Menu Forum

Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

19. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
 Cetla jsem clanek, ze cely cervenec ma byt letni pocasi s hezkou oblohouemoticon

Jinak drzte dnes palce, manzel bude smlouvat pozemek za nami, ze by jsme prikoupili.. Vse zalezi jen na cene... emoticon
25. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 115 příspěvků. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 115 příspěvků. Má 39 přátel.
 veru a jak máte velký pozemek a kolik chcete přikoupit?
25. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
 jj uvidíme s počasím, těmhle dlouhodobým předpovědím moc nevěřím, ale snad bude hezky, na to že za tři měsíce už bude zase zima, tak jsme si hezkýho počasí moc neužili emoticon
25. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
 my tady začnem se stavbou asi jako poslední, no aspoň od vás budu sbírat cenné zkušenosti emoticon
25. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
Registrovala se 5. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků a 6 alb. Má 11 přátel. Moravská Třebová, Region Svitavy.
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
Registrovala se 5. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků a 6 alb. Má 11 přátel. Moravská Třebová, Region Svitavy.
 Ahojky emoticon
Počasí snad vyjde! Deště už bylo dost emoticon
My máme v plánu příští týden snad zalít podkladový beton a konečně začít zdít - jak jsme ve svahu, tak je to všechno na dlouhý lokty...
Veru - držíme palečky!!! My jsme zrovna dneska podepsali smlouvu o odkoupení kousku pod náma emoticon
25. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
 zdravím emoticon holky tak nám dneska přivezli snad poslední cihly a od pondělí se bude zdít... jinak sme už zaplatili zálohu na dřevo na střechu a zálohu na krytinu na střechu.... ty penízky jen lítají, je to hrůza!!!! a do toho ta naše svatbička za 14 dní.... člověk aby jen pracoval a pracoval :( přes prázdniny být hezky musí, protože kdyby nebylo hrozný vedro, tak nám ten domeček ani nevyschne a museli bysme ho nechat vymrzávat přes zimu :(

kremrolka: zkušeností bude dost a dost uvidíš! Takže to pro něco dobrý bude emoticon já ti třeba můžu už teď říct, že jsou super ty cihličky nad ztracený bednění co nám tam ta stavební firma udělala....
25. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 pavko, koukej přidat nějaký fotečky, já si pořád myslím, že máte jen tu základovku :D
25. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
48
 evculindo a nemáš obrázek jak bude baráček vypadat? mě to zajímá jak to máte řešené v tom svahu emoticon
25. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
fotoportrét
fotoportrét
evculinda
3
 Kremrolko - finální projekt (to, co se opravdu staví) nemáme, manžel to dost změnil a nemá čas to znovu překreslit emoticon Takže bohužel neukážu emoticon Snad až bude zase škaredě emoticon
Ale svah jsme řešili mezipatrem - vejdeme do vstupní místnosti a za ní už jsou schody - nahoru do pokojů a dolů do obyváku a kuchyně emoticon
Jak to bude v PC, tak vložím emoticon emoticon
Dnes máme oslavu, takže stavební volno emoticon Krásný den!
26. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky, tak jsme naposledy zvysili strop na 320. Delnici se uz jen smeji emoticon Ale kdyz tam budou ledove stropy, podlaha, tak to klesne na 280 a to je tak akorad.
S pozemkem je to zatim v jednani, pan chce za 1000 m2 1 200 000, coz je pro nas palka davat za zahradu. Jeste zkusime poptat pozemek vedle, majitele jsou pry v tisni. Nas pozemek je 924m2.
Prisel nam novy navrh na koupelnu, zatim rozmisteni a tak, ale me se to celkem libi emoticon
MAVO teda vy ficite emoticon)))
26. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
Registrovala se 2. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kolín.
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
Registrovala se 2. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kolín.
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 tak problémy s hypo pokračují...kdyby jsme se pětkrát neptali jestli do toho můžeme dát i zpětně fakturu za prodej pozemku, tak nic neřeknu...ale my se ptali...světe div se započítat tuto fakturu nemůžeme...a za změnu smlouvy je samozřejmě poplatek...mám toho dost-za těma stolama opravdu sedí odborníci na slovo vzatí.. emoticon
27. čer 2010 ve 12:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
 veru, tak to je tedy raketka, my naštěstí tohle řešit nemusíme - stál nás málo a máme 1204 m2, ale vim, že takový a ještě vyšší ceny maji tady na periferiích Písku. Snad druhý soused bude skromnější
Blazexx, no tak to je tedy paráda, to jen dokazuje, že opravdu je potřeba si to všechno nechat PÍSEMNĚ potrvdit a pak jim to omlátit o hubu
27. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 Breberko tohle ti bohužel nikdo písemně nedá...na našeho agenta sem už vážně alergická, stále opakuje: to nevím, to nechápu, toho bych se nebál, nebojte v tom žádná klička není... emoticon ...no ale už v pátek to převzala jeho nadřízená, tak snad se to už pohne...protože mu z centrály poslali vyjádření k našemu problému, kde byli napsány úplně jiná čísla než máme my...samozřejmě nechápe jak nim došli, ale on by se toho nebál, protože v tom žádný háček určitě nebude...to, že s největší pravděpodobností poslali vyjádření k jiné smlouvě jiného klienta ho ani nenapadlo emoticon ještě chvilku a vyrostu...a takovýhle v.ly platíme emoticon
27. čer 2010 v 16:08  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 Ahoj holky, tak my měli opět pravní víkend, fotky opět nikde, ale ve foťáku jsou, takže dneska nebo zítra bych se na to mohla vrhnout
Zedníci vyzdil rohy do dvou metrů, zbytek stavby je v jednom
Zaukolovali nás co za cihly hodit z desky, co uklidit, nachystat, co objednat, koupit.... no mám z toho hlavu jak meloun, tak snad vše dobře zařídíme.... emoticon
nosím u sebe papírek a odškrtávám co je hotovo, a nějak toho neubývá emoticon ale aspoň se něco děje emoticon
Blanzexx, tak to je blbý, že vám to neuznají.... takové inteligenty by měli rovnou likvidovat
My máme pozemek 998m2, a za přepis, jinak bysme asi nestavěli... emoticon
28. čer 2010 v 08:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojky, my koupili pozemek relativne "levny" na lokalitu kde bydlime, 1500/m2. Samozrejme, ze je to tak i tak palka jak das, ale bydlime u Svateho Kopecku v Olomouci a pozemky tu stoji i 2500 Kc a vys...
Domecek je hotov, do 14 dni bude hotova strecha a pak nastoupi pokryvaci emoticon
Pavka tesim se uz na fotecky...
Breberka: Tu strechu budete mit cernou lesklou nebo matnou? Diky
A vsem hezky slunecny den... emoticon)))))))
28. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 veru, tak to jo, to je celkem pěkná cena oproti těm 2500/m2, ale i tak fakt masakr.
střechu budeme mít tu matnou černou břidlici. Já tu lesklou nechci, přijde mi, že je jako mokrá a působí na mě uměle, ale to je věc názoru. emoticon
28. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hugo58
38
Registroval se 19. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidal 3860 příspěvků. Má 36 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hugo58
38
Registroval se 19. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidal 3860 příspěvků. Má 36 přátel.
 @blazexx Omlouvám se, že vstupuji do diskuze, jen chci přidat svůj postřeh. My jsme kolem hypotéky řešili problém, že po stavbě chceme vyvázat zástavu (byt) z hypo na pozemek a vše krýt jen pozemkem a domem (což je zástava pro hypo na stavbu a bude to bohatě dostačující pro obojí). Taky slibovali, jak pohoda a bude to snadný, standardně se to dělá... atd. Trvali jsme na písemném potvrzení, protože co je psáno, to je dáno a poradce se pak nemůže vymluvit. Byl to boj, ale nakonec jsme si to vydupali. Na tu požadovanou změnu dojde brzy, tak jsem zvědav, jak to dopadne. Ale každopádně budu rád, že budeme mít potvrzený papír a ne jen ústní slib. Banky si jednou musí uvědomit, že jsme klienti, kteří jim dají za ta léta pořádně vydělat a ne nějací žebráci žadonící o almužnu, s nimiž si můžou zametat, jak chtějí.
28. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 @hugo58 ......To jsi první o kom slyším, že se mu to povedlo - jinak každé vysmáli emoticon že by se blýskalo na lepší časy? zkusím tuto taktiku příště, až nám bude náš milovaný fin.poradce slibovat hory i s horákama emoticon už teď jsem zvědavá jak se bude tvářit emoticon Každopádně přeju hodně moc štěstí ať Vám to dopadne ve Váš prospěch a ten orazítkovaný papír ať radši ani nemusíte vytáhnout... emoticon
28. čer 2010 ve 20:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 Ahojky tak jsem hodila pár foteček, ale už jsem zase o kus dál emoticon emoticon
Dneska jsme měli schůzku s krbařem, zatím jsme chtěli řešit jen komín, a on nás lákal na krb s výměníkem a kolektory.... tak to vypadá, že budem opět vyřizovat..... emoticon
28. čer 2010 ve 21:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 ahoj holky emoticon tak to jedu dneska zkontrolovat, včera nám založili první řadu, tak jsem zvědavá kolik to za den a půl povylezlo emoticon snad to půjde v pohodě... ten pán co nám to staví je fakt šikovnej, má i dobrý připomínky, tak budeme asi něco měnit (například jističe z garáže do technický a tak emoticon )
29. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 tak nám přivezli štěrk-bo co to je emoticon na vysypání základů...uděláme si o víkendu brigádu a rozhodíme to, dáme kary síťě a můžem konečně betonovat emoticon
29. čer 2010 ve 13:54  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 ahojky holky,
tak mi včera podepsali hypotéku emoticon , ale neni to tak jednoduchý. Papírování okolo ještě bude moře, jen lítáme po úřadech, podáváme a ověřujeme smlouvy emoticon.... ať žije byrokracie
29. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 blazexx: to taky za chvilku pěkně poroste emoticon jak dlouho budete nechávat základovku stát?

