Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám dotaz na sádrokarton - chceme udělat sádrokartonový strop+šikminy v podkroví a cena 320-340/m2 jen za práci mě dostala na kolena, nevím kolik to máme metrů, protože s těma šikminama se to složitě počítá, ale prý má domek průmerně kolem 180m2, takže jen za práci by to vyšlo cca 60tis je to "normální" cena?? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my mame asi 150m2 a i s materialem je to 65,000. Po netu nam prisly nabidky kolem 80,000 se vsim
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, díky ;-) mě se 60tis. jen za práci zdá šílený :-| tak jsme s manžou zahájili pátrací akci po okolí, kdyby to třeba udělal jen někdo melouchem, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap tak my si to dělali sami, ale vím, že to určitě za práci 60tis nebude..... to je dost dobrý pracat a podnikatel. ;-) hodně štěstí při hledání.
Odpovědět
Profilova fotka
tak trouba objednaná whrilpool Mm to uděla v práci a je po starostech a vybírání. :-D říkal, že si ještě aspoň jednu dvě trouby do smrti koupím. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda koukam, ze to tady pekne upada, to uz vsichni bydlite? Vcera nam dorazili zbyvajici baterie, dneska dorazi zbyvajici vypinace, v sobotu doresime kuchyn v IKEE, kdyz jsme tam byli, kdyz byla ta akce, tak tam bylo silene moc lidi a nabidli nam, ze kdyz nepospichame, tak nam daji pozdejsi termin a akce pro nas zustane. Spotrebice jsme na radu odbornika vybrali Whirlpool, jen digestor bude Mora, ptz Whirl je o hodne hlucnejsi a nema tak dobre funkce, taky rada. Nabytek do obyvaku bude asi od Rio Artu, v sobotu musime vse objezdit, mamka bude hlidat
Odpovědět
Profilova fotka
jé marti to bude fajn. my máme spotřebiče též whirpool. a digestoř nevím. nábytek tak ten ankoupím až bude třeba hurá kace. vypínače máme přímo od eletrikáře, dnes nám dojel bojler. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti, my teda rozhodně ještě nebydlíme a ještě dlouho nebudeme ;-) dneska mají řemeslníci-sádrokartonáři přijít okounout podkroví, tchán položil dlažbu v technické mísntosti (takže firma může přijít dokompletovat topení) a pustil se do obkládání koupelny ;-) takže spotřebiče a vypínače ještě nejsou na pořadu dne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukam ze taky jedete, nam elektriku dela kamarad, vypinace jsem brali pres net a byli daleko levnejsi nez v okoli v obchodech. Digestore maji whirl vsechny docela hlucne, i ty drazsi jsou hlucne :-( Zatim to jen vyhledneme a pak najednou vse objedname, az se bude blizit stehovani
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám troubu objednanou, tak digestoř brát nebudu díky za radu. Nám vypínače také vral přímo eletrikář. fsvojap čauky neboj my také nebydlíme... a bydlet nebudeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted musim objednat tu dlazbu, Pavli diky tobe pekne na koupelnach usetrime, jsi sikulka, moc dekujeme U nas ne sadrokatron dela, myslim si, ze tam jsou zrovna dneska opet
Odpovědět
Profilova fotka
jé kde nakupujete dlažby??? a šetříte taky chci šetřit. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
MArti IP
Odpovědět
Profilova fotka
kuk díky
Odpovědět
Profilova fotka
Neni zac
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - nemáš zač, když můžu, pomůžu ;-) my už jsme se sádrokartonářema dohonutí, dneska to přijdou změřit, aby se vědělo, kolik materiálu objednat a brzy se na to vrhnou ;-) tchán se mezitím popere s koupelnama a WC a hned to tam bude vypadat lépe :-) pořád věřím, že letos se stěhujeme, jen nespecifikuju termín ;-) jelikož musíme pořídit všechen nábytek a spotřebiče, tak uvidíme, co nám finance dovolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky ip na tu dlažbu ;-)
Odpovědět
prosím ,prosím také o tip na levnější koupelnu do IP |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééé tak to jsme na tom všechny podobně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky jdu se věnovat dětem
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.abecedaobkladu.cz/ nevím zda se tu nenajde něco levněji. okoukněte....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre dopoledne, tak jsem si nechali nacenit dvere od firmy CAG, podobne co mam v albu a cena s montazi pres 90,000, tak to mne opravdu polozilo. Myslite, ze je dobre kopit dvere bez montaze a necaht to namotovat truhlare? Bez montaze by byli cca. za 44,000
Odpovědět
Profilova fotka
no ale klesá u nás záruka. :-) kolik dveří máte?marti pošlu mail do IP něco ti pošlu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mame 9 dvere a 2 posuvne do zdi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti - to je teda pálka za tu montáž 8-( my se zatím byli dívat jen na Masonity, ale cenu jsme zatím nezjišťovali, ta vaše by mě taky položila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 11dveří od sapeli už objednané a za super cenu asi 50tis i s montáží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinkakr - to je nějaká podpultová akční cena?? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Na naceneni Masonite cekam, ale na www.bydlenisnu.cz se daji objednat, bohuzel bez montaze Marti - tak to je super cena
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my máme dveří 14 + 2 dvoudílné posuvné po zdi, tak to bude teprve pálka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky a ty vaše ceny to už je komplet s obložkou, klikou, zámkem... ???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?