Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
:-o to se dali dohromady mimozemšťani s mojí babičkou, či co =-) :-D přidejte někdo fota, a't máme řadu ;-) :-D
Odpovědět
to je jak lezet v alobalu :-D
Odpovědět
jéé, tady někomu došel balíček z fleru :-) ene, ja myslela že tě potěším a trefím se přesně do tvého vkusu a ty to ani neoceníš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Majo ty to mas hezky napisane..to uz bylo, nebo to ty sama???
Odpovědět
Profilova fotka
to já sama :-D ale pěkně se mi třásla ruka...jak jsem se snažila. koč, o jaké krabičce z fleru jsi to včera mluvila? =-) co mi zase uniklo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam krabicku na fleru... Jof, to tu mate teda pekne predstavy o mem vkusu, ja budu brecet, aby si vedela! ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
kurnik, a to jsem myslela že máš smysl pro humor ! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ene, to nebylo pro tebe, ale pro manžela :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ted uz nevim, jestli si mi na to skocila nebo hazis klacek dal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Májo, krásný poklop... já jsem na ně fakt ulítlá. Jen mi ten můj furt nedorazil ;-( A koukám, že se tady zase vyrábělo. Jinak Jofi, uchvátil mě ten přehoz s polštářky... přesně můj typ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, dík, a to jsem se jen babičky zeptala na co ho používá :-N Ale je fak hezoučký.. miluju ho :-D Doufám, že nám ho pak taky focneš, mmch...jsi ještě celá?
Odpovědět
Profilova fotka
ty musíš mít zlatou babičku. Ale je pravda, že si občas od tý svý taky něco odnesu :) Ten poklop je fakt krásnej, takovej bych potřebovala a ještě ten Jofi. Takže děvčata kdybyste se snad dostali do svízelné situace beru je oba jo. x-) Jinak jsem furt celá a to mi už před 3 nedělema Dr. povidala, že to bude každou chvilkou a prd. Je to nekonečný, ale příští týden nastupuju do porodnice. Na vyvolání. To je přesně to co jsem nechtěla :-( Viděla jsem prcka na UTZ jak si spokojeně hajá a cucá prstíky a došlo mi, že se mu prostě nechce... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jukněte ten je! I když asi o praktičnosti příliš hovořit nemůžeme, ale jako dekorace či na projíždky po zahradě vlastního domku ideální http://www.modrastrecha.sk/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
taky super..pro holčičky x-) http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Dnes mi přišel balíček z Bellarose x-) Je to překrásné .. jen jsem myslela, že to bude větší .. :-D Mony, .. jen užívej pohody.. a nabírej energii.. až se prcek narodí .. už nebude na poklopy tolik času :-D Maji, .. tu kuchyňku jsem očumovala včera.. a je teda luxusní .. :-) Asi mladýmu vyrobím garáž se záclonkama :-N Já dneska uklízím, vyrábím.. a těším se.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem jukla na to vaše bellarose... móóc hezký věcičky. Hodně se mi líbí ty dřevěné zápichy na bylinky http://www.bellarose.cz/dekorace/drev... a jinak hezká kuchyňka na MMB. Něco pro chlapečky by nebylo? Já vím Obla, pak všechny poklopy a zápichy a jiné blbinky půjdou stranou... ale snad né na vždy :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mony .. nad těma zápichama jsem se s Jof rozplývala.. teda jako ne doslova.. už jsem je měla v košíku .. ale nakonec jsme se dohodly, že si je pořídíme na jaře :-N :-D No to navždy né .. ale já to vidím, jako ten kontrast třeba prvě s andělskou.. Bavíme se .. a ona.. naprosto akční tvor hned "uka, vyfoť, pošli mi, najdi .." A teď já si srovnám v hlavě.. že sušák je ještě plný .. měla bych jít utřít prach, dělat klukům nějakou dobrůtku .. hraju si u toho všeho ještě s mlaďasem .. V hlavě nákup a rozvrh, jak kdy a co časově.. Do toho práce v MC, do toho druh práce.. kytky jsem taky nezalila.. ke všemu volá tchýně.. Zkrátka pak už je to mnohem horšíííííííííííí :-D Už 4 dny se každý večer chystám ke stroji .. Každý večer mlaďas straší do půl 10 .. a každý večer jsem už v deset polomrtvá v posteli .