Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky tak zajtra nam montuju vazniky :-) Mam malu dilemu, ako zladiť farby podla, okien, nábytku a dvier. máte už predstavu? čo ma s čím ladiť?
Odpovědět
@venkovskydum Pane "venkovskydum", tady jste v diskuzi Stavba jaro 2012!!! tak s takovými "propagačními" příspěvky běžte "někam" :-D :-D :-D A jinak někteří už vědí z mého alba, někteří třeba ne, tak hlásím, že jsme stihli hrubou stavbu a 17.11. jsme u této příležitosti bouchli šampus :-) ;-)
Odpovědět
@katty.w Gratulace k hrubý stavbě :o)
Odpovědět
@vaveva Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w hurá hurá hurá :-) :-) nám dneska dodělali hromosvod, v pondělí doladí okapy a nějaké detaily a máme taky hotovo :-p :-p :-p okna máme zabedněny tak se ještě do vánoc vrhneme na drážkování eletriky, rozvody vody a odpady. Ale že to byla makačka co :-)
Odpovědět
Od 23.11. UŽ BYDLÍME. Ještě sice chybí nějaké detaily, ale to už postupně doděláme. V pátek 30.11. jsem vrátila pronajatý byt-o další starost míň. Teď ještě posbírat všechny papíry a zanést na stavební úřad, ať je to naše bydlení, co nejdřív oficiální. Taky se pokusím doplnit do alba nové fotky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne Tak já jsem taky nevěděla, jak co sladit... kor, když část nábytku jsme si vezli z bytu... Tak nakonec mám okna a dveře bílé a podlahy do kontrastu s nábytkem...
Odpovědět
Profilova fotka
@iva13p gratuluji k bydlení !! @vera_vila gratuluji k miminku !!
Odpovědět
@vera_vila Velká gratulace k miminku!!! :-) @varo To jo makačka to byla, mákla jsem si i v kuchyni :-D , ale to k tomu už patří, hlavně že chlapům chutnalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@varo @katty.w Děkuji holky... už se těším, až odtud dělníci vypadnou, my budeme mít klid a soukromí a užijeme si krásné Vánoce v novém domečku... Snad to zvládnou chlapi všechno do konce příštího týdne dodělat, pak budu týdne gruntovat a péct a pak už můžou Vánoce klidně přijít...
Odpovědět
Hellou posielam aktualne foto, teraz nám "látkuju" strechu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Zítra 18.12. 2012 ve 13 hod. máme kontrolní prohlídku ze stavebního úřadu. Tak nám držte pěsti. Budu na ně sama-manžel musí do práce. :-p
Odpovědět
Ahojky, prosím, nezbavuje se někdo stavební budky??? sháníme něco uzamykatelného na pozemek.. nejlépe z Moravskoslezkého kraje... Moc děkuji... ;-)
Odpovědět
@womenne To vypadá opravdu moc dobře! :-) @vera_vila Jaké byly Vánoce a Silvestr v novém domečku a s novým členem rodiny? :-) @iva13p Jak dopadla prohlídka? @dibla Jsem taky z MS, ale o nikom bohužel nevím :-( Jinak je tady celkem ticho po pěšině, asi proto, že je zima a každý odpočívá. Asi se na diskuzi a stavbu vrhneme všichni až na jaře, cooo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w Vánoce dobré,akorát ta koupelna nebyla hotová,protože vana se opět reklamovala... Silvestr jsme slavili s kamarády,kteří budou bydlet 2 domy od nás a s miminkem jsem zvládla upéct i nějaké cukroví... My na podzim ještě vyzdili plot a udělali přístupový chodník a krb,teď čekáme na novou vanu,aby se mohla dokončit koupelna a zbytek až na jaře...
Odpovědět
Profilova fotka
my neodpočíváme, drážkujeme eletriku a dnes už máme hotové trubky na odpady a přívody vody, koncem týdne přidělají Geberit a snad už za týden se začnou natahovat kabely na eletriku.
