni ok, ale jenom to, co ma nekdo z nas doma a nebude se nic kupovat, ju? A mel by se na to dat dostatecny cas, aby se stihlo "vymyslet/vyrobit".. Prekvapeni miluju :)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli myslíte, že by ste poslaly něco co uděláte vy samy, tak to jo, to by bylo hezké a osobní, ale tady jde o mně, já vám nic vyrobit nedokážu :-( Jinak nedokážu definovat co by se mi nelíbilo, něco co už asi mám by mě nijak nenadchlo, je to těžký nebudeme to asi fakt lámat... Moc se mi líbí, jofi, tvé vysněné bílé květináče, kde jsi je splašila, v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já taky něco zkusím vyrobit....moc se mi líbí třeba takové ty podložky pod hrníček, jak má Jofi v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se moc libi, jak mi to miminecko dneska krasne spinka zase samo odpadle na gauci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juchůůůůů....takže nějaké uspávadlo v opačném případě by se ti líbilo, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
Ták .. no .. už nám to začíná svítat na domluvu .. x-) Kupovat se nic nemusí..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?