Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ajéééje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji, you are my star on google.. you are nummber one for me !!!! :-p :-p :-p ... prosím, potřebuju najít ... :-p :-D
Odpovědět
http://cgi.ebay.com/EDDIE-BAUER-MOOSE... tak tady ho mááá
Odpovědět
Profilova fotka
ene...to jsem teda zvědavá, zda to byla fakt ta naše! :-D jo...a vzdávám hold vrchní pátračce! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, zhruba v prostredku vesnice, v doliku, od Prahy po prave strane pod lesem.. :)
Odpovědět
:-D Tak ten je hustej! :-D On teda hleda uplne jinej, ale dobrej patraci talent! Omlouvam se ze jsem ten titul vrchniho patrace prisoudila Ene ;-) |-| Ikdyz vypatrani chalupy nebo cos vypatrala je taky docela ulovek! ;-)
Odpovědět
Holky, videly jste posledni Jak se stavi sen nebo co to bylo? Ten domek na hrbitove, to byla nadhera!!! Rekonstrukci nehodnotim, jen ten dum x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene....no to jo...to byla naše! seš dobrá! ;-) Efi...neviděla.......musim to zkouknout na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, nebyla jsem si nejdriv jista, jestli nejste treba na kopecku na konci, ale po prohlednuti zdejsich fotek jsem mela celkem jasno. Na jedne jde videt ta hlavni silnice :) A musim uznat, ze ta vase cistka je jasna na prvni pohled. Nikdy jsem to tam moc nezkoumala, ale jsem si jista, ze takhle dobre videt ta chaloupka nikdy nebyla, ten kus prace bije do oci :))
Odpovědět
Profilova fotka
no ...tak aspoň nějaká potěcha! ;-) dík!
Odpovědět
ten dum byl kráása... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja momentalne ani nevim, kdy JSSS davaji.. tusim ze v pondeli? to me manza nepusti z Novy :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co mu dávaj tak skvělýho, že tě k tomu nepustí?????
Odpovědět
My tady mame taky krasnou vilu u hrbitova, fakt super, na zahrade se starym drevenym kulatym altanem...stara nadherna, sousedi primo s kostelem a se hrbitovem, je takova az strasidelna, dovedu si tam predstavit nataceni nejakyho hororu, ale jinak je fakt nadherna akorat, ze ji nedavno zmrsili naprosto hnusnejma plastovejma oknama v panelakovych rozmerech..jinak je neopravena a vypada to jako pest na ok(n)o |-| 8-( Promenu jsem nevidela(doufam, ze to nebyla ona :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
to snad neni možný co jsou lidi schopný udělat....já už viděla i roubenku s plastovejma oknama....to se pak člověk těm památkářům nediví!
Odpovědět
Profilova fotka
Znamy ted dostavel u hrbitova :-D a laka nas tam taky, jeste je tam volny pozemek, ale pry se nikdy nevi, v jakem stavu jsou podzemni vody, takze neriskujeme... No manzovi davaji Superstar (nebo valecny dokument na dvojce, to jsem rada, ze ho zlanarim aspon na tu superstar...), pak Vikend, pak Dr. House, pak NCIS a muzeme jit konecne spat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ten můj, když jsem se jednou chtěla ze zajímavosti kouknout na superstar označil za úplnýho idiota.....zatím co on intelektuál koukal na "Hitlera"......
Odpovědět
Profilova fotka
NCIS? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem magor ..? Taky koukám na válečný dokumenty.. vlastně skoro na všechny dokumenty.. ale taky na House.. superstar sleduje mlaďas a Ondra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja driv zpivala, tak me to zajima i z toho druheho pohledu :) A nektery zjevy jsou opravdu k pokukani :)) NCIS je Namorni vysetrovaci sluzba neboli krimi serial :-D Manza nema pres tyden jine konicky, nez jenom ze prijde z prace, zapne televizi, prubezne usina a bdi, a ja ho pak odvedu do postele, az jdu spat :))
Odpovědět
Profilova fotka
ene, já jsem myslela, že je to vaše osobní zkratka pro poseriálový sexík :-D :-D :-D No, jde vidět na co myslím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, ty si dlouho sama doma, coo? :-D
Odpovědět
cha :-D :-D :-D majo, to teda, na co ty myslis holka jedna :-D My mame pozemek o ulici driv nez je hrbitov, takze taky celkem blizko,ale videt na nej neni :-N uz jsme si vyslechli nekolik pohrebnich songu v podani nejakych dechovych nastroju a bimbani zvonu je na dennim poradku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chichi, na to myslím hlavně když nemůžu :-| :-D :-D Kdyby jste to alepoň přešly taktně mlčením :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja te naprosto chapu, proto to nemuzu nechat bez povsimnuti :-D :-D Mne se blizi ovulka, takze zacinam byt na ranu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda, že si rozumíme :-D Holky, co to tu máme za útlum, co má kdo za novinky? Tedy kromě svetrů se sobíkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vsechny novinky hlasim hned za tepla :-N Prijde mi, ze Jofinka nejak moc pacuje posledni dobou =-)
Odpovědět
ja tez, ja tez vse hlasim..hlavne me sejri, ze s vama nemuzu tlachat moc dopo, bo v praci si musim davat majzla-radsi..to jsem si to s vama kraaasne kraaatila ]-(
Odpovědět
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... en neni to ta tvoje vysnena do kuchyne???Jak na netu delsi casek nebyla?? ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to je ona!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?