Odpovědět
@katty.w Ahoj, kotrolní prohlídka dopadla dobře-zkolaudováno bez závad. Takže od 19.12. to máme na papíru.
Odpovědět
@vera_vila Tak to máte super, že máte kamarády hned kousek vedle, to budou v létě grilovačky jedna báseň :-D A s tou vanou vám to snad už konečně dopadne dobře, člověk se nesmí dát a bojovat, když už to člověk zaplatí, tak ať to za to stojí. @varo Téééda, vy neleníte :-) To jste už zas o kus dál! @iva13p A oslavili jste to pořádně? To si už zaslouží bohemku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w určitě nás dohoníte :-) ale my teď musíme hoodně makat, za půl roku nám bude byt maly :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w jo, budeme se asi střídat, protože kamarády tu budeme mít dvoje, ale obojí to vidí na stěhování nejdřív až na podzim... tak zatím se asi bude sedávát u nás, na jaře už by měla být terasa dokončená :-) @varo že by přírůstek do rodiny? tak to velká gratulace
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila jojo v srpnu bude přírůstek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
huráá, začíname s omítkama :-)
Odpovědět
@varo Taky gratuluji k přírůstku :-) Tak až nás opustí mrazy, bude manžel zdít příčky. Už máme vyměřené okna a dveře, rozhodli jsme se pro plastové - zlatý dub, uvnitř bílé, už jsou ve výrobě. Jinak jsem koupila wc mísu, podomítkový systém, umyvadlo, sprcháč, "nakupování" to je věc která mě baví. Už se těším na zařizování a běhání po baumaxech, castoramach, leroy, obi... (můj muž se už těší na tyto věci pochopitelně mnohem méně :-D :-D :-D) Přeju vám krásné Velikonoce :-) a za rok už možná v novém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste se rády podělily o fotografie vašeho bydlení, nápady apod. i na facebooku, staňte se fanoušky nově založené stránky, kterou najdete na facebook.com/vasebydleni
Odpovědět
Ahojte stavebníci, tak co, jak pokračujete? My máme příčky a komíny, teď bude manžel dělat schody a co nevidět elektrika.
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w nějak to tady upadá :-( My máme hrubé omítky a teď se začínají fajnové, eletriku hotovou, vypínače zasádrované, teď se dráty budou zapojovat do rozvaděče a hlavně nám minulý týden namontovali okna takže už to vypadá jako dům :-) :-) Mám už rozjednanou linku a vestavěné skříně, teď řeším koupelku a muž topení. S čím však pořád váháme tak je to co dáme na podlahu :-| :-| :-| Musíme si pospíšit, porod neodsunu :-):-)
Odpovědět
@varo Máš pravdu, upadá :-( Koukala jsem Ti do albíčka jestli neuvidím ty okna :-) jaké jste nakonec vybrali? Plast nebo dřevo a barvu? Jste hodně před náma, nicméně bychom se chtěli na jaře stěhovat, tak uvidíme, jak to všechno vyjde :-) Takže drobeček už půjde do nového, to je krásné :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w v albu je ještě nemám, ale snad brzo hodím ;-) nakonec dřevěné, ale vypadají fakt luxusně :-) Mimčo to bude muset ještě nějaký měsíc vydržet v našem bytě, kdyby vyšlo stěhování na podzim bylo by to fajn, ale když to bude na vánoce tak to taky vadit nebude :-) Co budete dávat na podlahu, my budeme mít podlahovku, ale pořád nevíme :-|
Odpovědět
@varo Budeme mít plovoučku - buk, topení budeme mít klasické - radiátory, podlahové vytápění jen v koupelně. Šatna, špajz - dlažba, ale ještě nemám vybráno :-) pořád váhám :-) Já už bych pak druhé mimčo chtěla do nového ale uvidíme jak se bude dařit a to ve všem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?