Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
dojdi aspoň na kafe a já tě nechám si ho pohladit :-D ( myslíš ten vysoký nebo široký? mám dva a třetí na cestě :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
doumývala jsem zem...zlomila mop...dnes už na to s@ru 8-) ..to je jasně špatná konstalace :-D holky, mám celkem ráda rozmanitou paletu rámečků na obrazech, doma mám bílý, clipový, světlé dřevo, černý rámek, teď se mi rámuje do tmavého a na Bobše vyhrává....tramtadadááá TORJKA :-D Děkuji za spolupráci všem, které se zapojily ;-)
Odpovědět
clipový vyhoooooď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevyhodím :-p
Odpovědět
no tak nééé, jsem to zkusila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se zdá, že to ten můj mišmaš v rámečkách tak nějak uklidňuje, ale třeba za půl roku zase změním názor, dala jsem clipy do alba... no schválně jakou barvu rámečku by jste daly na takové obrázky?! Jo pak mám asi 4 clipy zarámovaného S. Dalího, které půjdou pryč, kdyby ho měl někdo rád a chcel :-D , což tu jaksi nepředpokládám ?:-N
Odpovědět
Dali je prave bozi, ale musi byt velkoformatovy aby vynikl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám jeden Dalíovskej v ložnici, v paspartě. Spíš vzpomínková záležitost. Jof, myslím oba!!! A nutně je potřebuju!!!! :-D :-D :-p Maji, já zlomila mop před minulý týden, raději nebudu říkat jak :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ják? já jen prostě urputně umývala, co děláš jinýho s mopem? :-p a vyfoť jakýho máš Dalího, mě se s těch mých líbí už jen ty španělský tance co mám v albu, ostatní tři jsou větší a ty už se mi nelúbí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, fotit nemusíš už ho vidím ;-)
Odpovědět
a já byla v Jysku a dovezla jsem si korunkové svícínky a háčkovanou hvězdičku na Vánoce.. je úžasnáá x-) no a taky jsem dostala kytici tulipánů x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulipány x-) miluju x-) co z toho uvidíme? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
asi nic, stejně to nikoho nebere :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, same odkazy, to nez doctu a prohlednu... Majo, urco trojka x-) Tak si to prestavuju i jaa, hned si to musim ulozit, abych to pak nasla, az to bude aktualni :)) Obla, presidlujete z moderny na vintage nebo naopak? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty korunky maji v Aproposu, uplne vsechno, na co si vzpomenete. I ty nastolce, dlouhe servirovaci talire, tacy... Jof, jak to, ze kdyz jdes do jysku ty, najdes tolik pokladu, a kdyz jdu ja, maji uplny kulovy? :-p Majo, mame taky nikona d80 x-)
Odpovědět
nikona mame taky, ale ne digital ale klasiku x-) A maji v Apropos novou kolekci gg?
Odpovědět
Profilova fotka
Co je nova kolekce? :)) Maji tam z te latky od tebe pytle na pradlo :-D
Odpovědět
a ciste bily porcelanovy nastolec? za kolik? bych tam pristi vikend sjela
Odpovědět
tak já čekala jak se všechny budeme přehazovat ve skleněném poklopu co tu proběh, dávala jsem vám šanci a vy nic =-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ene, jsem ráda, žes nám rámeček potvrdila, díky, jsem tak klidnější ;-) jofino, ty se vážně necháš přemlouvat na focení tvých skvostů? 8-(
Odpovědět
já a skvosty? veteš největší, já jsem na ty kýče typu fontánka, znáte to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak ten poklop dopadal? prodal se?
Odpovědět
prodal :-D
Odpovědět
kdybych věděla, že ho žádná nechcete, tak se o něj rvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, ne, nic takoveho se snad ani nedela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj .. tak poklop jsem propásla .. Byli jsme nakoupit .. pro barvu a tak .. ;-) V Baumarktu mají krásné dřevěné koše/bedny .. překrásné .. i s výplní .. strašně by se mi líbil na prádlo .. ale nevím, nevím, stál 7 nebo 8 stovek 8-( Ale zase byl pevnej a ne nějaká nepěkná srágora z plastu nebo tak .. 8-( =-) No teď se dostěhovává zbytek .. a zítra se začne malovat .. Tak jsem zvědavá .. když to dobře dopadne, mohlo by být na víkend už jakžtakž hotovo .. x-)
Odpovědět
jako barvu máš koupenou? / mám dilema jestli přetřít tu moji ptačí klec nebo ji nechat tak / :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Bíííílou .. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Klecí myslíš růžový umakart ukrývající poklady v podobě dior lesku na umyvadlo z dob "Holek z našich školek" ..? :-D Nebo slipy na "čápy s pytlem" ? :-D :-D :-D
Odpovědět
ano Obli, myslím tu co mi semtam přistane na Hensviku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?