Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Dneska jsme tam meli odhadkyni, aby nam konecne mohli uvolnit zbytek penez z hypoteky a ty uz jsou jaksi taky v prachu, jeste je ani nemame v ruce/na konte emoticon
15. dub 2010 ve 20:53  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
Registrovala se 9. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 30 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
Registrovala se 9. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 30 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 obla : díky. tahle varianta se líbí více lidem, ale já jsem pořád taková rozpačitá z televize pod schody. TV stolek máme docela vysokej a televize by zasahovala jakoby přes zábradlí a TV stolek by nejspíš musel být pod schody, aby nepřekážel v prostoru (je dost hlubokej)
Nějak si začínám řikat, že jsem radši měli vzít nízký TV stolek, v Leksviku měli ještě jeden, ale nechtěli jsme otevřené police, kvůli kramaření syna, ten co máme ted má dvířka a dá se zamknout.
Ale asi tuhle variantu vyzkoušíme, chce to vidět. Jen jsem teda zaslechla názor, že by nám mohlo vadit, když by jeden z nás chodil tomu druhému před TV...no nevím. Prostě uvidíme.
Nebo hold nemít gauč přesně před TV. No ale i tak se mi moc nezdá koukat z gauče na schodiště. Já to snad nevymyslím emoticon
Jinak PC stolu jsme se prozatím vzdali a pod schody už je jedna hluboká knihovna a bude tam ještě jedna komoda. Obojí se dá dát jinam,v případě že se rozhodnem pro úložné prostory na míru.
Omlouvám se, že tady s tím otravuju vaší zajetou diskuzi...já jen že to pořád řeším emoticon a chtěla jsem napsat jaké vidím pro a proti.
každopádně díky za názor, vyzkoušíme
15. dub 2010 ve 21:14  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
Registrovala se 31. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 1586 příspěvků a 2 alba. Má 166 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
Registrovala se 31. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 1586 příspěvků a 2 alba. Má 166 přátel.
 Petru.. myslím, že Vás to rušit nebude.. záleží totiž na zvyku .. každopádně to tak bude ale lépe uspořádané. Obývák bude působit vyváženě. Samotný gauč v rohu je dost divný .. zatímco vedle toho dvě zaplněné knihovny.
Popřípadě.. zkuste místo lampy vměstnat třeba alespoň ten CD stojan .. pak gauč .. nad něj !jedna! police.. a pak tedy knihovny .. Alespoň to, v případě, že se nerozhednete dát TV pod schody.. emoticon
15. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 obla : mě se to podle fotky taky nelíbí, gauč a dvě knihovny, ale tak nějak jsem počítala s tím, že to vyrovnám poličkama. Na stěně u okna dvě šikmo pod sebou a nad gaučem plánuju jednu velkou, už jí máme koupenou.
Ale určtě chci vyzkoušet i tu variantu knihovna , gauč, knihovna...
pak to nafotím.
Ten gauč v rohu jsem chtěla kvůli spaní návštěv, mi přilšo lepší mít hlavu u zdi než v prostoru, ale ty spací návštěvy nechodí až tak často a lepší je, aby to lépe vypadalo emoticon
15. dub 2010 ve 22:02  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 škoda, že ty knihovny nemáme možnost dát jinam, když si prohlížím cizí obýváky, tak mají lidi gauč bu´d v prostoru nebo u zdi, ale kolem něj nemají nic. To vypadá hezky a knihovny třeba na kolmé stěně nebo v jiné místnosti.
Jako mě se náš byt dost líbí, ale řešený mi nepřijde moc dobře, komplikují to dost ty schdy a ten sloupek taky.. Je to fakt docela oříšek ho zařídit, aby člověk využil všechno místo, měl nábytek, co se mu líbí a nevypadalo to divně.
jsem zvědavá na čem nakonec zůstaneme. emoticon
15. dub 2010 ve 22:06  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 Nezahlcovala bych prostor policemi .. emoticon
15. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 Ta vzdušnost v prostoru .. a u tohoto druhu nábytku hraje velkou roli .. emoticon
Co na police..? Lapače prachu ..? To bude ještě horší .. Neber to zle, to je upřímnost. Tu dlouhou nad Gauč jo .. ale ty další dně už NE.
15. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 *dvě
15. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 a na tu stěnu, kde je okno bys nedávala nic ?
neřikám, že se tím budu řídit, ale ráda si poslechnu názor emoticon

