Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
uchyty bych si dala jiny..asi cerny, jo mam, tyhle dve se mi libej..
Odpovědět
Obla, ctes mi myslenky s tema uchytama :-D Ta zelena se mi libi, i ty skrinky. Ikdyz jak rikam, pro me by to nebylo, ale ocenuju to, na koukani super. Tak moji kuchyn by taky leckdo nedal :-D :-D Obklad krasnej x-)
Odpovědět
:-D Tak koukam ze v uchytech mame jasno :-D Ja bych dala bily, ale keramicky. aji se sehnat celkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elinka nedostala strojíček k svátku .. ale budu to tak brát, jelikož Elinka musela dlooooouho čekat. Ba ne.. Elinka prej dostane Chloé.. :-p
Odpovědět
Ta se teda má ;-)
Odpovědět
Ja jsem vlastne nehlasovala k tematu parfemy...ja mam ted oblibenou Armani Summer Code, je to letni verze ty tmave fialovy Code jestli znate a je uzasna. Vsichni se me ptaji cim to vonim. Na zimu planuju taky Armaniho, ted maji nejakou novinku a pekne to voni. Akorat uz zase nevim jak se to jmenuje :-N Myslim Idole nebo tak nejak? Chloe voni moc hezky na papirku, ale na me fakt divne, takze mam smulu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě je ta zelená moc agresivní .. ale v kombinaci je hezká .. jen, že já bych si ji nedala.. ale líbí se mi moc podlaha.. takže bych volila barvu raději k ní .. spíše šedou, šedohnědou .. ;-) Kuchyň je to prostě moc hezká .. to ano.. jen já mám trochu jinou představu .. a hlavně by se mně chtělo utírat mastnotu a prach s těch mřížek na skříňkách a leštit ta skla .. :-D Obklady jsou krásné .. jen já bych chtěla mat .. ;-) A dřez zabudovanej, ten mě tam nějak ruší .. ;-)
Odpovědět
a ty uchytky jsou kermicky ne? Me se ty skrinky docela libi, akorat nevim co bych do nich vsechno dala, aby to vypadalo v tom prosklenym dobre a nebyl to uz moc chaoz, ale libi ;-)
Odpovědět
To jo, ale vis co myslim, takovy ty klasicky, tyhle vypadaji jako z umely hmoty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Efi.. Jo, ta od Armaniho, Code.. je krásná .. ale mám s ní stzejný problém, jako ty s Chloé.. Byli jsme v Německu, v Chemnitzu a jedna paní prodavačka tím voněla, Ondra z toho byl unešenej, tak jsem se jí zeptala, co to je..? No a hned jsmezamířili do Douglasu.. a já se cmrndla.. no fuj.. to byl hnus :-D Na mě to bylo takové hořkotrpké .. :-|
Odpovědět
ja jsem taky chtela tento drez ale ve finale se mi vic libil, jen ten jednoduchej-jednodrezovej keramickej, tenhle je takovej kapku ,,vystrcenej,,jak rikas rusivej, ale ten jednoduchej ne.
Odpovědět
Profilova fotka
z těch .. Bože tataros
Odpovědět
Článek se načítá
Fakt? Tak vidis, aspon nebudeme vonet stejne :-D Na me zase hloe vonela jako takovy ty vune do zachodu, taky docela masakr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, jo, jo.. to je i mého srdce šampion .. x-)
Odpovědět
jj, ty myslis takovy ty ,,knopky,,nebo jak se tomu nadava, ty jsou hezky...ja bych sla ale do cernych x-)
Odpovědět
Hm, ten vystrcenej drez mi neva, ale ty otevreny skrinky kolem z toho delaji chaos. Jinak ale ten zabudovanej je urcite decentnejsi a taky kraaasnej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Největší prča byla, když jsem na sebe naplácla od diora J´adore a voněla jsem jako .. tedy spíš smrděla.. jak takovej ten tuch u důchodců ve skříni.. takovej ten chrakteristickej.. nepřečuchnutelnej :-N
Odpovědět
ten je asi lepcejsi co..tenhle je dobrej-prostornej,ale asi fakt rusivej
Odpovědět
No ja jsem hlavne nechtela nerezovej drez...a jsem fakt rada ze ho nemam. Jsem uchyl na lesteni a s tim drezem by mi hrablo :-D Nad tim zastrcenym z Ikea jsem dokonce premyslela i do ty moji hypermoderni kuchyne, ale byl to blbej rozmer 8-(
Odpovědět
ja nevim jestli je zabudovanej....???,ale neni tak vystrcenej
Odpovědět
No, to myslim, proste zastrcenej ;-)
Odpovědět
Aha, takze duchodci se vonej Diorem! A ja furt co to je za charakteristickej oder a on Dior ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nenávidím otevřený skříňky.. pokud v nich nejsou na míru třeba košíky, nebo něco.. Je to akorát plac pro kokotiny a usazování prachu .. "Když nevíme kam s tím.. šup s tím do police" .. Tfuj tfuj.. U nás ne.. já to mám na straně linky.. v těch horních mám teda "bar".. a v těch dolních nic.. :-D Pže je to hnus :-p
Odpovědět
neni mu teda videt ta predni plocha...ja uz si to totiz nepamatuju..cha! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efi .. Oldies Dior :-N Fuj, to Vám byl puch ... po cestě domu .. mi z toho bylo v autě pěkně blbě.. :-p
Odpovědět
Plac pro kokotiny :-D No, ja si ted koupila do obyvaku polici :-D Ale budou na ni kytky a ramecky s fotkama :-N V kuchyni to taky nemusim, to uz jedine byt tak dusledna a udelat z toho neco co vam hned najdu a poslu, ikdyz to jiste zbnate, moment ;-)
Odpovědět
Tak tady to je: http://www.modrastrecha.cz/album/view... Na to ale fakt nemam material ani energii to uklizet :-D
Odpovědět
podle me bude mit na jedne strane u drezu ty police na vinko a v ty druhy kose..to me prijde celkem ok
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož tam často nešahám, tak to má pak takovou hezkou šeď .. a představa, že takhle utírám každou věc.. stačí mi, že takovou jednu delší mám i pod horníma skříňkama.. a mám tam teda šálky.. ale chtěla jsem to vyrušit a dát tam právě ty koše na míru.. ale teď už to nemá smysl .. :-|
Odpovědět
To jo, ale s tim drezem uz je to docela chaos, na me teda. Ale nezikam ze je to spatny, to ne :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?