Menu Forum

Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

19. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
Registrovala se 5. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků a 6 alb. Má 11 přátel. Moravská Třebová, Region Svitavy.
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
Registrovala se 5. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků a 6 alb. Má 11 přátel. Moravská Třebová, Region Svitavy.
 Ahojky, slunííííííííííííííííííííčkooooooooooooooooooo!!! emoticon emoticon emoticon emoticon Jupííí!!! To ani není možný emoticon Jestli nám v neděli klapne bagr, tak se asi zblázním emoticon emoticon emoticon

Mavo - podepsáno??? emoticon

Breberko - díky za program - taky už k tomu pomalu sednu a budu zkoušet. Kuchyň nádherná!!!!!!!!! emoticon emoticon Fakt překrásná!
4. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
 ahojky, vidím, že na všech frontách jsou dobré zprávy. K nám dojede v úterý geodet, zaměří stavbu a hurá s podklady na katastr. Jen doufám, že zase nebude slejvák.
4. čer 2010 v 19:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
 holky! jdu vstříc růžové budoucnosti!!! Úvěr podepsán, ve čtvrtek by nám mělo do začátku přijít 900.000,- bez faktur bez ničeho!!!! a udělala jsem absolutorium.....a je krááááááááásný počasí! snad vydrží i po víkendu!!!
4. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
Registrovala se 7. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2178 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
Registrovala se 7. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2178 příspěvků. Má 28 přátel.
 Super, Mavo, velká gratulace!!!! Držím palce, ať to takto vydrží i dál.
4. čer 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenuliina (35 r.)
2
Registrovala se 15. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků a 2 alba. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
lenuliina (35 r.)
2
Registrovala se 15. května 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků a 2 alba. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 breberko kuchyň moc pěkná, těším se na realizaci a fotky skutečné kuchyně
evculindo opravdu sluníčko!!!!! emoticon emoticon emoticon
lumber slejvák nebude...
mavo gratuluji!!! My už mysleli, že máme hypotéku ok, ovšem jsem za 5min 12 poslechla intuici... tento týden se bude řešit jiná banka.....tak snad to klapne

u nás se snad příští týden začne bagrovat, čekají až to vyschne, je to strašně podmáčené, radši počkat, než mít ujeté základy... Všem krásný víkend emoticon
5. čer 2010 v 07:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
 Krásnou neděli emoticon
Hrabemeeeee!!! Konečně to klaplo! emoticon emoticon emoticon Za chvilku tam vyrážíme s malým se svačinkou pro taťku a na kontrolu emoticon emoticon

Mavo - MOC gratuluju!!!!!!! Skvěle vám to teď vychází, jen tak dál emoticon emoticon
6. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
 Ahojky, opet vsechny zdravim emoticon
To jsou mi ode vsech novinky!!!
Mavo gratuluji!!!! A tise zavidim, taky bych skolu mela rada uz za sebou emoticon
Breberka, takhle je kuchyn uplne dokonala, moc se mi libi!!!!!!! Tesim se na realizaci emoticon
A co noveho u nas? Cihly slozene na pozemku, v utery zakladame emoticon Takze uz zadne zmeny (okna, dvere, stropemoticon)) Jen jsem jeste zmenila sloupy za kulate.)
Doufam,ze uz nas ted pocasi nebude zdrzovat, at do konce roku bydlime !!!
6. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
 ahojky holky,
mavo, mooc gratuluju, jsou to skvělý zprávy
holky, počasí je boží, tak ho vychutnávejte do zásoby, kdyby počasí zas blblo. papa
6. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 holkyyyyyyyyyyy, už hrabeme!!! Juchuuuuuuuuuuu! měli by se dnes ty pásy i zalít!!! emoticon
7. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 mavo nu a co teď, když máš po škole, nějaké plány. samo krom svatby a stavby emoticon
7. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
 Ahojky emoticon

Mavo - vy frčíte emoticon emoticon emoticon emoticon Nám v základech stojí voda, navíc opět pršelo, takže zase čekáme emoticon No, zatím udělají chlapi bednění, ale skluz máme velkej emoticon

Včera jsem se pochlapila a šupla fotky do alba - děkuju za komentíky emoticon chtěla jsem odpovědět, ale nejde mito, tak nevím emoticon

