Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Kraaasny poklop v Chalupe x-) Uz me ta samomluva ale moc neba :-N Jof si smazala vsechna pekna alba.. se vsichni pakuji pryc nebo co? :-(
Odpovědět
Ja ne, ja ne :-D Ja ma 5 druhu, Linecky, pracky, vanilkovy ohliky, linecky s mandlema, pak takovy kakaovy a chci delat marokanky. Nemam teda nazdobeno ani namazano...Jo Jof proc jsi vybrakovala alba? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blééééé, já nemám ani ti ohliky :-D :-( , snad to se ségrama nějak zvládnem, pouze vím, že budu dělat nepečenou be-be roládu, jinak na to cukroví moc nejsem, ale na stole snad něco bude.
Odpovědět
ja mam vetsinou z polovicni davky...obcas si dam ke kave, ale clovek je vetsinou vseho prezranej, tak jen aby bylo neco no, neprahanim to. Jakou roladu? Praskni recepis ;-)
Odpovědět
Ta pani bez ksichtu v tom zelenym sacku u myho nicku me pekne sejri :-D ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
obalujeme v kokosu a oříškách, sice to není nijak vánoční, ale my to máme rádi ke každé příležitosti a jak se ty pudinkové krémy nasáknou, tak je to prostě k sežrání :-D http://www.toprecepty.cz/recept/786-r...
Odpovědět
Profilova fotka
Ohliky, to se ujme! :-D :-D Ja se prave letos nesmirne krotim. Vzdycky jsem delala od vseho min. dvojitou davku, troj az ctyrnasobnou davku, letos jsem zustala u max. 2. Dokonce i moje milovane bananky mam jednom jednu davku.. a vypada to, ze to bude stacit, neuveritelne, proc ja toho vzdycky delala tolik?? :-D
Odpovědět
hmm, mnam vypada to paradne a chutna asi jeste lip..a jak se to kraji jako sikmo?od ruzku? Jo nevite za kolik maj v ikea cajovy svicky? Na webovkach maj jen nejaky drahy , 24 ks nejak pres stovku...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, šikmo abys měla pěkný střídavý řez ;-) Vyzkoušej...tedy jestli ti zbudou ještě síly ;-)
Odpovědět
paaane, to jsi jela ve velkym en :-D ty vodane az 4 nasobnou jsi delala jeden druh z 2 kila mouk ne? :-D jojo neni nad ohlik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nee, jednu davku mas cca 250 g mouky :)
Odpovědět
tak z kilca, to je taky dobry :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My to tak delaly s mamou od jakziva, tak mi to ani neprislo :)) Ji to nekdy v mych ctrnacti prestalo bavit, tak mi vicemene jenom hlidala troubu.. jenom jsem vyhazela nepopularni druhy jako pracny a orechy, to mi nikdy nechutnalo :) I kdyz ted par let davam cukrovi i tchanovcum, mama si taky neco vezme, sem tam poslu nekomu z netu.. :)
Odpovědět
jasna paka, taky jsem zacinala pred 3 lety na vicrero a rozdavala jsem. Ted jsem si rekla, ze udelam min, ptz nase mama toho dela taky dost cca 10 druhu, a ja to pak jim, ze :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na okna rolety, drevene zaluzie nebo bilou drevenou konzoli?
Odpovědět
me se libi drev.zaluzie. nebo kdyz jsou pekny ty rimsky rolety. cim myslis tu bilou drev.konzoli?
Odpovědět
Profilova fotka
No proste konzole nad okno :)) na zaclony, zavesy a tak.. a blbinky :-D
Odpovědět
jojo, ja myslela spis na zakryti okna, jakoze ty zaluzky atd. Ja bych dala konzoli i drev.zaluzii na zastineni. Cernou kovovou nechces? Ale zavesy urco, ty ja muzu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No cerna kovova je moje srdcovka, ale premyslim jestli neslevit pro odlehceni interieru :) Hlavne uvidim, jestli zaluzie jsou nebo ne. Manza tvrdi ze ne, me to nenapadlo ani zjistovat. Me zajimaly jenom parapety :-D
Odpovědět
Májo! Ty jsi mne teda dostala! Jsem si normálně sedla na prd.el! Tolik krásy! A kolik to muselo dát práce! No já jsem hotová ! :-o x-) x-) x-) děkuju moc! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co co co?? :-D Mama dneska hlasila taky prichod nejakeho balicku, ale asi jeste chrupe na poste :))
Odpovědět
no já si teda fakt sedla, tak jsem zvědavá, co budeš mít v balíčku ty :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé a líbí se ti něco, využiješ to? Fakt mi nevadí když něco pošleš dál ;-)
Odpovědět
všechno, všechno využiju! ( teda dvě věcičky si zabavil manžel ) :-D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... nechcete některá zachránit? Já už na noviny něco mám, jinač bych ho brala hned ;-) jinak alba jsem smazala, dyť já tam pořádně nic neměla, samý kraviny capiny |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda, minule jsem ti toho dala tak málo za tvé krásy, že jsem to prostě musela napravit, ene toho bude mít o poznání víc...za její úžasnou kresbu, jen se děsím v jakém stavu to přijde, má tam něco rozbitného...a já blbec na jiné poště, to neposlala křehce, na naší se mě už automaticky ptají, protože mě znají...skoro všechno tak posílám :-S Jen teď přemýšlím co ti to ten tvůj chlap mohl zabavit? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele jednu věc asi vím, neřekl že mu to připomíná tebe?, začíná to na K? :-D Ale jinak se mu nemohlo nic hodit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, posledne mi to prislo na kusy, toz doufame spolu :-N :-N Ty jo, jsem napnuta jak ksandy, ja zas neusnu jako pred Jeziskem! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nebuď, víš jak to bývá když jsi plna očekávání?! :-N Bež chrupčit..já jdu...pa a zítra dej vědět v jakém stavu to přišlo
Odpovědět
Profilova fotka
Doufam, ze to zitra mama stihne vyzvednout, nejak se netvarila :-N Koukam, ze na fleru dneska top vyber pro Jof :))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item844451440_sta... - z toho popisu jsem si malem curla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?