Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka to vypadá super! Tam budete mít sluníčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka vypadá to dobře, v holém prostoru to tak nevynikne, ale jak to dozařídíte, tak to bude paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezke rano, tak nam montuji okna a jsme zmatena. Jako jsou krasna, odpoledne hodim fotecky, ale bez ochranne folie. Dava se na drevena okna, ci ne? Chtela jsem ji sundat az pri stehovani, aby se to drevo neposkrabalo. Nechavame je davat bez klik, pac dvere budou v pondeli, tak pro zichr. Jeste nam zkusi dat nejaka nahradni, tak uvidime, jestli to klapne. Pan mi rikal, ze pokud na to kapne beton, malta ci cokoliv, je po nich, tak mam ted strach, ale jinak to nejde, budou si muset delnici dat pozor, pristi tyden se delaji omitky.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Na dřevěná okna se fólie nedává, ta by pak šla dolů i s lakem. Zedníci si holt budou muset dát bacha a okna při omítkách chránit fólií přichycenou páskou na apu lišty, nikoli na rám. Na druhou stranu, ona ta okna taky něco vydrží. Když na ně něco cákne, dá se to opatrně odstranit. Ale je lepší, když ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@hugo58 Moc dekuji, se mi oddechlo :)
Odpovědět
@veronikapulkertova Verunko, nedávají se, my je taky nemáme, ale chci koupit pásky od firmy Spokar a oblepit je s folií i přes skla - dělaji i pásky, který jsou třeba i na několik měsíců a nezůstane po nich to lepidlo jako u levných, tak jukni
Odpovědět
@lumber @pavka411 holky díky, chtěla jsem původně bezbariérový fr. okno, ale bohužel ten pán, co nám okna nakonec dělal to neumí |-|, snad budeme i tak spokojený
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak okna jsou na svem miste, az to, ze rozbili francouzky okno, to 3x3m, takze cekame do ctvrtka :( Tim se prace na dome opet o tyden posune. Na okne se musi na urcitych mistech upravit silikon, jinak vypadaji dobre, jen do obloukoveho okna pak musime dat listy. Pujcili nam pracovni dvere, at si neznicime nase, takze je mame na jak dlouho chceme, alespon nejake pozitivum. Kliky mame doma, presto vecer musim jezdit hlidat, ikdyz mame zamceno :))) Zitra hodim fotecky :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdypak budou fotecky? se nemuzu dockat
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Fota jsou tam. Fotila jsem brzo rano, fotecky jsou tmavsi. Stejne nechapu, jak mohli rozbit nerozbitny okna?: ) Ale asi ram :) Ja chci taky videt nejaky novy fotecky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jak blbec jezdim 3x denne hlidat okna na domku. Dnes u nas byl stavbyvedouci a rikal, ze se mu nelibi ty spoje u oblouku, me tez ne, ale myslela jsem, ze to tak ma byt, takze zkusime to s nimi jeste nejak porasit, at tam hodi nejake listicky ci co. Navic je na jednom miste kus ustipnuty a prilepeny a zalakovy. Ach jo :( Clovek za to vychodi majlant a kvalita nikde. Jojo, ALBO, super okna, haha
Odpovědět
@veronikapulkertova no Veru, tak to je síla, snad se Vám to podaří vyreklamovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky drzim pesti... ale jak tak posloucham, tak s okny maji problem snad uplne vsichni... holky nejdou mi vlozit fotky,.. vam jdou?
Odpovědět
@hhranolka ahojky, teď jsem to zkusla a nejde mi to taky, hlásí to chybu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobry,.. chyba neni na mem prijimaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po zmrzlém víkendu |-| Ve středu nám mají přivest vatu na zateplení ;-) tak snad už bude tepleji, samotná kamínka nestíhají topit :-N @veronikapulkertova myslím, že s okny má problém snad kažný a nemůže jejich montáž klapnout na 100% i my měli prasklé sklo a škrábanec, ještě se nikdo neozval ohledně nápravy, máme to zapsané v předávaku, tak čekáme, během tohoto týdne by měli přijet na seřízení, tak snad dodají i info, nějak mě to netíží, protože zatím máme zaplacenou jen půlku, a když peníze nechtějí, tak jim je vnucovat nebudu :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak manzel volal do firmy Albo a ti rekli, ze na to jeste ma prijit tmel, ci co, v barve oken, ktery ty spary prekryje, a nepujde nic poznat, ale ze ted neni mozne v tomto pocasi jej tam davat, ze az na jare, uf, takze se mi oddechlo :) Tak prijedou i okna vsechny seridit.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova vidíš, nic není tak černé.... jen kdyby vás na to upozornili dopředu, nebo při montáži, že... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 JJ, upozornit nas na to teda mohli :( Jinak zbytek oken, resp.francouzske okno bude az v patek, chjo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dneska objednali okna. Nějak jsme se s tím počasím zasekli. Zevnitř jsem je dala do obýváku a kuchyně v dekoru ořechu a jinde bílé. Čekám, kdy se na mě sesype rodina. Všichni mi doporučovali bílé. Ale mě to k těm kachlovým kamnům, které plánujeme (snad i budou x-) ) , moc nesedí. Doufám, že neprohloupíme. Na firmě dělají do 17.12. tak jsem zvědavá jestli to stihnou. Pan majitel říkal, že by to mohlo projít. Je to sice "o hubu" ale snad jo. Ještě aby nemrzlo když nám to budou montovat . @veronikapulkertova Já jsem na Albo moc kritiky neslyšela, spíše naopak. Tak ať vám to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber taky to mame tak.. v obyvaku i zevnitr hneda jinak vsude jine zevnitr bila ;-)
Odpovědět
@veronikapulkertova no to je něco Veru, kdyby alespoň kápli božskou, aby se s tim člověk nemusel nervovat. My máme do zítra přislíbený zbylý dveře, tak doufám, že to tak bude, protože už mě to fakt točí. Plus ještě nenaběhli pokrývačí kvůli dodělání oplechování a usazení střešních okne. Snad se to do Vánoc zmákne. Jinak jsme byly s mojí Fábii na pozemku a vyjela to krásně, i když je to 1,2 obsah, tak snad to tam s ní budu zvládat. Máme tam takový kritický kopec
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka gratuluji k jezdeckým úspěchům, taky jsem v neděli poprvé zajela před garáž a hned dvakrát ;-) tak snad mi to půjde i nadále 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka @pavka411 Holky blahopřeji. Já jsem spíš zvědává, jak budu zvládát zajíždění do garáže. Máme ji dělanou docela natěsno. Dneska jsem byla podepsat smouvu na okna. Cena necelých 70 tis vč. DPH což je super! x-) Je fakt, že těch oken tam moc není ale i tak je to bezva. Manžel byl na firemním večírku a byl tam i pan vedoucí z firmy od které okna bereme. A prý, když se spolu tak pěkně opili, tak nám dá pěknou slevu :-D . Manžel teď ode mne požaduje rozdíl peněz do své peněženky , jelikož je to prej jeho ( druhý denpo večírku vůbec nefungoval 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my už máme doma spotřebiče a baterie.... obkládají nám koupelny, dodělává se sádrokarton (a že jim to trvá... včera sem toho chlápka pěkně vyřvala... že to mělo být hotový už minulý pátek... v pondělí tam vůbec nikdo nebyl, včera tam byli jen hodinku... tak ať mě nese..... že jim to nezaplatim.... údajně tam dnes měli být už na šestou a zasádrovat všechny stropy :-D ) ale nevim nevim, jestli to bude na stěhování... okna jsou mokrý vevnitř už míň, ale máme fleky na stěnách pod stropy :-( ...
Odpovědět
ahoj holky, já mam radost jako malé dítě, máme okna, dveře, střechu, střešní okna, no prostě Vánoce :-D :-D, můžete kouknout, jak se to truhlářovi povedlo @mavo hlavu vzhůru, frčíte jako draci, ale jen do nich, když chtěji zaplatit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my máme v sobotu pokrývat střechu. Jenom sleduji počasí, hlásí sníh tak doufám, že sem dorazí až v odpoledních hodinách abychom to stihli. Jinak, dneska jsem pěkně bodovala. Do motoru na naftu jsem šupla benzín v přesvědčení, že tam dávam naftu :-( .Asi jsem přechytla pistole. Ještě se mi to nestalo co mám řidičák (cca 12 let). Auto se zavezlo do servisu a s hrůzou čekám co nám řeknou a hlavně na tu fakturu. Ujela jsem ještě 3 km do železářství a tam už nenastartovala. Můj myslel, že se se mnou rozvede. To jsou šoky! Přemýšlíme kde ušetřit každou korunu a teď tohle. Já snad už nikdy nebudu tankovat. ;-(
Odpovědět
@lumber no tak to je mi líto, ale stát se to holt může. My taky s autem řádíme, manžel měl auto na servisce a stálo to 3.500,- no a jak ho přivezl, tak druhý den na stavbě o sníh orvla přední masku a stálo to dalších 3.000,- fakt bomba takhle před Vánoci a při stavbě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lumber jej tak to je nemilé :-( ale co, nikdo nejsme dokonalý, že.... nás zlobí tlumiče, a náš pan automechanik si teď o víkendu jede závodit, a to je jeden s mnoha víkendu, kdy auto nepotřebujeme :-( Jinak jsme začali zateplovat pokojíčky, no teda zatím máme kousek prvního :-N, docela jsme si našli systém, ale trvalo to |-|
Odpovědět
@pavka411 tak to jste šikulky, hlavně, že jste systém našli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?