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nemít andělskou .. jsem asi líná veš :-D A koukám, že mi blbne á no to asi ty drobky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a víš že asi takhle nějak si to představuju? ;-) Jen v mym případě k tomu všemu ze začátku přibude ještě kojení... takže asi nějak takhle? Kojení, přebalit, prádlo do pračky, kdy nakoupit?, kojení, lehnout si nebo vyžehlit? Vyžehlit! přebalit, kojení, vyluxovat, osprchovat se, kojení, přebalit.... a co se najíst? A neměla jsem někdy i kámošky? Ježiš, bydli tu se mnou ještě manžel? :)))) No představu mám, ale jaká bude realita uvidíme... pak mě tu minimálně měsíc neuvidíte x-) a až se objevím nebudu vědět co je to aukro, modrá střecha, skleněný poklop, e-bay nebo snad dřevěné krabičky z Fleru... no bude to prča :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jsem se zase pobavila nad tvou představou, mony, je pravda, že jsem týden po porodu nezapnula televizi (PC jsme ještě neměli) a jen jsem čučela na toho "neznámého" tvorečka a čekala na každý uprdnutí :-D Trocha organizace a najdeš si čas i na nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No .. tak ono záleží taky na dítěti.. když je zlaté a fakt jen spí a jí .. tak je to ideál.. a člověk se stíhá dloubat i v nose (náš případ) .. Horší je, když je to takzvaný "okupant" .. Co brečí a brečí, má koliky, škytavky, chce být jen na ruce, nespí, zvrací.. :-x
Odpovědět
nojo, kdyby andelska nemela Elisku, taky by se k nicemu uz mesic nedokopala :-p :-) :-S :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koliky byly u nas.. pak jsme to vychytaly a kazdy vecer konci takhle http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D Anezka byla spokojena, ze me citi a uklidnila se nejrychleji.. a ja pak mohla nahanet abstak po internetu :-D
Odpovědět
ahojte jeje maminy nestraste ja sice hlidala deti cca 5 let asi mesic po narozeni se mi dostaly deticky do ruky a snazim se nevzpominat na slimpance ocucana tricka pocurane kalhoty(moje) a pokadene pliny |-| bylo super ale vlastni tehotenstvi posouvam na nekonecno :-N ene gratuluju k stehovani tak ted se to rozjede na plno no ne? :-D vyrobky mate suprove chvlim, jo jofi kdy budou cedulky :-p mate recept na lilek chci ho udelat zitra k obedu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mě už děcka spí a já si okoupaná popíjím čaj....to se mi, tak brzo, ještě nepoštěstilo x-) takže co s načatým večerem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tomu rikam patek vecer, jak ma byt! :-) Premyslim, jestli to taky nezkusit.. treba to zase jednou projde :-N A muzes zacit tim, ze mi posles adresu. A taky Dorka mi posle adresu, povinne! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co? Na co? Chceš mi poslat Anýzku v balíku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, osmahni lilek na olivovým oleji a pak zapeč v lasagních s bešamelem a sýrem. Nebo ho vydlabej, dužinu nakrájen na kostičky s různou zeleninou, kořením, vrat zpátky do vydlabanýho lilku, zasyp sýrem a zapeč. Jen s tmavým pečivem nebo bramborem. Mňamka. Jé Ene, ta fotka s malou je božíí :-) a nestrašte s kolikama! :-p
Odpovědět
cedulky jsou davno hotove, cekam jen na adresy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj, lilek na oleji, uz nikdy vice :-N To nasaje vsechno do sebe, dal by se zdimat.. Ja ho nejradeji na tenko nakrajeny "ogrilovat" na suche panvicce posypany korenim na americke brambory a tak jako priloha.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?