Menu Forum

Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

19. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
Registrovala se 1. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 208 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 5 přátel.
  • Stavím dům
 Ahoj holky, chystáme se na stropy. Mohla bych se zeptat, kolik vás vyšel průměrně m2 sádrokartonu. Práci by si měl manžel zvládnout s kamarádem sám. Jde mi pouze o materiál. Můj to kdysi dělal ale už je to nějaký ten rok. A jelikož budeme dělat jenom stropy, žádné šikminy nebo tak, tak by to mělo být v poho.
Myslím si že tu sedačku alcantara má moje kamoška. Je fajn a vypadá dobře. Zkusím se poptat jak s ní budu a písnu
5. led 2011 v 09:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
Registrovala se 8. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 393 příspěvků a 2 alba. Má 156 přátel.
 Ahojky holky,

opozdene vse nej do noveho roku, hodne stesticka, zdravicka, lasky a pohodove bydleni v novem domecku emoticon

Breberka: Pokud posles mail, muzi ti poslat foto te nasi sedacky, co jsme meli necely pul rok doma. Je to firma KLER, http://www.nabytekkler.cz/, je to trojsedacka plus 2 kresla, da se rici, ze je jako nova, nepouzivana, pc 80.000 Kc. Chceme se ji za dobry peniz "zbavit"emoticon kuze pro nas neni emoticon)))

Mavo: Kdy se budete stehovat? Tesim se zarizeni domecku, tak posli co nejdrive fotecky emoticon))

My stale delame omitky, ale vypada to super, jeste cely pristi tyden, pak jsou na rade podlahy.

5. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
 @hhranolka asi jsem slepoň, ale kde to tam vidíte tu sedačku? emoticon

5. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2275 příspěvků a 23 alb. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2275 příspěvků a 23 alb. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
 @breberka jestli myslís na stránkách, tak tam tvoje sedacka není.. psala jsem, že dělají sedačky na zakázku emoticon
5. led 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 Ahoj holky, tak tady to nějak spí! že by zimní spánek? emoticon emoticon emoticon . Nám už se pomalu dělají konstrukce na sádrokarton . A v pondělí má přijet chlapík kvůli plynovému topení. Jsem zvědavá na tu cenu emoticon . S našima milovanýma kachláčkama jsme se nakonec rozhodli tak, že uděláme komín na ty naše vysněné kamna, ale uvidíme jak budeme finišovat kolik ještě máme v kasičce a pak se rozhodneme zda je dáme nebo půjdeme do nějaké levnější varianty. Je to prostě pálka. Ale jsou úžasné emoticon .

@veronikapulkertova na omítky už se taky těším, příjde mi to takové víc k bydlení když tam nejsou vidět ty bloky nebo cihly. emoticon
9. led 2011 ve 12:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 326 příspěvků a 4 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
 u nás už se maluje emoticon ale jen bíle... vypadá to zase o hodně líp než jen ty štuky emoticon barvičky dáme asi až tuhle zimu, to znamená skoro za rok, nebo po létě.... teď prý nemá cenu dávat barvičky, když jsou štuky ještě "sirové" aby nám barvy nesežraly...
9. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
 u nas je zimni spanek.. nic se nedeje emoticon ceka se na okna emoticon
9. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 u nás se taky nic moc neděje, topíme, ucpáváme díry, ale už se začne dělat sádroš emoticon
9. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
pavka411
8
Registrovala se 26. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 489 příspěvků a 8 alb. Má 13 přátel. Region Ostrava.
  • Stavím dům
    Region Ostrava
 Ahoj holky, tak nám dneska přivezou sádroše, minulý týden, jsme na stavbě nebyli, pořád byla zima, a o víkendu kdy bylo trošku lépe měl manža pohotovost, tak to bylo nanic emoticon
Ted se zase snad pohnem
10. led 2011 v 08:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 zítra nám budou montovat vrata. Jupí!!!. Celý včerejšek a dnešek jsme pokládali vatu na strop. Ale už je hotovo. Cybí jemom 6 cm nad sádrokarton. Konečně jsme si připadali ve vatě emoticon . Holky, elektrikář po mě chce namalovat zásuvky, vypinače a kde budou zhruba světla. Jsem z toho docela v pasti. Prosim, prosim, dejte mi nějaké typy jak jste to řešili vy emoticon . Jde mi z toho hlava kolem.
11. led 2011 v 16:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @lumber já si namalovala plán domu a rozmýšlela, kde bude jaký stroj, nábytek (postele kvůli zásuvkám na lampičky, tv), obývací stěha na TV, vypínač kvůli pohodlí.......kde budou světla a kuchyni jsem rozkreslila zvlášť a opět přemýšlení, kde bude třeba rychlovarka, abych netahala prodlužky nebo rozdvojky a tak emoticon
11. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 @breberka Tak já mám jasno jenom v ložnici a v dětských pokojích. Kuchyň máme jenom hrubý náčrt tak nevím a nejhorší mi přijde obývák. emoticon
11. led 2011 v 19:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @lumber kde bude tv, DVD, domácí kino, lampa, vánoční stromeček, volná zásuvka...to si rozmysli a pak to jde samo, fakt emoticon
11. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 holky, jaký budete mít vařič. Já byla do dnešního dne přesvědčená, že půjdu do plynu. Přišlo mi to lepší, levnější a hlavně jsem na něj zvyklá. Ale dnes mi do hlavy nasadili brouka s indukcí. Jak jste na tom vy ostatní?
12. led 2011 v 19:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @lumber budu mít kombinaci 2x indukce 2x sklokeramika
12. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 Pokud bych šla do indukce tak asi do celé. Pročítám si články, hrabu se na netu v odkazech a zjišťuji co se dá. Nádobí velice žádné nemám, takže nemusím řešit, že bych ho vyhazovala - aspoň že tak. Škoda že nejsou víc nějaké testy. Docela by mě to zajímalo. Nějaký byl v d testu ale to je všechno.
12. led 2011 ve 20:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
 @lumber jsem na tom stejne jako breberka 2xindukce a 2xsklokeramika

jinak v byte jsem mela plyn,.. vareni super.. ted jsme v podnajmu, mam sklokeramiku,.. vareni ... prijde mi, že se strasne dlouho nic nedeje a najednou to vse vre jak blazen.. ale na druhou stranu,... hladka deska je super! plyn bych uz urcite nechtela - cisteni, naprosto nevyuzitelna plocha
13. led 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @hhranolka naprostý souhlas, taky vařim na plynu a rychlost dobrá, ale všude bordel, neustále sundavam kahany, sklokeramiku maji tchánovci a je to jiné, ale mnohem líp se to udržuje, tak se těšim na novou kombinaci
13. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 Mě se vždycky líbil plyn s 5 hořáky. Vypadalo to naprosto úžasně. Ale indukce je asi o krok napřed. No, mám nad čím přemýšlet. Ještě do toho ty rozvody elektriky.... Včera nám známý donesl kufry s vypinači. No, co se mi líbili na první pohled stojí kolem 500,-. Což je síla. Takže pujdeme do nějkého standardu asi ABB sving L nebo tango. Aspoň oči se pokochali. emoticon
13. led 2011 v 11:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
39
 @lumber my máme koupenou indukci, celou... ale ještě nevyzkoušenou, tak ti nemůžu poradit. Jen máme MORU. A plyn má doma mamka a je to fakt na údržbu příšerný!!! Navíc má plyn se sklokeramikou takže ta sklokeramika nejde vyčistit emoticon protože tam jsou ty hořáky na plyn a to máš kolem toho samý kolečka emoticon

