Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ciste sedivou ne?
Odpovědět
sedivou uz davam 2 kresla do obyvaku, tak jsem myslela na neco jinyho...jestli nejakou kostku nebo prouzek =-) ...asi bych ho pak soupla do loznice nebo tak...mam tam i sedivo -bezovo bilej prouzek, tak nevim, jestli ne ten....potrebovala bych nejakej obrazek, abych se namlsala... Jak byt en?
Odpovědět
Profilova fotka
Neco pro Jof :-D http://www.hd-nabytek.cz/ratanovy-nab... Byt ted tak pomalouuucku... zdrzuje nas podlaha, ale o vikendu snad zaciname uz opravdu pokladat..
Odpovědět
jezis, tak to me pak musis povypravet o parketach :-D
Odpovědět
ene, nedráždi lva bosou nohou :-D :-D :-D ehm.. bile houpací křeslo?? =-) =-)
Odpovědět
Eliščiny vysněné slevy Hemnes komod : http://www.local-newsletter.com/1008-...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tu umru nudou, povidejte nekdo neco.. cekam s manzou v praci, az skonci. Jeste ze to ditko si aspon uziva u babi :-S
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... :-D :-D :-D
Odpovědět
eli vsechno nejlepsi k narozeninam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, děkuji
Odpovědět
neni zac :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, vypadá to jako ovce..? Alespoň trochu ..?
Odpovědět
jej elisko to je krasne, ovci to podobne 100% je ja bych chtela taky takovou ovecku |-| :-N nadhera nadhera nadhera
Odpovědět
bílá ovce rodiny ! x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, děkuji .. klidně Ti ji ušiju :) Ale až bude trochu volněji .. teď musím ušít ještě další dvě .. a pak taky něco na Velikonoce .. Ale jinak jsem pak plně k dispozici :) Kaji, na tu černou jsem docela zvědavá .. tu asi nedám .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám jim dát na krk rolničku, mašličko, nebo tak něco..? =-)
Odpovědět
mozna rolnicku x-) ok elisko beru te za slovo, dam si ji pak na tu novou sedacku co jsem si vcera koupila x-) :-D uz ji tam vidim jak si tam lebedi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, dobře .. ale zázrak nečekej .. tohle je taky takovej chcípáček .. ale ono se to z toho ručníku šije fakt na ho.. :-D Kde koupím pidi rolničky..? Budou mít v galanterce ..? =-)
Odpovědět
jojo, rolničky maj v galanterce ;-)
Odpovědět
jako eli ja te obdivuju jak umis sit. to ja si umim prisit knoflik a tim jsem ukoncila sici potreby :-D to je delane z rucniku jo? hihi na to bych neprisla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elí, super ručník, krásná ouška ;-) dávám jeden odkaz a předávám tím štafetový kolík, každý kdo se sem dnes koukne (toho Pešek bouchne :-D )né, by sem mohl taky něco hodit, có? =-) ;-) http://lillemaison.blogspot.com/searc...
Odpovědět
Profilova fotka
Máji, tak jsem se koukla... :-D Eli, taky se hlásim o jednu Tildičku... x-) Jinak to tu poslední dobou nějak vázne ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
a tvoříte když nepíšete?
Odpovědět
Profilova fotka
a tak občas... trochu jsem pozměnila obývák, něco zase přetřela, ale toť asi vše... čekám na jaro a novu inspiraci ;-) Jo a přijde mi snad už v pondělí dřevěný houpací koník, tak se bude renovovat.
Odpovědět
tak to já mám naprostou absenci.. i na blog jsem dva týdny nic nedala.,. nějaký divný období... a přitom máme ten novej konferák a pohovku a ja to nebyla schopna ani vyfotit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
počkej s příchodem jara příjdou nový inspirace a hlavně energie... už aby to bylo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pak se divíte, že to tu vázne, když mi nepřeberete kolík :-D :-p já tvořím jak vzteklá, na natřené komodě už stojí televize, přes 200 knih přestěhovaných z původní knihovny/tv stolku do ložnice...to jsem si mákla, doufám, že je to tam na furt =-) , pokusila jsem se o pletivový poklop, natřela jsem truhličku "motorová pila" (tu co jsi nechtěla Jofi), a hlavně čerpám a ukládám inspirace pro Kajčin pokojík, neboť KDO JE PŘIPRAVEN - NENÍ OHROŽEN!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokojicek je to jedine, co mam opravdu do detailu uz promyslene :-D Ten samozrejme prijde na radu az uplne posledni :)) Ostatni se nejak vyvine...
Odpovědět
Profilova fotka
..tak se trochu poděl, jaká bude postel, koberec na hraní - v tom já nemám jasno?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?