Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
pořád tomu nemůžu uvěřit, ale my stihli tu střechu v sobotu položit. Ráno sice chumelilo ale pak přestalo a kluci šli pokládat. V pět odpoledne jsme už jeli na večírek. S autem to taky nedopadlo úplně nejhůř. zaplatili jsme cca 2,5 tisíce takže to ještě šlo. Ale já už nikdy tankovat nebudu :-D
Odpovědět
@lumber no tak paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak sádrokartonáři to dělali... všude nehoráznej bordel, tak sme tam dneska zametali, vysávali, špachtličkou jsem odmlacovalo sádru z podlahy.... v pátek jsem přivezli na domeček vysoušeč tak přes noc jede na plný obrátky... a jedna koupelna je celá hotová obložená a je krásná! :-) nebo aspoň mě se líbí.. a to je hlavní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, lumber: tak to je parada, jak je strecha kryta, hned je to lepsi :) Sama jsem se natrapila s vymetanim naprsene vody az az :) Mavo: Jedete jak draci, chcemem fotecky koupelny :) Jinak francouzske okno hotove, okna jsou krasna, jen na jare musi vsechny spary v oknem presilikonovat, pac je tam davali, aniz by byly zaschnute, tak na nekterych mistech neni hezke a na spary v oblouku se daji listicky :) Jinak ono v obyvacim pokoji, 3m, jen sklo ma pres 100 kg, ale je to nadherne, hodim brzo fotecky. Tudiz uz zaciname tez topit a zitra strikame omitky :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova tak to už se těším na fotku. S tou vodou máš pravdu. Ještě je tam kousek rovné střechy která není zakrytá a půjde odpoledne vymetat. Jinak by se tam dalo za chvilku bruslit :-) @mavo obklady v koupelně vypadají dost dobře. Už jsem to stihla občíhnout. Ve čtvrtek nám dojedou namontovat okna tak už se nemůžu dočkat. A zítra dojde pán kvůli kamnům abychom udělali komín. Já myslela, že se udělá komín a pak se na to dají krbovky nebo kachláky, a prý je to teda naopak. Máme vymyslet co chceme a pak hurá na komín. Jsem zvědavá jaká to bude suma, doufám, že mě nedostane do kolen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se dívám, že jsem napsala pěknou blbost. Střecha se vymetat určitě nepůjde, budu muset jít vymetat já. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pani.. koukam, že všichni jedete jak draci... my ted stojíme,.. cekame na ty okna, ktara budou az v lednu.. jen pro zajimavost z ceho mate vstuni dvere a za jakou cenu? ja se divam hlavne po drevenych striknute do sede RAL barvy... ale ceny! 40-50tis :( fuj,.. taky mate tak drahy dvere? kdyztak poprosim foto a cenu :-N dik
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka nás stály dveře asi 35.000,- takže bych řekla, že ta cena je normální.... těch 40-50 tis. Jestli se ti líbí a nebo ti je udělají přesně takové jaké chceš, tak proč ne @breberka moc nejedem... dneska sem se zase rozčilovala s těma sádrokartonářema, ale mě to je jedno.. já jim to platit nebudu. Žádnou smlouvu o dílo sem s nima nepodepsala tak mi můžou..... 50.000,- za matroš sem jim poslala a zbytek asi dodělá někdo jinej, respektive to po nich budou opravovat.. takovou prasárnu zvládnou normální zedníci a ne sádrokartonáři!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
které dveře byste braly? http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/h...
Odpovědět
@hhranolka cena je tak OK, my je máme v téhle cenové relaci a z těch tvých dveří v albu se mi nejvíc líbí ty první @mavo tak to je pech, snad to brzo opraví někdo šikovnější
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka mě se nejvíc vyjímečně líbí ty poslední nejlevnější... a to se divim, protože mě se vždycky líbí to nejdražší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka tak já koukala do naši smlouvy a nás vyjdou dveře na necelých 17 000. Ale jsou plastové, a takové ty jednoduché. 2/3 nahoře sklo se svislou příčkou uprostřed a 1/3 dole plast dekor ořech.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hhranolka: me se nejvice libi dvere posledni :) My mame dvere klasicke, plne, se svetlikem, tez madlo a cena 60 tis. Bezpecnostni, meranti. Dnes jdu fotit na domecek, tak vecer hodim fotecky, dvere by mely byt az zitra, zatim mame stale pracovni :)
Odpovědět
Profilova fotka
vsem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jedna dobrá zpráva je, že přijel včera chlápek co nám staví baráček... jeho práce už jsou pro tenhle rok u finiše, tak to chtěl dorovnat a zaplatit... přinesl rozpočet, který sme podepisovali ke smlouvě o dílo... z rozpočtu vyškrtal práce, který nedělal.... a naopak na dalším papíru přinesl práce který dělal navíc.... a rozdíl je -63.000!!!!!! Ani nevíte, jakou sem měla radost, myslela sem, že to spíš navýší než sníží!