Momentálně doma marodíme - malej má hnisavou angínu a o mě se taky něco pokouší, tak budeme hlídat počasí z okna emoticon
7. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky holky, kdyz se neco dari, tak se musi na druhe strane neco pos... Dnesni den jsem stravila v nemocnici. Sla jsem tam skrz vysetreni slepeho streva. Pobolivalo me cca 2 mesice v podbrisku, porad jsem to oddalovala, sem tam na zvraceni, malatna, vycerpana, prisuzovala jsem to zmene antikoncepce a pocasi a ejhle....cysta na vajecniku 6x4 cm. 14 dni budu cekat, jesti nepraskne, to bych musela akutne na pohotovost, nebo se ztrati, coz pochybuji a nebo, coz si myslim, ze je nejpravdepodobnejsi, operace. Navic se to panu doktorovi nelibilo a vzal mi krev na testy rakovinotvornych bunek. Takze 14 stresu, jak to dopadne. Nemohl mi potvrdit ani vyvratit pripadne dalsi tehotenstvi. Tak mi nezbyva jen doufat :( Ale je mi pod psa, zvysena teplota, brisko zlobi, do toho ukrutna ryma a kasel. Lezet nemuzu, malicka me nenecha, takze na domecek ted moc myslenky nemam emoticon Tak drzte palecky...a budte zdravi vsichni!
7. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 breberka... jaký plány... no žádný... dělám už 2 roky v jedný firmičce, takže tady budu pořád... (chodila jsem každý den do školy a do práce, tak mi teď opadne jen ta škola..) a od října půjdu zase na denní do školy... už jen na jeden rok.. udělat si jakoby nástavbu - navazující z VOŠky na bakaláře... takže budu bakalář místo 3.let za 4 roky...

veronika: jeeeeee, to je mi líto! Asi je lepší být jak můj děda hned s každým "prdem" u doktora, než na to přijít takhle pozdě... snad to nebude vážný a dopadne to co nejlíp!!! Budu na tebe celých těch 14dní do výsledků myslet!!! a držet pěsti ať to dobře dopadne!
7. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
 Veru - to mi je líto, ale neboj, všechno bude v pořádku!!!!!!! Špatných výsledků kolem mě teď vyšlo až moc a všechny kontroly dobrý! Držím palečky!!!!!
7. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 veru, tak to je tedy bída, tak hlavně aby to dobře dopadlo, držim pěstičky.

mavo a co děláš za školu?
7. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 breberka: dělala jsem v Praze Vyšší odbornou - obor management cestovního ruchu a teď půjdu na jeden rok na Univerzitu Jana Amose Komenskýho.... taky na management cestovního ruchu... jsou to obě soukromý školy :( ale státní je v Hradci a Jihlavě... a já se tam nedostala a te´d nevím, jestli by se tam na ten jeden rok dalo jít, ale to bych už musela dělat dálkově a ne na denním jako jsem teď
7. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 tak to jo, a to předpokládám děláš dopol a odpol chodíš do školy, co. No to musí být makačka
8. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 breberko tak různě... minulý semestr, teda zimní... :D jsem byla třeba 2 hodiny v práci, pak sem šla do školy a pak zase běžela zpátky do práce.. ostatní šli na pivko a já v práci :(

holkyyyyyyyyy, dneska betonujeme pásy!!! příští týden by už měla být hotová celá deska! dává se tam kdo ví kolik betonu... nějaká deska, pak něco na podlahy, na topení, ... já nevim :-/ ale příští týden by měla být!
8. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 chvilku tady nejsem a to je novinek emoticon
mavo: moc gratuluju, doufám, že oslavy stály za to. A klobouk dolů. Já myslela, že studuješ dálkově (i to je dost náročné) ale denní studium? Tak to je mazec.

veru, neboj. Švagrové zjistili před 6 týdny ta taky cistu, o velikosti vejce. Musela jít na operaci ale vše je OK. .
8. čer 2010 ve 20:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky,
tak jsme se dockali, slunicka je az az emoticon Pro delniky na stavbe az hruza emoticon
Uz 2 dny jsem nebyla na pozemku, tak se tam zitra tesim jak male dite emoticon Snad uz bude prvni rada hotova... emoticon
Zitra by mela prijit vizualizace koupelny, tak jsem jak na trni, co nam vymysli emoticon
Tak se mejte hezky a uzivejte prijemneho tepleho vikendu emoticon
10. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 ahojky všem, no vedro je až úděsný. chtěli jsme sekat trávu, ale neni to k tomu
my tu máme slavnosti, tak uvidíme, kdy vyrazíme, aby jsme se neusmažili
10. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Grrrrr, omylem jsem si ted smazala cele album emoticon Tak vkladam fota znovu. Mimochodem byla jsem na stavbe a domecek nam uz roste!!! emoticon Hezky vikend...emoticon
11. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 veronika: to je vždycky radosti, viď? Já naposledy viděla vyvápněný obrys domku... a dnes už máme hotové odpady a zabetonové pásy i se ztraceným bedněním... juchuuuuu.. akorát přítel to tam pondělí a v úterý a včera fotodokumentoval emoticon
11. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
 Čauky! Jj, vedro je až až, ale to je dobře emoticon Stála nám totiž v pasech voda, takže jsme nemohli betonovat... Už je pryč, tak snad nám ji tam nevrátí ty bouřky, co hlásí a my budeme moct po neděli konečně začít emoticon Vše se u nás pořád mění - manžel se snaží vymyslet, jak dohnat čas, tak bude betonování složitější,ale snad to klapne najednou tak, jak má emoticon
Taky jsem celý týden nebyla na stavbě - angína malýho, pak já, do toho práce, takže to bylo jen na manželovi - ale je šikula a makal jako šroubek emoticon
Užijte si krásný víkend!!!!
11. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
 Holkyyy, tak jaaaaak????? emoticon U nás pro změnu celej den leje, takže betonování opět odloženo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Asi se nedočkáme emoticon
Ale víkend byl krásnej! emoticon
14. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radunk.a
21
Registrovala se 7. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 124 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel.
  • Stavím dům
    Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
radunk.a
21
Registrovala se 7. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 124 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel.
  • Stavím dům
    Region Tábor
 holky u nás děs a běs, ani jsem neměla sílu to sem psát... tento týden nám mělo přijít konečně vyřízený ohlášení a místo toho přišel z úřadu dopis, že se řízení přerušuje z důvodu chybějících dokumentů. Byly tam vypsáno, že chybí podpisy sousedů, povolení obce k napojení na kanalizaci a zřízení sjezdu, stanovisko policie atd - prostě všechno to byly dokumenty, které jsme řádně ODEVZDALI. Tak tam volám, co je to za omyl a tam mě čekala horká sprcha - ty dokumenty tam prostě nejsou, bylo mi řečeno, že "lžu", že je to tvrzení proti tvrzení a že to hledat nebudou, že to tam prostě nemají.
Na to jsem na ně hned spustila, že by si to ode mně nikdy nekompletní nevzali (předtím nás kvůli kravinám vrátili asi 3x a nikdy si tam žádost a projekty nenechali, až teď, když už to bylo kompletní, mohla jsem to vše odevzdat) - na to my řekli, že je to sice logický, ale že to tam prostě NENÍ a nazdar.. emoticon takže asi je všem jasný, co nás teď čeká, jelikož mě opravdu ani v nejhorším snu nenapadlo, že by se tohle mohlo stát a kopie žádný nemám emoticon ať žije táborský stavební úřad!
14. čer 2010 v 16:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 radunk.a, tak to jsou tedy impecilové, to je fakt na mašli, tak pevné nervy a drž se emoticon
14. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 Ahojky holky! Jestli vám to nebude vadit, tak se k vám přidám, sice jsem patřila do JARA 2009, ale bohužel po všech lapáliích jsme se dočkali JARA 2010!! emoticon A pořád není vše ok, ale hlavní je, že už jsme začli, základovou desku máme jednu z prosince a jelikož přemrzla a rozdrolila se, tak máme druhou asi z konce března emoticon
10. června jsme měli založení stavby a k dnešnímu dni máme celou první řadu, plus založené rohy do metru.
Stavíme z HELUZu, chtěli jsme stavět svépomocí, ale sehnali jsme si zedníky, takže jsme jim k ruce a snad to už vše klapne.

Mavo gratuluji k absolutoriu
breberka, kuchyň je krásná.... emoticon
veronika, snad bude vše ok, moje segra ted byla taky s cystou, a po 14 dnech šla znova, protože jí tam jednu nechali... ať žijou doktoři, ale dopadlo to dobře, takže určitě i u tebe to tak dopadne emoticon
15. čer 2010 v 08:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 tak my sme měli mít do pátka zalitou desku a nevypadá to, protože jsem se tam byla dneska podívat a nebyla tam ani noha!!! akorát něco přizděného ze včeješka.. navíc jsem otevřela dveře od naší buňky a málem jsem omdlela jakej tam je bordel!!! a když jsem viděla ten náš projekt po stole politý od kafe a celej ušmudlanej tak jsem šla taky do kolen! chjo! navíc jsem tam našla, že nám příčky bude dělat nejspíš z ytongu!!!! a my sme chtěli AKU porotherm! Ještě mu to budu muset říct, ať to nestaví z ytongu!!!

pavka: vítej mezi nás, snad už je to poslední přesun a nepůjdeš pak ještě do jara 2011! emoticon a díky za gratulaci emoticon
15. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 pavka: to je fakt síla, jak vám popraskala ta základovka.. doufám, že jste to neplatili a dělalo to ta firma znova za svoje!?
15. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš