Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zpět z Brna...křesílka mám doma x-) x-) Bylo to od chlapa co má starožitnictví, ale já ve vnitř nebyla :-(, musela jsem čekat v autě ]-(, protože bych židle neunesla a stáli jsme na zákazu v šílené ulici a malá spala v autě...takže šílená situace, Jura ale říkala, že bych to obrečela, že si nemůžu nic koupit, tak mám prej být ráda. S židličkama jsem asi měla štěstí, protože Jurin říkal že si všiml nějakých starých hodin za 2.500,- =-), takže snad měl pravdu. Jo a taky mě přišly dárečky od Šárky x-) zenkujem, mám radost ;-) Taky jsme se stavili za babočkou......dostala jsem starou formu na pudink ve skvělém stavu...později vše nafotím, budete závidět!!!!§
Odpovědět
ja uz ho mam minimalne tyden mam pulrocne predplaceno :-D majo, uz zavidime ted :-N
Odpovědět
taky ho mam doma už dýl, docela se mi líbí retro reportáž :-) jinak Májo, nelituj že jsi tam nebyla, fakt tam většinou nemaj nic moc a když už, tak drahý, 90% věcí dávaj hned do aukce ( já si tam chodím vyzvedávat osobně, je to fakt na rušné ulici ale krámek je zapadlej až vzadu v podchodu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jof, tak ty to tam znáš - antik ve Veveří? No co se divím, že? :-D Jirka musel navíc běhat s židlema přes silnic, tak blbě jsme parkovali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Venku uz bude jenom hnusne, tam se neda byt, snad to tu zas ozije, at mam "rano" 8-) co docitat. Dobrou mrtvoly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-p :-p Čáááu holky .. :-)
Odpovědět
já miluju to počasí co je venku! mlhy, plískanice, déšť, vichry! nejlepší počasí! sice není na focení a dočkáte se fotek až v dubnu, ale i tak parááda x-) navíc mi Ene došel krásný balíček! děkujuuu, já se mám jak na ježíška! :-) :-) :-) jojo, antik na Veveří.. na aukru jsou pod ada-art ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám ráda tohle počasí .. ale s dítětem trochu pruda : )))) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prave. Normalne by clovek zalezl za kamna, ale s deckem to nejde. Vymyslet program me neba :-( Jof, tak ses skoro strefila s tou stredou :-N A zadne odmlouvani, fotky hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak obli, už včera jsem řešila, je oblečená moc nebo málo? :-| Ale když nefučí, tak to venku milujeme taky :-) :-) mlhy, plískanice, déšť a vichry milujeme zase z domu :-D ....při čaji a v teplíčku... v takových chvílích mi chybí krb, co jsme měli u nás na baráčku :-| hodím do alba moji novou dozičku x-) , kvalitu fotky nezkoumejte, já to prostě neumím aranžovat, ale nemáte ji někdo, dá se nějak využít? Nebo jen vystavit? :-S Co do ní můžu strčit?
Odpovědět
Profilova fotka
No .. mi povídejte.. :-S Já mám dneska kroužek.. takže pošupajdím učit.. řeknu Vám ale, že se mi vůbec nechce, jsem nakřapaná, mám bolavé hlasivky.. a už se tam vidím. Do toho zlobivej Ondis, všude bordel .. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A to jste nevidely nas bordel :-x Majo, rikala jsem si, ze uz jsem ji nekde videla :) http://www.modrastrecha.cz/album/view... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem taky tušila, že tu někde bude :-D projedu i zahraniční, to vím, že tam někde taky byly, ale to jsem ještě nevěděla, že ji babočka má....a dá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chlebovky...tyhle jste viděly? tedy, kdo ji sháněl... (šárka) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... http://www.aukro.cz/item775722088.html
Odpovědět
jojo, pudingová formička je hodně i na vintage svedskych blogach, dokonce se tam i stara-nova prodava v eshopech.. je krasna.. tise zavídim |-| x-) ene, počkej si do dubna :-D
Odpovědět
Cau zeny, pisi v cuku letu, pac nestiham a vlastne tu vubec nejsem :-x ale neda me to sem nejuknout :-D Forma bomba, opet zavist a cekam na kresilka....a kam prijdou majo??? Obli co ucis na krouzku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak v Marks&Spencer maji nove doplnky, hlavne kalendare, diare apod., jsou hezke i jako darek pro nekoho. Maji to s motivem kocky, mody a prave mam vokno s cim jeste. Taky maji velke bilosmetanove vazy, krasny bily talir na dekorace nebo i na cukrovi, ten mi hodne srotuje v hlave :) no a par kycu... ale dobroty pro pribuzne k svatku tam sezenu vzdy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jof...já tohle počásí taky můžu :-N ....čekám na podzim vždy celý rok! :-D Maja....doufám, že dárečky dorazily neporušeny a že ti udělaly radost! ;-) ta poslední chlebovka se mi líbí! x-)
Odpovědět
tak jsem se sem zase zatoulala, vidím zmínku o počasí, tak mě to nalákalo, páč to já taky ráda, a co nevidím! vy jste si vzpomněly na mojí pudinkovou formu x-) majo, dělala jsem do ní i adventní svícen, fotky mám na rajčeti, ale je to zamčené, tak kdyžtak ti pošlu do ip heslo, jestli chceš. jinak do ní cpu, co kde najde, podle sezony :-D a jak se vůbec máte?
Odpovědět
Profilova fotka
sari, vše přišlo v naprostém pořáku, děkuji, ale všimla jsem si, že šípkové srdíčko ode mně přišlo trochu zválcované :-( koči, jo křesílka, to byla taky debata u nás doma, snad se vejdou k jídelnímu stolu, uvidíme, ale budou muset projít renovací, dnes jdu do knihovny, našla jsem si že tam mají knihy o restaurování nábytku...takže budu chytrá :-D karkulinko, už jsem jukla na zahraniční blogy a jak na sviňu :-D jsem žádnou formu nenašla, takže budu ráda za tvé inspiro na rajčeti. jinak už podruhé jsem se snažila nafotit můj "nový" přehoz od babičky...co už mám 14 dní doma a pořád mu ten foťák nějak ubírá na kráse, tak se to sem zdráhám dát :-S
Odpovědět
jéje, přehoz - míla přinesl předevčírem nějaký domů (vyřazovali je u nich v práci, ale nic mu není, jen má trochu žmolky), je takový béžový se vzorem. myslela jsem, že bude větší. a nehodí se mi k závěsům, kterých bych se teda už chtěla zbavit. poslední dobou mě nějak začíná opouštět moje chalupářský nadšení, chtěla bych všechny ty svoje cetky nějak protřídit, mám pocit, že už je toho i na mě trochu moc :-D tak já ti jdu poslat ten odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
maja.....srdíčko už je napravené a pověšené......i ramínečka......jsou fakt půvabná!
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, tak nafot, mi ti to protridime... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, my jsme dobré popelnice :-D
Odpovědět
když to je právě to, nevim, co mám protřídit. ke všemu mám silný citový vztah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky hlásí, až se bude protřiďovat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, kdyz to neni na vyhozeni, tak ukladam do krabic a casem obmnenuju :)
Odpovědět
už i těch krabic je nějak moc. ale mám spásný nápad - potřebovala bych nové, větší bydlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to uz je pak neco spatne :-D ale napad neni zly :-D
Odpovědět
To je náááááápad :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?