Samolepicí hydroizolační pásy

Ahoj, zvažuji samolepicí hydroizolaci na základovou desku pod zdivo, místo nahřívání a lepení klasické IPY. Samozřejmě nejprve natřu hydroizolačním nátěrem... Máte někdo zkušenosti a případně argumenty pro a proti? Díky moc za názory a doporučení
Odpovědět
Nikdo žádná zkušenost? Jak je to s tekutou hydroizolací? Vždy je nutné asfaltová penetrace? A jaký typ, třeba toto: Asfaltovy-penetracni-lak-DEN-BRAVEN-DenBit-BR-ALP Zatím dík 🙂
Odpovědět
@davecom četla jsem že někdo použil samolepici pásy třeba v místě purenitu u dveří, aby je plamenem nezničil ty dveře a purenit, ale četla jsem že to stejně nějak nedrželo. takže my vše klasiky ipa a hořák, co bylo u něčeho choulostivého na oheň, tak jsme nahřáli bokem a nahřáté přiložili. Okolo průchodek a různých prostupů apod. jsem použila hydroizolační stěrku DEN BRAVEN Hydro Blok B400 asfaltová 5 kg - viz https://www.hornbach.cz/shop/Hydroizo... je to taková pastovitá hmota, jde nanést třeba štětcem nebo špachtlí a pak zatvrdne.
Odpovědět
@davecom pod pásy jsem koupila Penetral Alp na natření desky.
Odpovědět
OK, dík za příspěvek. Asi teda taky půjdu do klasiky s hořákem 😉
Odpovědět
Já měl samolepící pás jen u oken. Drží blbě, stejně se to muselo vzít hořákem nebo horkovzduškou. Purenit to vydrží, ale bacha na pásku u okna. Každopádně se docela dobře tvaruje. Celkově je ale o hodně měkčí (a míň odolnější) a líp se taví než skloelast 40.
Odpovědět
@kofejn jasně, kolem otvorů to i chápu, ale původně jsem to chtěl dát všude... nicméně, půjdu do klasiky s hořákem...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?