Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spag: to zvládnete neboj a s tou kuchyní ti závidím, já musím ke kuchyňáři asi příští týden - snad to nějak zvládnu dedul: juuuj tak ty už budeš snad v pondělí nebo úterý maminka - to ti budu držet palečky fsvojap neboj já tady taky ještě nějakej měsíc budu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap neboj se, taky se hend tak stehovat nebudeme, tak tu budeme povidat jen my dve, ale treba se na nas holky obcas prijdou podivat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si počkám, až budete řešit dekor a zahradu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebojte, nám toho ještě hoooooodně chybí,takže sem budu chodit ještě dlouho :-) přeci to tu nerozpustíme ženský ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by mne moc mrzelo, rozpustit to tady, moc rada s vami povidam a musim se priznat, ze pokud tu par dni nejsem, chybite mi ;-) Jdu se oblekat, jedeme na ORL a pak jeste na mensi nakup, snad vse nakoupime A zacali jsme resit zabezpeceni domu, vcera jsem poslali dve poptavky
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře, že tu nebudu trpět samomluvou 8-) my už jsme si do domečku dali provizorní kamínka, ale dokud nebudou hotový podlahy, tak se nehneme dál, a ty už asi do jara nebudou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy :-) Takže podlahujem x-) Stěrka vyschla,tak to dneska dodělaj, odpo to půjdu zkontrolovat a v pondělí můžou kuchyňáři nastoupit :-) Takže příští víkend vařím v nové kuchyni a pánové si poručili kachnu se zelím :-N Což jsem teda sama nikdy nedělala, natož v nové troubě a na indukci, takže z toho mám už teď trauma :-D Rozpustit by ten náš spolek byla škoda, beztak budem zařizovat ještě hodně dlouho ;-) fsvojap, na podlahy je podstatný,aby moc nemrzlo, navíc tam té vody je o hodně míň ;-) My podlahy nahoře zvládli za víkend a to jsem stála u míchačky sama, v neděli mi pomáhala mamka a dalo se to ;-) Takže nevěš hlavu a popíchni trochu ty chlapy ;-) Když jsme vylejvali věnec, tak bylo -8, přidávali jsme vodní sklo a drží perfektně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jaké máte pokroky přes víkend? My jsme nic nestihly. V sobotu jsme museli stihnmout dvě akce.Takže jsme nic neudělali a začínám se nějak bát,že to bude hrozný to stěhování.V pátek se konečně dostavili vodáci a řekli vybourat.takže manža dneska bude bourat záchod a já tam radši ani nejedu. Také musíme tento týden dokončit malování a vystěhovat přebytečné věci z domečku,aby byl připravený pro podlaháře, no a taky už začít zateplovat podkroví.Bude stačit naházet tam profily, ucpat izolací a překrejt parotěsnou folií.Sádroše budeme dělat až po Vánocích. A do toho všeho musíme stíhat balit.Řeknu vám vůbec se mi do toho nechce.Začínám z toho být pěkně nervózní. Nestíháme ani dárky nakoupit.Chjo co jsme si to vymysleli.My hlavy beraní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, My jsem vymalovali barvou za kuchyňskou linkou a zbytek kuchyně. Jsem z toho celkem rozčarovaná, páč z pískové barvy je meruňková ]-( Jenže ji už musím nechat, páč dneska by měli dorazit na linku. Jestli do víkendu nevybledne do přijatelných odstínů, tak asi po Vánocích vymaluju znovu :-p Šedá se povedla, jen konzervativní jedinci z ní byli celkem mimo :-D Krb máme spravenej, ale pro změnu nám k vaně dodali delší šrouby než měli, takže při montáži nožiček, projeli zkrz, holt když se daří tak se daří :-N Aspoň že máme doobloženej záchod a koupelku(teda kromě té vany, kterou dnes reklamuju) a z podlahy jsem nadšená x-) Fota dodám ve čtvrtek i s tou kuchyní ;-) Vladi, ten časovej pres máme úplně stejnej, jen my už tu hnusnou vatu máme za sebou, ale musím říct, že jestli to stihnete do Vánoc, tak klobouk dolů, páč my sádroše děláme cca 2 měsíce a jsou hotový až teď(teda zbroušený budou až příští týden). Jinak Vánoce jsem nějak vypustila, nemám jedinej dárek a vůbec netuším, co komu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo deduloooooo, myslím na tebe kudy chodím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spag my to prostě za těch 14 dní můsíme stihnout zateplit jink tam zmrzneme. Dělali jste si sádroše sami a nebo jste na to někoho měli?