breberka: a teď už jen platit a platit a platit! :( my to taky tak máme... snad vám tu hypo a penízky dají hned a ne jako nám emoticon budu držet pěsti!

jinak my máme dům asi do poloviny vyzděný.. za dva dny.. tak by mohli být do konce týdne aspoň naznačená okna. Jak mi ten dům připadal malinký když tam nebylo nic, tak mi teď třeba ložnice připadá zase hrozně veliká :D
29. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
blazexx
20
  • Zařizuji dům
    Region Kolín
 @mavo když bude hezky, tak cca týden...ale pokud ne, tak min 14 dní...aspoň tak mi to bylo vysvětleno emoticon
jinak mě teď ta základovka připadá taky malinkatá-a všichni naši známí mají taky ten pocit u svých staveb, ale ti co už jsou dál nás ujišťujou, že je to jen optický klam-až budou stát stěny budeme mít pocit opačný emoticon koukám, že to máš podobně emoticon
breberka gratuluju...a přeju pevný nervy, vím o čem mluvím emoticon
29. čer 2010 ve 21:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 Ahojky tak mi se základovka taky zdála malinkatá a čím jsou stěny vyšší(už jsme přes dva metry) tak se mi to zdá obrovské.... emoticon
S penízka jsme teď na štíru, musíme zaměřit a zapsat stavbu na katastr, příští týden chci nechat pojistit...
Teď zase řešíem komín..... emoticon
30. čer 2010 v 08:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 ahojky, tak hlásim, že jsme zdraví - hurá.
Dneska jsme podávali na katastr smlouvy z banky na zástavu pozemnku, musíme nechat vše pojistit a pak až zapíšeme rozestavěnou stavbu, začneme čerpat hypo.
hlásí hice, takže pro práci nic extra, ale pro schnutí všeho super emoticon ovšem nám je to zatim celkem fuk, ale vám to přeju emoticon emoticon
30. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 my sme teď taky vyčerpali jen 900.000 na základovku, ale po nás už chtějí peníze další a další lidi, jako na střechu kterou máme objednanou, okna, mzdy zedníkům, (materiál máme zaplacený) a na dřevo na střechu... jenže máme ještě 10dní do svatby a až potom chceme nechat rozestavěnou stavbu zapsat na katastr, aby to už bylo jako společné jmění manželů... :-/ a teprve potom nám uvolní další penízky.. chjoooo :-/
30. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 jo jo mavo to znám.... my teda zatím vyčerpali "jen" 640 tis. odhadce teď dovolenkuje i s naši poradkyní..(jsou to manželé) ale bohužel dovolenkuje i geodet, takže všechno až po svátkách

Ale další věc co bude... volal mi kamarád, že sehnal na dnešek bagr, takže se bude srovnávat pozemek a bagrovat kanalizace, juchůůůů emoticon jen ty prachy na kanalizaci zatím nejsou emoticon ale až budou tak budem mít hotové sítě, všechny, paráda......
30. čer 2010 v 11:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 tak holky a jsou tu první problémy emoticon
- máme špatně uvedenou akci v projektech - všude je rodinný dům, ale my můžeme dělat stavbu pro rodinnou rekreaci, (musíme to nechat přepsat)
- máme malej odstup na jedný straně domu od plotu se sousedem, musíme to šoupnout o 1 m
- jelikož nám berou i přístřešek s polu s domeme, museli bysme jít na stavební povolení, tak holt uděláme dům a přístřešek až pak, aby jsme se s tim nezasekali
Manžela vyšlu za chvíli na úřad a bude zjišťovat, co všechno se musí předělat, aby jsme to pak hned podali.
Je to pech emoticon
30. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 breberka: to je blbý!!! Snad to vyřešíte nějak normálně a v pohodě a včas... aby vám to zbytečně netrvalo :-/ Ti úředníci jsou fakt za trest než na pomoct :-/
30. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš