Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: já se právě koukala, ale pod breberka jsem nic nenašla :D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee mavo, tak to gratuluji!!! Jak pise breberka, poradne si to uzij, protoze ten den opravdu rychle utece a vzpominat na nej budes cely zivot :) A pak chceme nejakou fotecku: ) K domecku...je super, ze uz budete stavet!!! :)))) Breberka, krasna nevesta, fesny zenich, svatba jak z pohadky!!! :) Mas fotecky malyho i na modrym konikovi? :) Ja mam jen do roku Elenky...http://www.modrykonik.cz/fotoblog/veronikapulkertova/ Uz jsme tu jak mala rodina,ze? :)¨Hezky vikend vsem!
Odpovědět
veru, jj máš pravdu, jako rodina, je fajn si pokecat, když lidi okolo třeba nestaví, tak je to ani moc nezajímá, to samí je, když člověk nemá děti, ne každý hovory o nich vede :-D na koníkovi mam, prošla jsem si klasické kolečko, beremese, koník a teď střecha :-D uvidíme, co vytvoří dál - důchod? :-D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bre... - moc tam toho ale neni, víc, ale ne poslední měsíce máme na našich webovkách http://funtomas.hostuju.cz/ přeju hezký víkend, my dnes jedeme za kulturou do Prahy (divadlo - Blbec k večeři) a zítra jsme na závodech, papa
Odpovědět
Veru, ještě jsem jukla na koníka, Elenka je krásná a má být po kom ;-)
Odpovědět
Ahojky! Tak, hlásím, že jsem včera úspěšně ukončila školu a můžeme se s vervou vrhnout na stavbu :-D No,s vervou - dnes už nás 4x vyhnal déšť :-| Na středu máme domluvený bagr, tak potřebujeme dodělat lavičky a vyvápnit... Musím okouknout vaše alba 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evca: tak to teda velká GRATULACEEEE!! hned bych s tebou měnila :-N :-D doufám, že v tvojím albu se potom taky objeví nějaký fotečky z postupující stavby, ať mám co okoukávat x-) jinak u nás zatím žádná velká změna, v pátek nám geodeti lavičkovali, ale teprve příští týden jdeme dávat ohlášení a navíc ještě ani nemáme hypo, tu nám hořce zkazil odhadce.. |-| ale STÁLE doufám, že během června začneme :-S p.s. i já jsem prošla změnou ikonky, tak hlásím, že jsem to pořád já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radunka: to sme na tom s hypo podobně.. nám to trvá už 3 měsíce.. a pořád na to mají spoustu času.. (jako že se pořád nic neděje a vůbec na to nespopíchají!!!!!!! kdyby to jinde bylo lepší už sme tam :( )
Odpovědět
Profilova fotka
evculinda: tak to gratuluju... já teď v učení ležím... čeká mě to (absolutorium) 4.6. =o(
Odpovědět
Profilova fotka
mě čekají bakalářské zkoušky 3. 6. :-D Taky už pár dnů ničím jiným, nežiju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mě čekají bakalářské zkoušky 3. 6. :-D Taky už pár dnů ničím jiným nežiju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska podepsána smlouva o dílo a tento týden se začne!!!! super! budu dávat průběžně fotky, však to tam taky musíme chodit kontrolovat a dokumentovat =o) ještě sehnat ty peníze no.... takový nepodstatný detail :D
Odpovědět
Jéé, holky, děkuju!!! :-D Mavo - musím říct, že absolutorium je moc fajn - bylo to lehčí než teď :-| Drž se! Co děláš za školu??? Gratuluju k posunu!!!! Super! No, ještě ty penízky... :-D Zdeni - budem držet palečky!!!! Holky, vdržte!!! x-) Radu - jj, něco málo už asi vložíme - stále se sice plácáme v blátě, ale nemám ráda alba, kam se celá stavba naháže za jeden večer... 8-) Taky musím upravit ikonku :-N
Odpovědět
Článek se načítá
No, než se dostanu k nějakým změnám, tak bude asi rychlejší odkaz, kam zatím dáváme fotky x-) http://zackovci-stavba.rajce.idnes.cz/ - moc stavebního tam není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evculinda: studuju vyšší obchodně podnikatelskou školu :D obor management cestovního ruchu... ještě chci-musím jít na navazující na bakaláře na jeden rok... nejspíš na univerzitu jana amose komenského... to budu bakalář jen za jeden rok...
Odpovědět
ahojky holky, tedy vás tu je študujícíhc stavitelek, to je něco. Já snad taky ještě budu študovat, aby jsme byly komplet :-D . ..... Dělam si srandu, už bych to asi nedala a hlavně přinutit se číst skripta, :-x vystačim si tedy s mojim irskym bakalářem U nás je vše stejné, teď se strašně těšim na středu, to schvalujou ÚP
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás posun.. dneska mi volali z banky, že konečně všechno schváleno!! ještě musíme doladit nějaký papíry a jdem podepisovat úvěrovky =o) a máme "slíbeno" peníze do konce týdne.. už to vážně budou 3 měsíce... síla
Odpovědět
no mavo, to je tedy síla, ale hlavně, že to dobře dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: nechvalme dne před večerem.. musím sehnat ještě souhlas lišky že souhlasí se zástavou mpss na druhým místě... a pak musíme na katastr a podepsat nějaký papíry a tak.. :-/ a po tom, co tu svítilo sluníčko, tak jsou venku pěkný hromy... a už pěkně prší.. takže tenhle týden asi zase nezačnou.. .se z toho počasí už vážně po*e*u!!!!