No lapače prachu mám už v kuchyni a v obýváku bych se chtěla dost krotit, protože třeba v současném bytě jsem těch blbůstek a památečních věcí měla všude spoustu a toho bych se chtěla v novym vyvarovat (teda jasně, že si něco vystavim, to bych zas nebyla já a ráda se na ty věci dívám), ale na ty police jsem myslela třeba živou kytku, ještě nějaký knížky, fotku.

No uvidíš, jestli jsem na tebe dala nebo ne... emoticon
16. dub 2010 v 00:01  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 a spát se bude ! emoticon
16. dub 2010 v 00:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 Dobré ráno,
na tu stranu u okna bych nedala nic .. emoticon
Jedna police na jednu kytku, knihy a fotku je v pohodě.. ale co se třemi..? emoticon emoticon
16. dub 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 myslela jsem zaplnit ten prostor vedle gauče, aby to nebyla takova nerovnovaha, na jedny strane nic a na druhy dve knihovny, ale kdyz bych knihovny rozhodila kolem gauce, tak je fakt, ze uz by to nebylo potreba.
díky
16. dub 2010 v 09:04  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jof, kam se stehujete? Do vetsiho? Do vlastniho? Bude konecne pelech Hemnes? emoticon

Ell, ano, od 3.4. jsme tri emoticon Mame kluka emoticon
16. dub 2010 ve 14:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 Markét GRATULUJI emoticon emoticon emoticon
16. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 Holky.. auž uvidíte, co mám do toho pokoje.. se počůráte emoticon))
16. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Hlasim se po prvni noci v byte emoticon
17. dub 2010 v 09:16  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 mmmk, kluka jůů, prozraď jmeno emoticon ( stehujeme se do vetsiho, ne vlastniho a porad Brno emoticon )
Ene, super! Nás to čeká dnes, .. jedno velký auto jsme ted odvezli, druhy treti nas ceka.. boli mne ruce jako blazen.. mam problem aj psat na klavesnici.. a to jsem dnes byla jeste na skok v praci.. emoticon
17. dub 2010 ve 12:22  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 El, dik emoticon

Ene, co se ti zdalo? Pamatujes si to? Pry co se zda na novem miste, to se splni emoticon emoticon

Jof, jmenuje se Max. To je parada, ze se stehujete do vetsiho, ne? To ted zavaris aukro, kdyz bude vic prostoru emoticon
17. dub 2010 ve 12:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 mmmk.. vzhledem k tomu, že mám ten nábytek v rukách bych měla všechno před stěhováním prodat a pak zase nakoupit emoticon ale nic vetsiho neplanuju, takze budu skromna a krom sedacky zatim nic emoticon

sedim v prazdnem pokoji na jedinnem co tu zbylo, koberec a lucerny, ktere vezmu dalsi varkou... och moje dokonale pripojeni k internetu a muj vyhlede na cele Brno.. bude se mi styskat emoticon emoticon emoticon
17. dub 2010 ve 13:08  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mony2
195
Registrovala se 16. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 471 příspěvků a 2 alba. Má 27 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mony2
195
Registrovala se 16. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 471 příspěvků a 2 alba. Má 27 přátel.
 Petru, máte krásnej byt, mezonety se mi líbí. Těším se až to bude hotové emoticon
Obla, Ene, Jofi nenapínejte s fotkama z nových bytů, pokojíčkůůů atd....
MMMK gratuluji k chlapečkovi!

U mě momentálně vše v útlumu. Stolek z Jysku opět reklamován, ale nový už jsme nebrali, takže nemáme noční stolky a ani mě ted neba něco hledat či vymýšlet... emoticon
17. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mony2
195
fotoportrét
fotoportrét
mony2
195
 krásný dveře!
17. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 mony : děkuju.
Koukam, ze tu nekolik z vas spi poprve v novem byte. My dnes spime v novem potreti emoticon , takze taky na samem zacatku. A od stredy uz tu snad budeme oficilane bydlet. Jeste musime jezdit do stareho bytu pro posledni bananovky, uklizet pro podnajemniky, manzel tam chce vymalovat atd atd...
ale od kvetna uz to snad vsechno bude a uzsi budeme uzivat jaro tady. Je tu krasny okoli. Z okna koukam na brizy a tresen...no uzivam si to.

