Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
pro sebe dárek od Jurinka :-D .. Květináče :-x :-D A něco malého pro Vás :-x Přidala jsem do alba stůl, takže čekám jen chválu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeeda, ten je jak ze zurnalu x-) Ty lvi kvetinace? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-N jo :-x ale já je fotit nebudu, Jofiel bude jakože jediná, ale zjistila jsem, že jsou malinko jiné, lvíčci mají menší ouška :-x jinak děkuji, dal hodně práce...o to lepší pocit z něho mám, manžel přijel po 4 dnech a poklonil se mi :-o
Odpovědět
hura, hura uz mam objednany nejaky darky...jen doufam ze dorazi vcas. :-) majo fiiiha stul parada, fakt krasny.
Odpovědět
jo a deucata, taky povinne adresu do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty ji dostanes zitra postou, ne? :)) Vsude pisu zpatecni..
Odpovědět
jooo, tak to uz se tesiiim.kuji. :-)a napsala jsi uz k rodicum jo :-Dat to neprinde nejaky cizi pani ve vasem byte :-D Jo a prave tu byla souseda, a predla mi sklenky na vinko z aukra, jak davala odkaz jofi...hmmm, ty me udelaly radost...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, nenapsala! :-D :-D Tak ja ti ji poslu adresu na moji mamu, kdyby se posta flakala :-D
Odpovědět
to vona se bude poflakovat :-D prijede az 24.12.cca v 18:00 ;-)
Odpovědět
Majo, stul paradka a kvetinace sem supem hod, ja jedinecna byt nemusim, budu rada :) a krystalky takovehle se u nas prodavaj taky, jen takhle, nebo s perickem, nebo jako retez dlouhy na stromek
Odpovědět
Profilova fotka
nene, budeš jedinečná květináčová. ;-) Já takové cingrlátka ještě neviděla. A za kolik bys koupila takové krystaly v B ?
Odpovědět
jaaaa chci kvetinaaace ! honeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem cingrlata jsou za 36 /ks, proto je nemam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
en, hod me vase plany co jste prerabali dle svych predstav, jestli muzes, at mam na SO, na schuzku, nejaky inspiro, jak poresit ten projekt. na mail prosim.
Odpovědět
na ten centrumackej mail ;-)
Odpovědět
to by museli stat 136? :-D :-D :-D
Odpovědět
jak dopadli pernicky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, toto nesmim otevrit driv? =-) Ja ti to dovolim, ode me mas jenom malickost, na kterou by bylo zbytecne cekat tak dlouho :-N :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, mě ty dva kusy stály 30,- :-D Proto se tluču do hlavy! Jdeme koupat, doufám, že tu později někoho stihnu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spis 1,3 Kc, jak znam Jof :-D
Odpovědět
ja a vyhodna koupe? neblbnete :-D
Odpovědět
samo ze muzes ;-) ,az to dorazi...s chuti rozcupuj papir :-D ..ode mne to bude taky malickost ;-) minidarek :-D
Odpovědět
jo a on uz je darecek z Varnsdorfu na poste jak zjistuju :-N ...bylo ta dvojite W, tak me to zmatlo, co to je a myslela jsem ze to je neco jineho, a ono to neco jineho neni a je to toto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
W?? :-N :-N Jo, jof o vyhodnou koupi v zivote nezavadila, ze :-D
Odpovědět
pan poctak v tom halt videl najkou exotiku no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyole, Warnsdorf to tu bylo naposledy za valky :-D :-D Ale lidi to tak pisi casto, nechapu :-D
Odpovědět
tak mozna, ze pan valku pamatuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
ene, ja fakt netusim o cem to mluvis :-D ( ale zitra bych mohla nafotit ty tri stolky z aukra co mne staly jen stovku :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Asi te uskrtim :-D :-D :-D
Odpovědět
nafoot x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?