Finanční poradce od realitky? (M&M)

16. dub 202130

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na vaše zkušenosti s Realitní kanceláří M&M Praha a případně i s jejich finančními poradci. Sháním byt a v dnešní době je na každý být velmi zájemců, bylo mi sděleno, že ti kteří budou nemovitost financovat hypotékou s finančními poradci od M&M RK budou upřednostňeny. Je mi jasné, že si tím chtějí zajistit provizi z hypotéky navíc. Ale má otázka je jestli máte někdo přímé zkušenosti s vyřízením hypotéky od M&M. Dekiji za všechny rady

• Primo s touto realitkou ne. Je jasne ale ze kazdy financni poradce se tesi na provizi. Mam zkusenost s jinou kde mi moc pomohla financni poradkyne developerske firmy. Diky ni dnes bydlim a i jsme spolu hypoteku refinancovaly. Skvela dama. V te dobe jsem mela pres znamou v kontaktu jineho financniho poradce ktery me zrazoval od hypoteky a miril viditelne ke svemu prospechu. Ja bych se tomu nebranila kdyz budete opatrni. Taky si myslim ze je to tak trochu o jednotlivci. O byty byl tenkrat obrovsky zajem ale presto tato poradkyne se snazila najit veskera reseni abych mohla byt ziskat a poradila naprosto ve vsem narozdim od toho financniho poradce co me stimuloval tak kam on potreboval. Asi jsem mela stesti. Drzim palce ☺

• @jirikk55  Některé realitky se to takto pokouší uhrát. Ve finále to je stejně o těch konkrétních lidech, se kterými jednáte.

• My když jsme zařizovali hypotéku, tak jsme měli poradce a taktéž jsme si nechávali spočítat hypotéku od jednotlivých bank napřímo. A asi nikoho nepřakvapí, že samotné banky nam nabízeli lepší úroky než měla ta samá banka přes poradce.

Takže poradce může být někdy fajn, není ale dobré mu bezmezně věřit a je třeba si vše ověřovat i jinde.

Co se týká hodně zájemců na každý byt, to také nemusí být úplně pravda. Říkají to nejspíše každému, aby jste na to co nejříve přistoupili.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat