Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
to by se mu líbily uniformy, které já nesnáším a manžel je nechce vyhodit...vzpomínka na jeho "kariéru", no na co potřebuje 10 uniforem?!? ]-( , ani na maškární nechodí :-D Ale vojenské bedny bych brala, to musíš taky nafotit ;-)
Odpovědět
majo ty snad ani vyhodit nesmi ty musi odevzdat ne?? tvuj manza byl profi guma?? sorry za ten vyraz guma ale no ale to me naucili vojaci :-D
Odpovědět
A jeje, to jsem si teda s vami dala... :-D tak vydrzte holky.
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že označení guma nesnáší, protože to on nebyl, jak sám říká, co chtěl po svých vojácích, to nejprve udělal sám, to jen na jeho obhajobu :-N Odešel, protože gumy, co v armádě jsou, nezkousnul. Jelikož uniformy byly na míru, tak je odevdávat nemusel, všetečko :-p Jo a jen tak pro pořádek, ty jsi své včerejší úlovky nafotila, simko?! :-D :-p
Odpovědět
Ahoj, diky za pochvalu zemlajdy, taky se mi libi :-) klec je kupovana normalne, je ,,nova" takze pekelne draha ]-( ale miluju ji jen nevim, jestli ji mam pretrit na bilo, nebo ne.. :-| fotky z Jysku budou zitra, jsem v praci, tak resty neplnim, ale zitra dopoledne jo o ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak přesně drahá? Mě se líbí i tak, ty dvířka jsou prostě dokonalá, vidím v nich různě vysoké tlusté svíčky, ááách, to by bylo teprve intimčo Dobře dnes ti fota odpustíme ;-)
Odpovědět
no pro mně je 1500 drahá :-p
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... a tohle všechno nutně potřebuju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
klec už se mi tak nelíbí, když znám cenu :-D Na ozdůbky už jsem koukala x-) tahle paní má zas hezký brusličky a sáňky na stromek, tuším, že ty jsi je už viděla, agente 8-) , ale pro ostatní dobrá inspiračka ;-) http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Odpovědět
nojo, já nemohla odolat, tuhle klec nikdo nemá :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jsi k ni prisla? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tady se trapne spi, zase pozde... Tak brou noc. A nebo teda dobre rano...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty noční ptáku!!!!!
Odpovědět
já šla spát taky okolo dvojky ale nechtěla jsem provokovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se ani neptala, je mi jasný, že chceš aby to tak zůstalo...tedy aby tuhle klec měla jenom Pralinka :-D
Odpovědět
no už ji mám asi půl roku, takže předpokládám, že už se ani neprodává :-| a Pralinka říkáme Gralince babičce :-D
Odpovědět
http://www.pema-lacasa.cz/index.asp?i... si kup tuhle ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já ti tak říkám, protože když tě vyhledávám na Seznamu, tak se mi to zeptá "chtěli jste hledat Pralinka?" :-D Dobře, odteď to bude jen babička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně koupím, klidně teď před výplatou, z fleku :-|
Odpovědět
tak na ježíška?
Odpovědět
Profilova fotka
to neprojde, budeš prozatím jediná s krásnou klecí bez ptáka, my máme doma jen ty ptáky :-| (s volierama jak kráva) našla jsem hezkou s cenou pro mně, ale trošku malinkou pro můj účel :-( http://www.edekor.cz/kovova-klicka-27... a taky tam mají kráásné ozdoby x-)
Odpovědět
ta je ňežňoučká, ale ty barvy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, to pro nás přeci není problém ;-)
Odpovědět
no jak budeš přetírat, tak pak bych se dála do toho dát třeba svíčku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no prostě tvoje je nejlepčí, já bych chtěl v klícce móc svíček, ne jen jednu. pa, jdu vyvenčit děti. (podzimní prázdniny = jedno dítě navíc)
Odpovědět
to neříkám, spousta je hezčích ( alias ty nalezené na půdě s patinou.. to jihnu :-N |-|
Odpovědět
tak.. do alba jsem přidala kousek bytečku |-| a pak mi musíte poradit která varianta komunistické misky na kompot je lepší ( taky v albu ) no a založila jsem provizorni album kde je slibena hačkovana hvězda z Jysku a taky korunkové svícínky nad kterýma váhám, jestli z nich udělat bílé plus jsou tam poklady co jsem včera dostala od jedné paní z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsme z venku doma..pěkně vymrzlý. kdo má klece na půdě?! :-o =-) Jasná jednička....spodní miska :-) A z tvého poodhalení bytečku vidím, že s různýma rámečkama nemáš sebemenší problém ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tahle hvezda, tak tu jsem mela v ruce taky :) Svicen jsem tam nevidela, ale urco by mu slusela bila s patinou :)) A poklady nadherny, ach jooo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky.. takže vymalováno.. v Ložnici už i lišty .. tedy ne na stropě 8-( T
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?