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo Mavo tak to gratuluju, nam se domecek trojnasob prodrazi :)))) A to vazne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova tak to bych si to šla hodit... už takhle sme zadlužený jako ..... ještě si musela půjčovat mamka a stejně nám minimálně nějakých 150.000,- ještě chybí! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo tak to je výborná zpráva. Třeba takových chlápků, co ti přinesou nižší rozpočet pro zaplacení bude víc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber už asi ne..... ale já je stáhnu... sádrokartonářům se mi to platit nechce v takovým rozsahu když to natáhli o 14dní, ještě to stejně není hotový, je to ošklivý a tak vůbec... a možná ještě stáhnu známýho instalatéra, protože ten co nám barák staví dělal práci za něj... kterou má v rozpočtu :-P :-D takže budu před svátkama zlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo tak vidím, že vánoce budete mít opravdu bohaté :-D . Ne, já se ti nedivím. Příjde mi, že se tady lidi bojí říct někomu, že práci udělal špatně a že nezaplatí. Všichni raději zaplatí a pak všude říkají jaká je to nekvalitní práce. Takže, pokud je to opravdu udělané špatně, jsi v právu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo já chci taky někoho, kdo mi přinese fakturu a bude o 63tis levnejsí :-D :-D :-D my zatim mame taky same viceprace :-p ale nejsou neopravnene,.. vetsinou jsme si o ne rekli, nebo je stavebni dozor doporucil... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, :-) @mavo tak to je super, před vánocema se ušetření hodí. x-) Já dnes volala ohledně našich závad na oknech, tak sklo už prý mají, čekají na výrobu jednoho křídla fr. okna, a dnes prý mají poslední navážku a jestli to nepříjde, tak až po novém roce. Tak jsem jim řekla, že na to nespěcháme, jen že jim to doplatíme, až to bude vše OK |-| Jinak zdárně prokračujeme v zateplování:) dnes už bych konečně mohla sednout na ty fotky a něco sem zase hodit, když mi se večer jak příjdem ze stavby už nechce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka my sme právě taky měli vícepráce, ale zase nedělal něco co v rozpočtu bylo :-) akorát sem myslela že těch víceprací je víc než toho co vyškrtal z rozpočtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, já mám takovou radost. Je to neuvěřitelné ale přijedou nám dneska montovat okna. Venku máme -6, ale prý to budou dělat na nějaké nemrznoucí pěny. Jupííííí. Zase o krůček dál k bydlení :-D .¨ Holky, neslyšeli jste náhodou o tom, zda bude nebo nebude obnovena zelená úsporám?
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber bude obnovena od února
Odpovědět
Profilova fotka
No pravě že já to taky tak slyšela ale teď že se snad zase neví. Přemýšlíme jestli si udělat projekt nebo ne. Aby to nebyli vyhozené peníze kdyby to pak neschválili.
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber taky jsem četla, že má být obnovena.. peněz je tam ještě dost, neboť jsou koupenyúprodány další povolenky ... a vy byste sli do pasivu,.. nebo na co byste chteli čerpat?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Tak to by bylo super. My máme zpracovanou první fázi projektu která stála cca 6000 a ta druhá má být kolem 13 000. Tak to sonduju, zda má smysl projekt dodělat. I když u těch našich papalášů je možné cokoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber tak asi nic moc :( http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te...
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky,.. tak dnes bezesna noc... soused pod nami hral, vyrvaval celou noc ... 2 x na nej volali policajty,... pry je poslal do prd... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?