Mytí oken - hrubá stavba

Ahoj, nedávno nám do hrubé stavby nainstalovali okna a mě teď sžírá to, jak moc jsou špinavý. Přemýšlím, že bych je umyla, ale nechci vypadat jako blázen 😄 Co vy? Kdy jste poprvé myli okna?
Odpovědět
@ivisek39 jestliže je máte špinavé, tak je klidně umyjte, na tom přece není nic špatného, ať už jste v takové či makové fázi stavby. Já si již nepamatuji, kdy manželka prvně okna myla, ale naštěstí je jako já a moc neřeší, co si sousedé myslí.
Odpovědět
Já jsme prvně myla okna až když jsme se nastěhovali. To znamená něco přes rok od nainstalování. Neřešila jsem to. Chlapi makali, prášili, cákali. Mohla bych je mít pořád při stavbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si myslím, že v této fázi je fakt zbytečný :-)
Odpovědět
Jeee, jestli, mam doma take spinava okna, ale uz bydlime...kdybys mela nutkani nekde umyvat okna, nabizim se🙂)) Jinak bych to zatim nechala tak. Je to stavba, spinave jeste budou. Nakonec jsem to resit nemusela, meli jsme stavbu na klic a dum jsme dostali odevzdany i s cistyma oknama. Ale jestli se na to nemuzes divat, klidne je umyj, pak bys nad tim porad premyslela...sousedy neres...tvuj dum, tvuj uklid, tvoje pravidla🙂
Odpovědět
Za mě jste blázen (pardon)🙂 ta okna budou hned zase špinavá. Nechala bych to třeba až po sadrokartonech nebo alepsoň omítkách. Ale chapu, že každý to máme jinak, takže pokud nato máte čaš a vadívám to, tak nekoukejte na názory ostatních a s chutí do toho 🙂
Odpovědět
Jako u nas jsme ve fazi,ze budeme vylevat podlahy pak sadrose atd.uz po oknach pokukuji,ale jak si delame vse sami,tak mame relativne okna cista,ale uz jsem taky premyslela o oknech,ale myt je ted je fakt nesmysl.Toho bordelu co jeste bude,si radsi ani nepredstavuji,ale me pomaha predstava,ze aspon uklizim barak jinak,nez myt okna,ktere budu myt asi az po malovani.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?