Finanční poradce od realitky? (M&M)

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na vaše zkušenosti s Realitní kanceláří M&M Praha a případně i s jejich finančními poradci. Sháním byt a v dnešní době je na každý být velmi zájemců, bylo mi sděleno, že ti kteří budou nemovitost financovat hypotékou s finančními poradci od M&M RK budou upřednostňeny. Je mi jasné, že si tím chtějí zajistit provizi z hypotéky navíc. Ale má otázka je jestli máte někdo přímé zkušenosti s vyřízením hypotéky od M&M. Dekiji za všechny rady
Odpovědět
Primo s touto realitkou ne. Je jasne ale ze kazdy financni poradce se tesi na provizi. Mam zkusenost s jinou kde mi moc pomohla financni poradkyne developerske firmy. Diky ni dnes bydlim a i jsme spolu hypoteku refinancovaly. Skvela dama. V te dobe jsem mela pres znamou v kontaktu jineho financniho poradce ktery me zrazoval od hypoteky a miril viditelne ke svemu prospechu. Ja bych se tomu nebranila kdyz budete opatrni. Taky si myslim ze je to tak trochu o jednotlivci. O byty byl tenkrat obrovsky zajem ale presto tato poradkyne se snazila najit veskera reseni abych mohla byt ziskat a poradila naprosto ve vsem narozdim od toho financniho poradce co me stimuloval tak kam on potreboval. Asi jsem mela stesti. Drzim palce ☺
Odpovědět
Profilova fotka
@jirikk55 Některé realitky se to takto pokouší uhrát. Ve finále to je stejně o těch konkrétních lidech, se kterými jednáte.
Odpovědět
Profilova fotka
My když jsme zařizovali hypotéku, tak jsme měli poradce a taktéž jsme si nechávali spočítat hypotéku od jednotlivých bank napřímo. A asi nikoho nepřakvapí, že samotné banky nam nabízeli lepší úroky než měla ta samá banka přes poradce. Takže poradce může být někdy fajn, není ale dobré mu bezmezně věřit a je třeba si vše ověřovat i jinde. Co se týká hodně zájemců na každý byt, to také nemusí být úplně pravda. Říkají to nejspíše každému, aby jste na to co nejříve přistoupili.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?