Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Postel nebude a koberec chlupatej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p
Odpovědět
Bude mit Anyz houpaci sit? :-D Obli, krasny ovce. Ja na ne misto rucniku pouzila takovy fleece s jakoby malicko chlupatym povrchem. Ale taky se to nesilo nic moc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mmmk, ten ručník je fakt jako dost naprd :-D Už mám ty malé bílé dvě.. jenže Ondis se do ní zamiloval (nosil je tu po bytě, pusinkoval a říkal, že je miluje : ))) ) takže somruje a somruje, že chce taky .. :-N Teď odjeli koupit nějaký voloviny do auta a taky ke tchánovcům na čaj .. a tak jdu šít ovci jemu. :-D Udělám větší a černou .. jelikož bílá by byla jako prase.. Takže dopiju kávu a jdu na to .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem .. : )))
Odpovědět
Profilova fotka
se nějak zapomněla..
Odpovědět
Eliška má plodné dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tě přetrhnu..tohle ty děláš se zlomenou rukou?!?! :-o
Odpovědět
eli krasny ovcicky...taky se hlasim o jednu..nekdy x-) x-) x-)
Odpovědět
a já chci Elišku domů na tři dny aspon, at mi usije vsechno co chci :-D :-D
Odpovědět
Jo, Elis, to jsem uplne zapomnela, ze mas zlomenou ruku. To klobouk dolu, to ja k tomu potrebuju teda ruce dve. Hodilo by se i vic, kdyz mam pocit, ze je mam obcas obe uplne leve volsove :-D Ten venec mas koupeny nebo vyrobeny tebou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ovce je hotová .. má cca 30 čísel ... fotila jsem .. blbé světlo a došly baterky : )) Takže zítra .. (pokud ji do té doby nezlikviduje :-N )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Neblázněte.. žádná sláva to není .. :-N Ten věnec je koupený .. já bych tohle asi neumotala .. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra bude lepší světlo :)
Odpovědět
ja chci hnědoou ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Sežeň si ručník :)
Odpovědět
dobráááá :-p :-) :-D
Odpovědět
Ta je pekna x-) Ale z rucniku to musi byt neskutecna piplacka. Ted jsem sila neco z frote a malem jsem to vyhodila oknem i se strojem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě.. jde to strašně blbě .. a já to šila i jemnou jehlou a malou patkou .. :D Ále, tak co .. počtám, že se Dolly zítřka stejně nedožije :-N
Odpovědět
http://www.fler.cz/zbozi?id=539487 :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Odměna.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je ta, odkud jsi mela ten dzbanek ty nebo nekdo uplne jiny stahl navrh?
Odpovědět
Profilova fotka
a zase pro Máju... http://www.groupfashion.cz/cz/childwo... jsou tam teda hodně miminkovský pokojíky, ale něco i pro větší dětičky a některý túze přepěkný :-) http://www.mamasandpapas.com/range/pi... a inspiro pro pokojíčky těch nejmenších
Odpovědět
eli jak to delas? ja se presunula 1000km zpet do ostravy a ty jsi usila milion veci. Jsi super girl ci co? 8-) Detatko mas nadhery to rikam furt x-) ovce jsou bomba s velkym B. ja kdybych sila bych potrebovala nejen dve ruce ale i zuby i nohy :-D holky ja byla 1.v rade 8-) :-D hihi jsem to tusila ze nemas nic nebizet o usiti verejne to budou chtit hned vsechny :-D 8-) nene eli az budes mit nekdy cas a obe ruce zdrave ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Sim, ale ono to tak horký nebude .. jsou to chcípáčci .. ale hlavně, že udělají radost :) Já s tím šitím nemám problém.. jen musí být čas a chuť .. nutit se do toho neumim :-S
Odpovědět
on je uzasnej....a ty kukadla x-) me ted kamaradka poslala 3.5 kg latek pry same ctverecky v ruznych barvach jsou to zbytky ale pry jsou to i vetsi kusy latek co z nich mam vymyslet ty jsi takova svadlenka ;-)
Odpovědět
ene, jo, to jsou ti co jsem jim dala svuj navrh s tim, ze to budu mit jako original :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A to se vyplati! :-N :-D Ale jestli te to potesi, nebude to mit nikdo cizi :-D :-D
Odpovědět
mi to je jasnýýý :-D :-p :-D
Odpovědět
ja uz tu keramiku kdesi videla ale nevim kde :-| je hezka, jof mas doma tu soupravu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?