Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
já si pro změnu v papírování libuju ;-) Jinak náhodou netušíte, kde sehnat něco podobného, že? http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
enoušu, no jo no, to je tak když máš při psaní vypnutý mozek a přitom kreslíš malé koníka...chobotnice hadra :-D jofi je prostě dokonalost sama, já taky nesnáším zakládání dokumentů a miluju čokoládu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, si udelej, to neni tak tezky :)) Majo, naprosto chapu, vcera jsem to mela do pulnoci :-D Mne se zakladani papiru libi... ale vydrzim to vzdycky pouze prvni den predsevzeti, pak uz jenom hromadim a kupim, nikoliv zakladam :-D
Odpovědět
tak to mam presne ja...jak rikam chtela bych to snaset a mit vuli podtupne vse ukladat...ale kupim,kupim a pak jednou za cas dulezite (snad)zalozim, nebo vyhodim :-N a predsevzeti vezme za svy...
Odpovědět
Profilova fotka
já a udělat? :-D :-D Když já tak maximálně něco natřu, jinak mám ruce obě asi spíš levý... :-) PS: Ene, s fretkama musí být sranda, ne? Běhají normálně po bytě?
Odpovědět
Profilova fotka
Driv meli volny vybeh po chodbe, ted jde ale o zivot na obou stranach, tak maji volno jenom na noc.. Kluk je desnej mazel, ten by na sobe nechal udelat uzel, ale holky jsou trochu vic svihly a nejmladsi je celkem zakerna. Jinak je s nima fakt zabava :)
Odpovědět
chachachaaa, prej mazel by si nechal na sobe udelat uzel :-D :-D :-D no oni maj ty telicka na to prizpusobeny,co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsou desne dlouhy a mrstny... nekdy fakt nechapes, jak si ustelou.. Nejoblibenejsi poloha Charlieho je v dokolanem klubicku, ale tu vnitrni stranu nema bricho, nybz zada! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
malá už spí, chudáček můj nemocný :-( mám vždycky strach když tak rychle usne =-) ene, to mi řekni, že tu nástěnku bys dokázala vyrobit? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mě taky zajímalo... mně ta tabule přijde celkem složitá. Nebo ne? Jinak to s tim uzlem mě taky rozesmálo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No.. v obi by se dal sehnat podobny vrchni rantl, spodni ram udelat z obyc prkynka, podbije se to sololitem natrenym tabulovkou a nakonec pridelate hacky, taktez z obi..
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi dobrá, já bych to nedala :-|, takže mony neboj, nejsi v tom sama ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ja taky ne, ale s tatou jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ani s tátou x-) Jinak přeju dobrou noc!
Odpovědět
neplatí, jak vídím jaká je Mony kočena podle IP x-) jinak teda děkuju za pochvalu blogu, zas tak to se mnou nepřehánějte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uza ubrouskovnik x-)
Odpovědět
kujuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mony vypadá, že je mladá šikovná mamina ;-) , zítra, až se vyspí, ji musíme trochu vyzpovídat, my už na sebe všechno =-) řekly. :-D ten bych brala, být teda od Prahy :-N http://www.aukro.cz/item766916804_sto...
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, jeste pokukujes po nadobi do tve sady? Mama si ted poridila obdobne se sedivou linkou, tak kdyby si nekde zahledla.. |-| Chybi ji talirky, hrnecky a konvice :)
Odpovědět
já to moje poslala mamce |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, i tak skoda :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Pockat, to me tu jako nechaaas??? Ja jeste pacuju a nikdo si tu se mnou nepovida, fnuk |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, zitra je taky den, coz :-N
Odpovědět
šla jsem do postele výjmečně brzo a stejně usla až po půlnoci, protože mi nebylo dobře :-| ale teď jsem plná elánu, došla mi polička z aukra, tak přemýšlím, co s ní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaká polička, ty se nám s ničím nepochlubíš, to já to hned všechno vykvákám :-| Já bych potřebovala vymyslet něco, kam uložit knížky, přemýšlím taky o poličkách.
Odpovědět
tak já mám knížky v botníku, pod postelí a tak.. není kam :D krom Hensviku :D :D poličku jsem vyhrála asi před dvěma měsící.. a až teď došla... je to jen taková lišta z háčky.. na blbinky alias dříve na hrníčky.. :-D .. takže půjde napatinovat a pak si na ni pověsím hrníčky až bude nová kolekce gg :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych nakupovala, až bych brečela ;-( , ale jelikož se oprava auta vyšplhala až na 26 tis., tak můžu jen mlsně koukat....ale kdyby ta toaletka vydržela ještě měsíc...... :-N šperkovnice x-) x-) x-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... stolek x-) http://www.aukro.cz/item766946240.html
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-p :-p Mony.. čůůůs.. zdravím Chomutovačku :) :-p Holky, holky.. vy jste ukecaný
Odpovědět
Profilova fotka
oblo, ty žiješ :-D x-) ;-)
Odpovědět
stolek je parádní, beru, jestli ho některa nekupujete na Kup ted ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?