Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jo to je hezkyyyyyyyyyy x-)
Odpovědět
šedá je pěkná barva ;-) :-D
Odpovědět
alespon to vino je jak archivni..a ostatni veci maji radnou patinu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mooooc pěkné .. z toho prach utírat klidně budu .. to mě nevadí .. to je má představa.. místo skříněk.. tak nějak podobně.. ale to je o tom, že nádobí používáš a tak se na něj nepráší .. jednou do měsíce to můžeš dát celý do myčky (pro ten pocit) a nazdar... ale police je využívaná .. ale mít v kuchyni (mastnota, pára,..) polici na kokotinky.. no pane jo .. :-D
Odpovědět
na J´dore mi nesahejte!!!! tím se voním leta letoucí !! :-D až do důchodu ! :-D
Odpovědět
to jo, ale zas jich nemusi bejt moc...ale je to bomba, par bych taky brala x-)
Odpovědět
Hm, mne staci ten muj vesak s cednikem, zbytek mam radsi schovanej. Ale jestli myslis kokotinky typu porcelanove sosky, ozdobne veci bez zadneho konkretniho ucelu, atd. tak to souhlas, to je peklo :-D
Odpovědět
efi, kde jsi sehnala sve vesaky x-) ? ja tak dve tyhle police a zbytek nacpat do skrinek
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji.. on nejni špatnej .. ale na mně prostě smrdíííí :-D Efi.. porcelánové sošky, krabičky, dózičky, věcičky, sušené zaprášené aranžmá a papírové kapesníky :-D A co mě dokáže položit .. když má někdo na tyto "dekorativní předměty" .. ještě na míru udělané poličky.. v jedné sloník, v jedné porcelánový minidžbáneček.. v dalším prasátko.. nejlépe ještě figurka z kindrvajíčka a na vrchu police břečťan ..
Odpovědět
umělej břečtan :-D :-D
Odpovědět
a nezapomente na decoupage zaprášené doplňky s kýčovytým obrázkem ! :D :-D :-D
Odpovědět
Uááá, to jsme meli v byte po tchyni, to mu VUBEC nepripominej :-D Veskay mym z bazaru, koupila jsem si je ke tricatinam :-D J´adore voni hezky, ale asi ne na kazdym ;-) Jako kazdy parfem, ja mam zase tragickou reakci na ten Chloe =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to nam tchyne nechala brectan pravej :-D Ale stejne to bylo peklo. Par veci jsem "omylem" rozbila, ale bylo jich tolik, ze jsem proste nemohla zvitezit :-D
Odpovědět
důchodkyně, nechcete některá dražit sadu za dobrý peníz? moje kafe to není ale třeba někoho joo http://www.aukro.cz/item753276056_kon... J´ador na mně voní kráááásně §§!!! :-D :-p
Odpovědět
Diky za tip, ja uz radsi nedrazim, nemam ani na ty zidle ktery si jedu ve ctvrtek vyzvednout :-S Devcata, musim koncit a jit makat, mejte se a pekny vikend!
Odpovědět
jak drahe vesaky??? nepolozi me to? :-D
Odpovědět
Neco pres tisicovku myslim. Ale daji se sehnat levnejsi. Ikdyz uz jsem je teda dlouho nikde nevidela =-)
Odpovědět
j tuhle videla na aukru za dobry prachy,ale nahore to melo takovou tu sitovou mrizku, to se mi moc nelibilo
Odpovědět
No, ted jich tam taky par je ale jsou hnusny. On se nejakej objevi neboj ;-) Tak cau!
Odpovědět
ahooj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To prádlo mě jednou zabije .. :-S Holky, počkejte, až Vám pak ukážu fotky, kam se budeme stěhovat a jak to tam vypadá teď .. :-D Se počůráte smíchy a nejspíš se i vyděsíte k smrti .. a řeknu Vám, že umělej břečtěn je slabej odvar .. a to už jsem do lecčeho zasáhla.. :-D
Odpovědět
já chci vidět fotkyy ! a dík za připomenutí, jdu žehlit ! :-N
Odpovědět
cha ja myslela spodni :-D uka, uka fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Baby jedny zvědavý .. říkám "pak" .. Fotky ještě nepořízeny, ale o víkendu se "možná" podaří :-D
Odpovědět
eli a kam to teda bude, ta stehovacka???
Odpovědět
Profilova fotka
Kočul.. zatím ještě neprozradím.. všechno pak, jo.. ;-) Jen my držte palce a pěsti.. ať je to, co nejdříve a my prodáme byt ..
Odpovědět
jojojo, jsme napnuty jak spagati :-D uz mate kupce?
Odpovědět
bude se stěhovat ke mně, kvůli bydlení s Eliškou si aj ten břečťan pořídím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím právě ne.. ta "rychlost" se bude odvíjet od toho .. 8-(
Odpovědět
ja teda zivy brectany mam celkem rada :-D Jof, nemam se te ptat kam ji das, vid :-D -neboli recnicka otazka -,,kam s ni,,? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?