Odpovědět
jéjej, u nás hic, sluníčko, ale fouká, na balkoně prádlo, tak snad se to k nám nepřižene, než to uschne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nas domecek uz stoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§Samozrejme, ze ne u nas, ale na Slovensku :) http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/k... Je ale hezke se podivat, jak asi bude vypadat, jen my jej mame zvetseny a proskleny cely roh v obyvaku misto francouzskeho okna :) Ale jsem z nej nadsena, libi se mi :) vidim jej poprve nazivo :))))))))) Jinak vsem hezky den, zatim jsme jeste ani jednou nezalivali zakladovou desku a to uz za 7 dni stavime...zatim se o to postaralo pocasi...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem koukala breberko na webovky s rodinnymi foteckami a chvalim :) Fotecky mas krasne sezarene dle mesice narozeni a mooooc hezke, rostete taky jak z vody :) Ja mam fotkami zatim jen zaplacany PC a neni cas to zatim dat dohromady :) Snad az dostavime, pri spatnem pocasi u krbu :)))))
Odpovědět
veru, koukala jsem na domeček, bude hezkej, už aby stál fotky jsou sice seřazený, ale už dlouho nedodaný nový, holt moc práce a málo času ;-) , snad to taky pak po stavbě nějak manžel dodělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,zatím jsme stále ve fázi vyřizování papíru ]-(, nevíte náhodou, zda musí být u ohlášení stavby uveden stavební dozor a pokud ano, jestli musí být autorizovaný?? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak včerejší radování z hypotéky se nevadařilo a dneska už zase jen oči pro pláč :( dneska další problém a velkej.. tak už jsem si půjčila prachy u šéfa, (který mám do měsíce vrátit) u taťkovýho kamaráda... a pak zase nevim, z čeho jim to dáme :( ale aspoň ty základy a metr a půl musíme postavit.. nemám dneska vůbec na nic náladu.. na svatbu, na učení.. a to hoří obojí :( měla sem chuť skočit pod metro.... ty tři měsíce nervů už jsou na mě vážně mooooooc :(
Odpovědět
jéje mavo, tak to mě moc mrzí, ošklivý myšlenky zažeň, to by za to nestálo. držim palečky a doporučuju projít se venku a vyvětrat hlavu a něco sbalit na zub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: cestou z banky jsem si koupila čokoládu, ta padla za vlast a teď sem byla venku na pochůzce.. tak jsem šla radši pěšky místo MHD... je to lepší, ale není to pořád ono...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: přidávám se k tobě! nám to velice hořce zavařil odhadce, který aniž by se podíval na projekt a na kupní cenu pozemku řekl, že na rodinný domky dává VŽDY 2,5 mil. Jenže my pro banku potřebovali nacenit alespoň na 2,8 mil. (chtěli jsme si půjčit 2,2 mil.). Stavební rozpočet je skoro 3,3 mil. Ten jsme mu poslali a on aniž by se na to podíval, tak to prostě bance odeslal s odhadem na 2,5 mil. :-( a udělat s tím samozřejmě nejde nic, protože nějaký jejich "supervizor" či kdo to samozřejmě odsouhlasil a potvrdil, že je tahle hodnota správně. Takže se nám zvednul úrok a navíc zkrátila doba splácení o 5 let a my bychom museli dávat měsíčně o 2 tisíce víc., což nemůžeme.. takže jediná volba je vzít si hypo o 200 tisíc míň, jenom na 2 mil. Jenže už teď víme, že z toho ten dům nedokončíme.. a vůbec nevím, kde ten zbytek budeme honit.. takže neboj, jsme na tom stejně blbě! :-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to me mrzi. My hypoteku meli docela rychle (manzel podnikatel), ale vite, v cem je figl? :) TOHLE SI PROSIM VSECHNY ZJISTETE!!!!!!!!!!!! Nektere hypoteky se vydavaji, az jsou postaveny zaklady domu, kdyby nahodou, at ma cim rucit, to jsme zjistili, az po podepsani smlouvy!!! Byl to maly okrajovy bod. Takze to tahneme z firemnich penez zatim... Jinak neveste hlavu, vse zle, je k necemu dobre :) Mavo: vse bude dobre, uvidis... Jak hypoteka, tak svatba a skola, mas tady totiz velkou oporu vsech!!!!!!!!!!! :)
Odpovědět
radunk.a, tak to je taky bída. snad to nějak vyjde Veru, to máš recht, u naší hypo je to taky tak, peníze nám uvolní až bude něco postaveno - základy. Nu ale naštěstí na to jsme si našetřili po dobu neustálého doufání, že už schválí ÚP a my začneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já myslela, že vždycky uvolní na základy hodnotu pozemku ?! :-o a potom se zapíše do katastru rozestavěná budova a uvolní se další peníze.. no, to by nám ještě scházelo teda :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?