elektriku sme dělali jako breberka... rozkreslili sme si to do domečku... na papír.. a potom sme chodili s elektrikářem po baráku a on říkal, tady by bylo dobrý tohle, tady tohle.... a tak emoticon tak sme to jen trošku upravili a doufám, že to bude ok a nebude nikde nic chybět.
13. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
 @lumber my jsme meli 5 horaku baumatic a hruza... nedrzeli me na tom poradne hrnce,.. nebo ..spatne se vyjadruju, ale bylo velmi lehke treba panvicku vyklopit... takze zlata hladka varna deska emoticon
13. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 Děkuji vám za postřehy k indukci. Jsem vděčná za každé info. Probírala jsem to s manželem a mu je to vcelku jedno. Jen mu vadí, že pokud bude dělat palačinky a zvedne pánvičku, tak se indukce vypne - aspoň jestli jsme to dobře pochopili. On se totiž ve vyhazování palačinek a různých směsí vyžívá. emoticon . Já raději použiji vařečku abychom to nakonec nejedli ze země. emoticon
13. led 2011 v 17:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
 @lumber tyjo,.. palacinky,.. ze se nestydis takhle psát před večeří... emoticon emoticon emoticon jsem na ne dostala chut a asi si je budu muset udelat emoticon
13. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 @hhranolka a budeš je vyhazovat? emoticon emoticon emoticon
13. led 2011 v 17:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
833
 tak 24.1. nam budou montovat okna!!! emoticon konecne!!!
15. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
Registrovala se 7. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2178 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
Registrovala se 7. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2178 příspěvků. Má 28 přátel.
 @lumber my to máme s naší indukcí tak, že když se sundá hrnec / pánvička, začne nastavený stupeň blikat, jakmile se však vrátí zpět na desku, pokračuje se ve vaření. Indukce se tedy nevypne emoticon
15. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 @zdenkaj děkuji za info. A ta indukce se vypne až po chvíli nebo jak to přesně funguje?
15. led 2011 ve 13:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
fotoportrét
fotoportrét
zdenkaj
13
 @lumber tak jsem to šla vyzkoušet. Když se sundá pánvička, bliká to ještě asi minutu (během té doby bys měla vrátit pánvičku zpět - což asi u palačinek dostačuje). Možná ten interneval jde nastavit - nezjišťovala jsem to,neb mi to vyhovuje. Po té minutě přestane stupeň blikat a krátce na to se vypne celá deska - pokud tam nevaříš samozřejmě ještě něco jiného. To je pojistka, že bys odešla od plotny a zapomněla něco vypnout. Na druhou stranu se nemá vlastně asi co stát, neb plotýnka bez pánve se neohřívá.
15. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
lumber
5
  • Stavím dům
 @zdenkaj tak ti moc a moc děkuji. Tahle drobnous manžela určitě potěší a začne se indukcí zaobírat taky emoticon .

Mohla bych se zeptat někoho kdo dělal klasické plynové topení do radiátorů kolik to přibližně vyšlo? Teď si většina lidí dává podlahové topení tak nemám vůbec představu a měli by nám začít každým dnes chodit CN tak abych věděla na co se připravit ať si pak nesednu na zadek emoticon .
15. led 2011 v 18:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
fotoportrét
fotoportrét
veronikapulkertova
304
 Ahojte holky,

nejak nam tu vazne debata emoticon Ja mam ted zkoskovy obdobi, ucim se, jak to jen jde, takze ted na domecek moc nemam cas.

Ale uz mame hotove omitky a zaciname podlahy. Termin ke stehovani mame za 3 mesice, davame ted vypoved z bytu.

Uz mame kuchyn ve vyrobe a prisla dnes nabidka na nabytek, manzel byl docela prijemne prekvapen, vse budeme mit v dyze emoticon

Jinak misto zahrady zaciname na jare pristavovat dum, jsme blazni, ja vim. Jeste cekame na projekt, jestli to pujde a bude to hezke, at to neni splatanina.

Jinak sousedi vedle, co stavi dum 7 m od nas, maji dvoupatrovy dum a trosku nam nas bungalov zastinili, takze v koupelne budeme mit tmu :( Chjo, se neda nic delat.

Jak jste na tom vy? A cekam na nove foteckyemoticon
19. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš