Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jeste jsme dnes zvedli vysku stropu na 2,80 skrz ledove stropy, uz at ten dum stoji, nebo se z nas delnici zblazni, tento tyden bude hruba stavba po venec hova :) Tedy mela by :))))
Odpovědět
Jééé @pavka411 ty si se koukám přestěhovala do jiné diskuze. :-) ;-) Jak to nakonec dopadlo s tou základovkou? Přelili Vám ji novým betonem? Tak ať Vám to krásně roste a co nejdříve bydlíte. Už si si té smůly vybrala dost a dost, takže ať to jde levou zadní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obdrzela jsem ted konecne naceneni kuchyne :) Me se vyvratily oci, manzel byl spokojeny :) Co vic dodat? :))))))
Odpovědět
Profilova fotka
veru: to je super! že se cysta ztrácí!!! já myslela kolik dní vám stála, ne kolik vás stála :) že máme dnes základovku udělanou a příští týden už na ní chtějí skočit pracovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo stala nam 14 dni :)
Odpovědět
veru, tak to je super, hlavně ať už je pryč celá my budemem mít střechu od Betonpress, která je tady od nás v JČ, cena super a záruka jako Tndach nebo Bramac
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem v soku, poptala jsme par firem na vizualizaci exterieru domu a cena se pohybuje kolem 6 tis za jeden pohled, po 10 tis za 4 pohledy domu a nabidka stoupa pak dal...tak to je mazec teda:(((
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je takovej ************!!!!!! Psal přítelovi mail chlápek, co nám prodal parcelu a má parcelu vedle... že naši zedníci a řidiči poničili cestu, že jezdí jako prasata a pletou si cestu se závodní dráhou, takže budeme muset zaplatit opravu cesty, i když je to cesta obecníííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!! Jdu za právníkem, nenechám si s*át na hlavu!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
mavo, tak to tedy pěkný nervy, ještě jste pořádně ani nezačali a už tam máte takovýho de...., no to je síla veru, no ceny tedy vskutku lidové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo, tak to je mazec, taky bych si to nenechala libit, a nechapu, proc vam pise mail a nerekne vam to osobne. A myslim, ze z toho nadela, holt, kdyz se stavi, tak se tam nechodi kolem v papucich :) Takovyho souseda teda nezavidim, ale my budeme mit neco podobneho taky vedle nas :) Uz vidim, jak se s nim domluvime na plot, protoze je nepsanym pravidlem, ze majitel pozemku plati zad plotu, plot pred domem a levou cast pri cele domu, takze pravou stranu by mel zaplatit soused a mu zase pravou cast dalsi soused, mno uvidime. A kdyz ne, tak nase budiky stoji na jeho pozemku a kaplicku si tam bude i na nasem delat sam :) Dnes jedu na domecek juknout, mam to sice 5 min od domu,a le je vzdy lepsi tam jet po par dnech, at se vice prekvapim, kdyz jsem tam kazdy den, pripadne mi, ze tam nic nepribyva :) Breberka diky za tip na strechu, juknu na to, ale urcite chceme neutral cernou strechu :) Horko pry skrz izolaci nebude.
Odpovědět
veru, mi budeme mít taky černou, ta se mi líbí nejvíc, ale ne tu s tou lesklou glazurou, ale klasiku. s plotem mi to máme tak, že jedna strana už tam je od sousedů, my si uděláme 2 strany + okrasnej vjezd a poslední stranu soused, ale i tam něco zainvestujeme my, protože zrovna od něj musíme zahrábnout, tak tam bude opěrná zeď. No hlavní je, že budeme mít stejný ploty, jen ten vjezd vyzděnej, tak to alespoň bude všude stejný a ne jako u cirkusu Nu nám se udělala hezky, takže jsme chtěla trávit odpol. na pozemku a něco tam dělat, ale náš mrňous má zánět průdušek, takže má antibniotika. Týden budem doma, je to šílený bejt zavřenej a ta nuda. Člověk už neví, jak ho zabavit.
Odpovědět
holky, mam dotaz, budete mít některá krbový kamna? Já se tu tim probírám a líbí se mi jich víc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
breberka: my budeme mít asi ty hogans, nebo jak se jmenují, se musím podívat doma u našich.... rodiče je mají a jsou supera dost toho vyhřejí a stálo to dohromady i s tím bezpečnostním sklem asi 11.000 což není moc :)
Odpovědět
mě se právě líbí ty, jak maji na zemi sklo a ve výběru se pohybuju do 20ti tisíc, tak uvidim, jak můj výběr zhodnotí manžel
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí hned ty první, předposlední a poslední... a myslím, že něco takovýho máme a fakt to stálo jen do těch 15tis.
Odpovědět
@mavo no právě, nejsou tak drahý, jak jsem se bála ;-). myslela jsem, že bysme mohli mít i s těma vínovejma bokama, ale manžel to odmítá, aby to pak nebyl jinej odstín než sedač, kterou už máme vyranou
Odpovědět
Profilova fotka
já bych volila asi něco "neutrálního" ... my se chcem fakt na zimu už stěhovat, tak si myslím, že kamínka pořídíme jako první :D
Odpovědět
to my uvidíme, ale už asi nejme takoví optimisti a spíš spoléhám na jaro ;-) my je ale taky budeme kupovat brzy, aby se dalo topit a na podzim a v zimě makat na interiérech dobrý je, že v trafice, kterou máme zůstaly i funkční plynový kamínka, tak se taky šiknou :-D
Odpovědět
ty jo mavo, tak to takovýho souseda nezávidím, začlo vám to pěkně :-| my máme sousedy celkem sympaťáky, zatím jsme se na všem domluvili, navíc mají jen o něco málo staršího chlapečka než máme my, tak si aspoň kluci budou mít s kým hrát ;-) ad kamna, mně se hrozně líbí ty krbový vložky, chtěla bych jí mít v rohu místnosti, ale zatím teda vůbec nevím co to obnáší a kde se to kupuje
Odpovědět
a s těmahle sousedama máme jen pletivo, to jsme kupovali na půl, z druhý strany máme městskou cestu pro pěší, takže to je jen na nás :-| ale to pletivo je za hubičku ;-) zděnej plot budem mít jen zepředu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás snad zdárně pokračuje zdění zedníků :-) Včera jsme zastavili stavbu z důvodu špatného založení, ale nakonec nám stavební dozor řekl, že to neva, že jen budem muset více zateplit ]-( chjo, bylo to kvůli špatné velikosti desky, no snad už se nám firmy vyhnou, a po zednících budem makat už jen my, teda ještě vlastně střechaři.... no dobře... tak možná těch firem ještě pár bude, ale snad už nebudou další komlikace!!!!!! To my řešíme vše na poslední chvíli, jen vím že bysme chtěli krbovou vložku obezdít.... no ale zatím jak říkám to neřešíme, až to příjde tak to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ohledně plotu, tak nás čeká jen zepředu a mezi námi a segřinou zahradou, takže to bude na nás, ale zase to tak nespěchá... :-)
Odpovědět
no my už plot máme, takový ten klasický zelený pletivo a stálo se sloupky 13.490,- takže pak už jen vjezd a branka, ta bude ta hezčí + podezdívka, tak tolik to snad nebude. manžel právě krb nechce, takže u nás budou ty kamna
Odpovědět
Profilova fotka
no to my plot musíme dělat právě ještě mezi námi a tím prudivým sousedem :-/ chtěl si ho dělat sám, ale jelikož ještě nezačal ani stavět, tak na něj čekat nebudeme a uděláme si tam sami co budeme chtít a dáme mu pěkně půlku k úhradě!!!! a to bude taky jen pletivo co tam máme a pak si ale uděláme taky pěknou branku, ale to máme jen takový L 6 a 3 m, tak to nebude nic drahýho a vesměs stejně jen branka a brána na auto...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vcera jsem se byla podivat na domecek, uz opravdu finisujeme, delaji se pricky, takze mistnosti jsou oddelene. Zatim mi porad pripada straaaasne malinkaty, ze se do loznice nevleze postel, do koupelny vana, ale kdyz se podivam na pudorys, tak zastavena plocha domu 210m2, prece nemuze byt az tak mala? Tak doufam, ze jak se dum zastavi strechou, mistnosti porostou :) Krb planujeme krbovou vlozku, da se rici, ze s kremrolkou mame stejny vkus :) A do loznice krb elektricky, velky, podelny... vydava i teplo pry a zvuky ohne, tam jej chci jako romantiku, nechci televizi v loznici :))) Pavka411: Jak to tak vypada, smula s delniky se vam lepi na paty, tak tfuj, tfuj, at uz se jen dari. My nastesti zatim zadny problem nemeli. Ale nechci to zakriknout. Plot budeme mit pletivo vzadu a po stranach a ve predu kombinace obkladoveho kamene a dreva, snazime se sladit s domem. Jeste hledame nekoho, kdo nam to navrhne za rozumnou cenu :)
Odpovědět
Profilova fotka
nuže máme metr stavby.... hoši za jeden den poskládali tři šáry nosných stěn x-) jako jde to fakt rychle, kde budete pojišťovat stavbu?? My to máme v podmínkách pro další čerpání, že musí být pojištěná :-| A Veronika, taky se mi zdá pididomeček a to ještě všechny vnitřní příčky nejsou hotové.... tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
tak jsem se těšila, jak o víkendu budeme zas něco dělat na pozemku a už marodíme celá rodina. Je to bída, už aby jsme se vykurýrovali
Odpovědět
Profilova fotka
Breberka to je tou zmenou pocasi, taky se malicka lecila ze zanetu prudusek minuly tyden, tak at jste zdravi a muzete zase pokracovat na domecku. A vsem hezky vikend, pry slunecny :)))
Odpovědět
no právě Veru, chvíli je hic na padnutí a pak zas zima pomalu na péřovou bundu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj holky to počasí je na houby, dneska ráno jsem se vzbudila s bolestí v krku, ale už to přešlo, jsem to rozmluvila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?