Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Tímto bych chtěla poděkovat jance za typ na bazárek v Olmiku ;-) . byla jsem tam snad půl hodiny a nakoupila úžasné skvosty...díky, díky. A z Štiky jsem taky neodcházela s prázdnou ;-) Ale jinak mám taky den blbec - první seminář, co jsem dnes měla mít, mi odpadl, takže jsem půlden ve vlaku trávila úplně zbytečně ]-( No, a teď se jdu zase učit :-p Tak ať se máte lépe, ženy!
Odpovědět
evi: mám pro tebe v albíčku návrhy čepice. Ta kytička už funguje jako brož, načepici je jen narafičena. K té první knoflíkové variantě: knoflík by byl asi jiný, podobný a modrý, tenhle je náhradní ke kabátu. I ty korálky by ve finále vypadaly lépe, a u té třetí by ty malé kytičky byly asi tři ;-)
Odpovědět
evlyn, díky, to pruhovaný není plot, ale sloupky u baráku, vlatně celé ty baráky byly pruhované :-D.
Odpovědět
Z-A-J-I-M-A-V-E fotečky! A ty panenky máš jak přes kopírák, všechny jsou moc vydařené! Kdy se vracíš do českých luhů a hájí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, byla jsem za jednim pacientem, zatimco jsem sama pacos :( a jsem uplne vystavena, jdu spat .... precetla jsem kousky zprav, aivlis a veru mate IP s cislem uctu :))) a veru, jsem rada, ze se ti libil bazarek :) mas uz dokonce svuj vlastni vytisk MC, zitra ti ji poslu. a jsem damy natolik jeta a utahana, ze jsem se do ni jeste nepodivala. az se vyspim, tak teprve pak budu referovat a podivam se na vsechny novinky tady :) ahoj, zív, zív ....
Odpovědět
aivlis: dekujiii, bude to mit pokracovani, uz jsem si nabrousila stetce 8-) Jinak diky za tip na strany servitky.cz, vypadaji dobre, jeste pokud mi to poslou do CR, tim lip ;-)
Odpovědět
Jéé, suik, teď jsem si dívala, ty máš v albu i něco pro mě x-). Odkud to je?
Odpovědět
http://www.flickr.mud.yahoo.com/photo... asi jsem se zamilovala.. nechcete mne nektera naucit sit? ja tu potvurku chciii !! x-)
Odpovědět
rezet: to je z etsy.com ;-) , už to tam je dlouho, jen jsem zapoměla dát odkaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... zdravim.... normalne jsem se prekonala a o vikendu jsem vzala do ruky klubicko a hacek a vyrobila jsem tri kyticky .... dve ma mama na kabelku, kterou si bude vyrabet a jednu uz nosim na kabatu..... muz mi ukradl na tri dny fotak, tak to dodam pozdeji.... jinak jsem dala do alba fotky, tak se barevne vyradila mamina u sebe v domecku...... jak je videt, tak se barev neboji, kdyz oranzova, tak oranzova..... schytal to muj pokojicek :-N
Odpovědět
veru: vracím se ve středu, to už je za chvíli :-( , jak přes kopírák právě ne, každá má jinou hlavu a jiný tělo ....... Dneska jsme byli celý den doma, ale vytvořila jsem aspoň dva obaly na mobil, jeden na fler, jeden jako dárek pro Luďkovu známou.
Odpovědět
satyyy: mě se líbí ta ložnice, tyhle barvy mám ráda x-) , ale ta oranžová je echt oranžová a nevypadá to špatně, hlavně s tou žlutou, je to takový šťavnatý ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suik - jojo, je to hodne stavnaty.... jsem si na to v pokojicku taky chvili zvykala.... ale je fakt, ze mam hodne velky pokoj a tema sytyma barvama se trochu zmensil a zutulnil x-) loznici se mama snazi udelat trochu vodni, morskou, namornickou ;-) ... tata ted hleda vhodny obraz s plachetnici :-)
Odpovědět
zoo: http://www.dilnainspirace.cz/obchod/s...
Odpovědět
Jani, zkus toho pošťáka popohnat, se tak těšíííííííím. Jsi zlato, že jsi ji sháněla, i když je ti takhle blbě :-( Já ti zkusím poslat pozitivní uzdravovací energii, ju? ;-) Třeba to zabere :-p Takže kuju! Jo, v bazárku jsem si koupila úžasnou smaltovou formu na babůvku v modrém provedení ;-) a pak mini formičku na velikonočního beránka, jednu velikou už mám doma, tak ještě toto mláďátko. To bude dekorace jak víno ;-) Ale asi zkusím i nakolik je funkční a upeču pár mini beránků, třeba pro kamarády nebo je budu dávat místo výslužky na šlahajdu. Ale to by s tím byla děsná piplajda, bych musela celý den stát u šporáku a dělat berany berany duc :-D
Odpovědět
niekde som tu citala, ze zoo preraba pre svoju dcerku izbicku a finalna farebna kombinacia je cerveno-biela a ruzove doplnky.....neviem ci si dobre pamatam......ale tu som nasla velmi milu a farebne totoznu kombinaciu.....http://www.servitky.sk/imgs/produkty/SW8603-velky.jpg :-D mozno si zoo objedna servitok a oservitkuje dcere pokojicek :-D
Odpovědět
Jani peniazky uz cestuju k tebeeee......tesiiim sa na sedivaka x-)
Odpovědět
aaaaa este by som skoro zabudla suik tie foto co si urobila su krasne.....mas talent fakt.....by si ich mohla aj predavat ako obrazy......na tej stranke co som dnes uz spominala predavaju aj foto...... 8-)
Odpovědět
díky za pochvaly fotek, focení je mé druhé kreativní já, které dlouho spinkalo. Co mám nový foťák, tak se ho snažím probudit. Ale zatím se pořád učím. O prodeji fotek jsem také uvažovala, teda už jako zarámované. Uvidím, kdyžtak zkusím. Zatím mě fler štve, nikdo nic nechce, ke mě taky chodí koukat, jak do galerie, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
konecne, den blbec je za nami :-p ale vecer zacina dobre-na streche :-D katka, fotky su fakt dobre, lavickova....nemaju takeho smajlika:))))) pani vesela, TY si fakt chora, aj ked nechapem...chodis do prace, pises prednasky, tvoris, to ostatne nevidim.... v pelechu by si mala zostat aspon nejaky ten den, myslim v kuse....aby sme pekne rozobrat nove MC :-) tej trube, som polovicku darceka dorobila.... ale fotky, aj ked som cakala na svetlo nie su nic moc,zato darcek!!!! 8-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj damy...tak dneska je lepe ;-).... vcera mi schvalili tu predelavku skolicky, takze po velikonocich se bude realizovat-se tesim! Suik-obal na mob je skvelej!.....hele, neudelala bys mi na zakazku-mam oranzovej mobil....tak neco jakoze oranzovo sedem?........to bych si od tebe normalko koupila-na nasem sraziku, jo? A co tedy ten sraz, damy? Navrhuju: pristi tyden -po, st, ct?k veceru...cca kolem seste nekde?(pro me je teda ideal Andel....mame tam s JEve i jednu kavarno-hospu...)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, rano blbe, adminke sa nepacilo, ze darcek nebol zrovna kus nabytku :-( idem preniest skrinu k namalovanej stene a tasku tam hodim" akoze", a mozeme prebrat s ikarkulkou malovanie flas......a nejake tie doplnky pre pekne byvanie:))))))
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny...me nikdy nic nezmizelo...a mam tam treba sperky pro Rozu a tak....nevim, prislo mi, ze tady je to i tom co se vytvari a tvori kreativniho ne jen o kusech nabytku... :-|.... Jinak vam reknu, ja uz tu slovenstinu skoro zapomnela a nekdy dost lustim, co to vlastne, babuchy, pisete :-D ;-)...takove male jazykove okenko:o).....
Odpovědět
Profilova fotka
no to si marti delas srandu, ne? me pripada, ze se ti admini uz vazne pomatli. chteji rusit dva nicky, mazou obrazky a hlavne ze je tu tisic prudicek a hasterivek, ktery nesmaznou. fakt si myslim, ze premysli hodne v sestavach jednicek a dvojek a ne jako lidi ... mno nic, me je porad divne, ani nekutim, jen lezim a spim. tak vas vsechny zdravim, doufam, ze budete dnes mit lepsi den a ja jdu zase nach hajany :) a zalozila jsem si na fler druhy nick (tam se to smi :) a tam budu hazet vsechny sve vytvory z minulych let, ktere ale nechci ted uz prodavat pod svym jmenem, kdyz vidim, co se prodava, myslim, ze ty moje praveky kutivy veci pujdou na dracku. zatimco ted to moje je opravdu jen galerie... nejsem nastvana, ale zklamana, cekala jsem tu masivni kampan a tak ... a po te smrsti na beremese i nejaky nakupy :) ale nic se nestalo. nalepim ubrousek na prkynko a bude :))))) (pro oprah a spol - toto jsou jen umelcovy uvahy, nikoli pomluvy prkynkarek, tak je tam vystrcim .) odpolko si vas doctu, ted jdu spati
Odpovědět
Profilova fotka
tiez mi to bolo divne ]-( poznam vase albumy....... zoo, mozem pisat aj po cesky, ale nechcem zhova....vas krasny jazyk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepis marti cesky, se to krasne cte a ja mam ted noveho sk kolegu, tak si to potrebuju osvezit. kdyz mu mam sefovat, tak at mu rozumim, ne? :))) asi jsi zase jedna z tech, co jsou "jine" ale to je tady marti normalni :))) ja zas nesmela mit na beremese v zasnubnim albu veceri pri svickach ... pac to vubec nesouvisi s pripravou svatby. mela jsem 100 chuti tam vyfotit zubaty nuzky, pac ty jsou uz od prirody desne svatebni :))) mno, jdu spat, pac dys jsem nemocna, tak mam byt v klidu, ne? ;-)
Odpovědět
no som sa cudovala, ze adminky v tejto diskusii este neuradovali ......v inych diskusiach, kde dali baby link na konkretnu stranku nejakej firmy alebo eshopu, akoze inspiracia......tak zrusili.........napriklad v tapetach..... :-x no dost o nich..... Zoo neviem ci si postrehla v mojich predchadzajucich prispevkoch, ale mozno ani nie kedze su po slovensky ;-) ja by som si asi prosila objednat u teba nausnicky.....teda, ze som taka drzaaa :-D is it posisible? kazdopadne ich budem nosit iba pri zveladovani nasho bytu, aby sa to tykalo temy teda..... :-D
Odpovědět
jani: hlavně odpočívej a uzdravuj se ;-) , já si myslela, že tu máme od amdinů trochu klidu. Jinak Marti taška je moc pěkná. Já se přiznám, že mi slovenština a ahlavně psaná taky robí potíže, ale tady u vás moc ne. To bylo hlavně na beremku, někdy jsem vůbec nechápala o co jde. Tady jsem nevěděla akorát tu čajku. Je to teda racek? Mě to s tím flerem taky trochu mrzí. Věci se tam prodávaj, ne že ne. Teď třeba prodala Pavlucha šest věcí. Ty naše asi prostě neodpovídaj většinovému vkusu, nebo já už nevím. Já měla včera kreativní smršť, kromě dvou kapsiček na mobil, mám ještě brož, ale tu si asi taky nechám. Dneska jsme plánivali větší výlet, hlavně chci konečeně na to velký kolo ale je ošklivo - jako jdem stejně, ale štve mě to, včera jsme tu byli zakrtkovaný a bylo nádherně. Včera mi dorazili botky, tak mám hroznou radost. Jsou docela pohodlný i s tím podpadkem.
Odpovědět
Jo a taky jsem zapoměla pochválit halušce tu brož na fler, je moc pěkná (jen jestli můžu trochu technickou poznámku.....nešla by vyfotit trochu ostřeji? není úplně vidět a to je škoda, je fakt krásná)
Odpovědět
suik myslim, ze je to racek ;-) no hold dievcata vase vyrobky nie su komercne a zodpovedaju asi vkusu par percent naroda, dovolim sa zaradit do tejto mensiny 8-) lebo tedaaaaa ako mne sa dost pacia......a keby to nebolo take komplikovane co sa tyka uhrad do zahranicia (hlavne co sa tyka poplatkov) a postovneho (je vacsie ako cena niektorych vyrobkov), tak si okamzite objednam od suik obal na mobil, od halusky tu krasnu brosnu......od zoo nausnicky.....a od jeve vsetky svadobne supravy, kedze neviem este kedy bude sa budem vydavat a ci vobec niekedy (tymto zdravim svojho priatela 8-) ) tak aby som si raz mohla vyberat..... :-D ..... to mate ako s dobrym filmom, taku artovku si pozru len ozajstny fajnsmekri, za to na nejaku komercnu romanticku komediu pojde 100 tis divakov...... hnusny svet komercie a konzumu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?