Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jojo, já jsem pracant |-|
Odpovědět
Profilova fotka
čím nás zase překvapíš??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se bavit, bavte me! :-D
Odpovědět
já fakt chodím do práce, takže vás leda pracovními výsledky :-D ale dnes mi došel krásný balíček od Ene tak to hned zítra fotnu do blogu a pochlubím se tou krásou x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
UF! Ja se dneska uz zacala desit, ze ten balicek nikdy nedojde.. manza ho totiz poslal asi obycejne :-S Zas takova krasa to asi neni, ale hlavne ze dorazil :-D :-D
Odpovědět
poslal ho asi doporučeně..když jsem se na poště jsem se podepisovala, ale žádný lístek ve schránce nebyl, tak jsem se na to musela jít podívat =-) a byl tam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsi rikala ja epesni baleni ala mmb? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rikala na... ruce smatlavy :-N
Odpovědět
náádhera :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyz uz si tu tak hezky povidame :-N Tip na darek pro chlapy http://www.branakdetem.cz/bam-short-s... bambusove tricko a jako bonus zachrana pralesa :)) Kupovala jsem ho loni brachovi k narozeninam. Bambusove obleceni je hrozne prijemne, ma vetsi save schopnosti nez bavlna a tahle znacka k tomu jeste dava takovy certifikat (jestli si dobre pamatuju, na minulych strankach to meli lip popsane), ze si zakoupenim toho vyrobku kupujes i kus pralesa :-D Je to balene jeste v bambusovem pytlicku, takovy prijemny darek, ktery nemuze urazit :) Od doby, co jsme objevili bambus, snasi manza dobre i mekke darky :-D Nechce nic jineho nez bambusove ponozky, akorat ze jsou drahy :-p
Odpovědět
tak to by si můj frajer na sebe nedal :-D ale Brána k dětem je brněnská, tam já chodím ráda nakupovat ;-) tak já dám taky tip na dárek.. já to budu asi pořizovat babi a dědovi.. oni jsou na ty pětikilové knihy :-p http://knihy.abz.cz/prodej/velke-civi... z tisícovky na super cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brnenska a ted i prazska x-) Ty jsi vazne profi hledac :-D To je dobry tip :)) ...ani ponozky? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ponožky asi jo, ale on nosí do práce takové, co nestojí víc jak 30,- protože jsou do týdne orvané od blbých pracovních bot :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snaha byla :)) On taky tvuj manza nevazi metrak a nebude mit v lete takove problemy s tim spojene :-D
Odpovědět
no to asi nee :-D :-D já jsem na ty rachetický typy :-D :-D jinak asi si koupim domeček jak to tady vidim.. ať můžu nakupovat další krámy :-) :-D jsem se dneska byla i poptat na hypošku :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo super :) Co ses dozvedela, slo by to? :) Moje soucasne "nejoblibenejsi" tema - az nebude podnajem, jakou by sis dala podlahu? :-D
Odpovědět
no šlo by to, aj jsem si říkala že bych šla na mateřškou na dva roky a pak dalšího na tři roky a pak by to šlo uplně lahoda, aby jsme nemuseli obracet každou dvacku ;-) a jakou podlahu? já doufám haha že tam bude dřevěná nepoškozená krásná původní a nejlíp ještě odborně ošetřená :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ve me se porad pere jestli jo, nebo jeste ne... Zatim vyhrava zdravy rozum, ze by to chtelo nejdriv sehnat praci |-| Uz me napadla varianta i zivnostaku, to je se mnou fakt spatny :-N
Odpovědět
nojo, živnosťák u mně taky vede, ani s ničím jiným nepočítám při mateřský i po, když budem bydlet někde na dědině ;-) nějak musím využít toho přehledu co na netu mám :-) povolani: profesionální guuglič :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budes delat pro google betatestera? :-D :-D Premyslim o sprave webu, jenom by to chtelo sehnat vic klientu, ze :-N
Odpovědět
no dobře, google to nebude, Bill Gates mi nabídl jiný job :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako mas rada poradek, musis mit i disciplinu a tu ja teda desne postradam :-N Asi bych nemohla delat sama na sebe.. I kdyz ty weby jsou jedina vec, co si dovedu predstavit v barvach. Tu myslenku jsem sice rozvijela dnes poprve pri ceste od kadernice, ale hloda, ne ze ne :-D
Odpovědět
já jsem disciplinovana, po lidech to v práci požaduju tak to by bylo děs, kdybych sama nebyla :-D myslím, že bych to zvládla, time management mám v malíku :-D akorát se mi nechce z oboru :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To nejde si obcas odskocit udelat audit jednou za tyden, jinak se venovat rodine? :-D :-N Terminu time management nerozumim :-D
Odpovědět
no že si umím vše zorganizovat a časově naplánovat :-D ;-) no že bych někam sem tam zaběhla zavřít podnik když neprojde auditem ? Pokud budu mít osvícené dítě, jdu do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, s tvym time managementem to vidim tak, ze se ti narodi antirezimove dite :-D :-D Sranda, jak se vsem rodi uplne odlisne deti, nez si predstavovali :-D Vidim to u vsech znamych, holt deti nas stale uci, nez naopak :-D (a taky mam zname, co ty skoro osvicene deti maji x-) )
Odpovědět
no to nevim, ja to zas tak rychle neplanuju, tak dva tri roky mam jestě klid, jeste potrebuju do toho noveho baraku nakoupit hodne kramu :-D :-D :-D ale tak uvidime, ja myslim, že jsem z prace dost prisna, ze ten rezim proste nastolim a bude! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz chodis na branu a rozumis mym ekokecum, neverim, ze by si mimco nechala vybrecet kvuli rezimu 8-) Takze prisnost neprisnost, dite ti zaridi barak po svem :-D
Odpovědět
Breee ranko, tricko s bambusem tez vlastnim a muzu jen doporucit, fakt super... Jof a uz mas nejakej vysnenej domecek v merku? taky me desne bavi virtualne zarizovat :-D (sama jsem zvedava jestli to nekdy skutecne probehne :-D )
Odpovědět
jeste dotaz :-D : do koupelny byste pouzily obklady(bile) vetsiho formatu nebo mensiho???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?