Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
jé...tak vy už balíčkujete...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sári, to pořád probíhá ta výměna za jofiny plakáty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky krásná...třeba toto...... http://www.fler.cz/zbozi?id=286309 Ale od té paní se mi zdají takové poctivější :-D a vyšly i levněji...myslím, že jsem platila 950
Odpovědět
Profilova fotka
aha...já si říkala, že je to nějaké rychlé! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, kridla jsou paradni :)) Cisla byla nedavno v top? No ty se mi moc nelibily. Jsou teda podstatne levnejsi nez ty co jsem objednavala, ale tolik se mi nelibi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, tak to jo, já jsem právě nevěděla za kolik se to tak prodává, a máš pravdu vypadají takové vypiplanější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čísla byla nedávno v top, ene, vždyť já se na fleru zorientovala poprvé až včera :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Byly tam asi predevcirem, neco jako od babicky :)) Jinak s flerem si dam zase chvili pauzu, vcera jsem objednavala poprve a nechala jsem tam rovnou 1500 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a co jsi všechno koupila? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no já za tu polici 1600,- ale je veliká a krásná......mnohem menší se na Aukru draží za 1500 více...o Antikách ano nemluvě......tak mám alespoň hezký dárek pro mamku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuto x-) http://www.fler.cz/zbozi?id=378230
Odpovědět
Profilova fotka
týý, vogo, tak to jo, to už je kousek nábytku x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
En, mlaďasovi včera 23 :-N Tak nám přišel stan - pirát .. no paráda.. Malej je maximálně nadšenej .. a furt "můj domeček, můj domeček" "Mami, zavřeme dveře " :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja brala od toho imrvere vesacek na klice a rovnou nosice na lahve pro tatinky k narozkam :) Sice tata dostal loni ode me, ale tenhle kovovy se jim tam bude hodit vic a vic unese..
Odpovědět
tak to tam máte :) až dojde balíček od Ene, přidám i její krásu houkající :)
Odpovědět
Profilova fotka
super naušnice Jofi! :-D :-D :-D
Odpovědět
a je to i na blogu :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To není tilda jahoda .. to je tilda invalida.. byl můj první pokus bez střihu, matroše a stroje .. a Kaji ho chtěla.. :-D
Odpovědět
moc chtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na jahody se taky chystam, a jablicka :) Anezce do kuchynky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.....a tak dostala, co si zasloužila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D moc krásný pokus...já jsem jedny Velikonoce šila takové textilní zajíšky...jednoho doma ještě někde máme, zkusim ho najít......vypadali nádherně....míto očí knoflíky.....takovej mazlík....ale je to asi tak let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nepíšou mi čísla sakra ...chtěla jsem napsat, že to je tak asi deset let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak máš napsat zamlada nebo za mala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
balim to.......hezkej víkend všem!!! :-)
Odpovědět
tak.. a já jsem byla plodná :-D ted jsem dosla domu.. byla jsem natirat dvě police a zítra snad konečně budou na stěně :-p :-) jupiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
en, my též kupovali náš DB 3+1 loni v březnu za 680,- tis ;-)
Odpovědět
jof ty mas ten byt nafukovaci??? obla jak to delate tak mladi a uz DB me je 25 a vlastnihi teda nemam nic :-D nechapu :-N zitra jedu na dva blesaky a v nedeli na jeden do jineho mesta a pristi tyden je u nas na dedine to bude nunooo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem po celodenním pátrání našla jen jedno srdíčko se zakřivenou špičkou, ale já chtěla hubené, jofino :-( http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... No alespoň jsem na paní vydyndala andělíčka s vyšpulenou řiťkou, normálně je totiž neprodává, kukněte není milený x-) http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p... teď už ani křídla nepotřebuju, no teda péřový na stromek bych chtěla... snad v jysku budou mít =-)
Odpovědět
poličku doma nemám ani jednu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?