Odpovědět
Profilova fotka
sami a právě proto, že jsem zateplovala já, tak vím, jakou práci dá tam tu izolaci nacpat do každý skulinky :-N Dávali jsme 16 cm isover a pak ještě 8 cm rockwool.Když to dělali chlapi, tak to odflákli(třeba kolem trámů se vůbec neobtěžovali). Folie už byla brnkačka, stačí 3 balíky oboustranný lepenky a pak trocha prostorové představivosti, aby se moc neprostříhalo :-N Nechci být pesimista, ale myslím, že to nestihnete. Nevím teda, kolik máte metrů a kolik vás to bude dělat a jak moc těch šikmin máte. Jestli máte sedlovou střechu a ne moc střešních oken, tak by ten rošt měl být podstatně snadnější než ta naše valba ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
máme sedkovou střechu s jedním střešním oknem,proto si myslím,že to nebude ažtak velký problém.Manža říkal,že se to musí prvně naučit a pak si pozveme šváru, bráchy a kamarády a vrhneme se na to.Už máme jednu řadu u pozednice,takže teď ty profily a pak to zacpat.no snad to půjde.Zvládli jsme všechno zvládneme i tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tlustou budete tu izolaci dávat?
Odpovědět
Profilova fotka
16 cm mezi krokve a 4 cm pod krokve.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte skoro stejný, doporučuju tu tlustou přichytit provázkem, páč občas vypadne a tu tenkou cpěte až pod rošt. Hlavně hodně metrů(ty nám snad někdo krade :-D ) a těch lámacích nožíků a brejle a roušky, i když se v tom nedá dejchat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to znám už když jsme zdili,taky byl pořád nedostatek metrů a ty nožíky ty se ztrácejí ani to člověk nezaregistruje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda, že ten syndrom černé díry není jen u nás :-D
Odpovědět
spaag a ten provázek jste přibíjeli hřebíkama nebo to lepili páskou? Si říkám že když teď vykoumám co a jak tak pojedeme jak draci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
DEDULKA JE MAMINKA okopirovano z jine diskuze sms od DEDULKY|: CAP S NASIM CHLAPECKEM MAXIMEMPRISTAL DNES 10.29H V HRADISTSKE NEMOCNICI. PRILET BYL BEZPROBLEMOVY, MAXIM VAZI 3300G, MERI 50CM A MA SE CILE K SVETU.
Odpovědět
Profilova fotka
Hřebíčkem k trámu, pak jsme montovali rošt a na ty profily jsem potom lepila čtverečky z oboustranné lepenky, aby nám tam ta folie držela, než ji slepíme úplně. Hlavně si protahejte všechny kabely na světla, my zapomněli na jeden v šatně a byla hrůza ho pak protáhnout tou našťouchanou vatou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé, paráda, už se těším na fota. x-) Mooooc gratuluju, ať vám spokojeně ve zdraví roste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul gratulujuuuuuuuu. Ať se chlapečkovi däří a má se k světu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak se jdu mrknout, jak pokračujete :-) Jde vám to skvěle. Vladi, držím vám palce ať to stihnete. My jsme teď o víkendu s manželem zateplovali střechu. Dělali jsme to jen 2 a chybí nám asi čtvrt z té jedné půlky. Takže si myslím, že by jste to mohli stihnout ;-) Ale řeknu vám, bylo to strašný. V sobotu jsme na sobě neměli nic a už po pár minutách jsme to měli všeude. Je to fakt nepříjemný. Včera už jsme si dali přes obličej roušky a na oči brýle. Peti mooooooc gratuluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju dedulce - tak ta si teď bude užívat maminkovskejch problémů místo stavebních jinak hlásím, že u nás pokrok žádný, resp. neni vůbec vidět. manža začal dělat omítky (zatím jen 1. vrstva v garáži a ne celá) a mezitím jsme lepili - no sádrovali díry po elektrikářích, kvůli kterejm pořád stjíme ]-(
Odpovědět
spaag počkej jak to myslíš s těma kabelama?My je budeme dělat až pak - po zateplení. Némáme ještě ani celé příčky. Tak snad to pude ta eletrika védst i pak :-| . Dědulko gratuluju !! Snad bude malý hodňoučký a ty si tu budeš mít čas i počít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky stavitelky :-) Dedulko,moc gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smaj.lo, my máme kabely tažený vždycky při krokvi(aby ho manža v případě potřeby snáz našel), a pak v příslušném místě spuštěný dolů. Pokud ho potáhnete těsně pod sádrošem, tak je můžete tahat až pak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukejte ne něj, na fešáka x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééééééééééé x-) x-) x-) To je prďolka malej x-) x-) Dedul , gratulujuuuuuu....Hlavně ať jste v pohodě všichni 3.. Jinak u nás se začala dělat podlaha v obýváku..Děláme ji s manžou nakonec sami dva a jde to skvěle, když pomyslím, kdo už tam všechno byl a všichni říkali, jak to bude pracný a spousta broušení a potěru a manža tam vylil nějakou hydroizolaci, která to sama krásně srovnala a máme to skoro hotový za 2 dny, tak bych ty lidi nakopala do prde.., páč chtěli takový love( od 25 do 50tisíc) za pokládku, srovnávání, číštění atd.. Jinak Vám dám foto, ta podlaha je nádherná..holt dřevo je dřevo, s tím laminem co máme v ložnici se to nedá srovnat.. Delfi nám sádroše trvali 3 měsíce ]-( ]-( :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?