Jinak musim rict, ze vase alba, to je prijemne pokoukani.

dneska jsme zase šibovali nabytkem, tak jsem zvedava na cem se nakonec ustalime.

mejte se hezky, zase nekdy nahlidnu, pokud smím emoticon
18. dub 2010 v 01:17  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market, to kdybych vedela, nepamatujeme si ani jeden. Taky jsme byli vsichni tri znacne unaveni, ze jsme padli do postele a byli radi, ze jsme radi emoticon)) Dneska se mi zdaly uz sprostarny, to se splnit ani snad radeji nemusi emoticon emoticon

Byli jsme vcera na skok v ikea, ach jo, ted kdyz zarizuju, tak fakt musi vyprodavat vsechen leksvik, co me zrovna zajimal emoticon Nedelaji uz ani ty drevene ramy na obrazky v antik barve, ty me stvou fakt hodne emoticon emoticon
18. dub 2010 v 08:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak se hlásím po první noci v novém bytě.. mne se zdalo, ze u babicky cekame na Mikulase v obyvaku emoticon a Lukymu ze stehujeme a stehujeme tak nevim emoticon
ted jsme zase dojeli do stareho bytu, bereme banánovky, vyrizuju aukro a kdyz tu písu, tak podemnou Luky motá koberec emoticon emoticon zatím papa.. a snad budu vecer online z nového... jestli se mi cestou nerozpadne vintage notebook :D
18. dub 2010 v 08:54  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ene, to je skoda, ze si to nepamatujes. A jeste vetsi skoda je, ze se vyprodava leksvik a my ho nemame kam dat emoticon S tema ramama neves hlavu, kup normalni z neupraveneho dreva a kup si Behandlu (lazuru) a tim to pretres a mas antik. My jsme tak natirali uz vic ramu. Vyhoda je, ze kdyz ti to neprijde po zaschnuti dost tmave, laknes dalsi vrstvu a ono to ztmavne emoticon

Jof, pekny sny teda emoticon Muj vintage notebook zdravi ten tvuj. Z myho uz padaji klavesy, ale je mi lito se ho vzdat emoticon

Chtela jsem vas poprosit, kdybyste videly nekde na aukru, ze se prodava za rozumnou cenu prouteny kocarek (takovy ten bily stary), dejte mi, prosim vedet. Renovovany byt nemusi. emoticon Dik.
18. dub 2010 ve 12:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
fotoportrét
fotoportrét
obla
1040
 Dobré ráno, Ondrášek spal první noc v novém pokojíčku .. : ) Tedy v " novém ".. ještě toho bude hooodně.. ale to jsme za dva dny opravdu nestihli emoticon Moc se mu líbí, je nadšený.. a to má zatím jen vymalováno, položenou podlahu .. emoticon
Jsem naprosto zničená.
19. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 To verim emoticon My cely vikend vyletovali emoticon Tady prace jako na kostele, neudelali jsme lautr nic. Anezka ted smiruje z okna protejsi skolku, moc se ji libi, uz mluvi o tom, jak tam bude chodit emoticon Ve ctvrtek jdeme na zapis emoticon
19. dub 2010 v 10:14  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
Registrovala se 12. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 477 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Praha.
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
Registrovala se 12. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 477 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Praha.
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
 Ahoj holky.....tak vy výletujete místo budování, jo? emoticon
já natírala dveře do sklipku a trochu i zdila.... emoticon zdířku do komína na kamna....
nějak neumim být těhotná! emoticon
Jméno nemáme....je to boj! emoticon
19. dub 2010 v 10:27  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Saru a vasi favoriti? emoticon
19. dub 2010 v 10:29  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
 Já chci Bertu a Zdeny to furt mění...teď naposledy přišel s Adinou.... jak tohle dopadne, to nevim. emoticon
19. dub 2010 v 10:55  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš