Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Zooooooooooooooooooooo už mi píšeš číslo účtu? :-D Jsou prostě.... :-x x-) x-) x-)
Odpovědět
A opatři si to foto nějakým znakem, páč jestli můžu dala bych si je do albíčka. A co ještě umíš, honem, vyráběj, tě mYluju x-)
Odpovědět
zoo- ta koupelna bude moje a segry a casem treba i jejiho chlapa, protoze ja se nejspis odstehuju... kdybychom dali bilou s kytickama a k tomu hnedou, nebude to nudny?
Odpovědět
Profilova fotka
Rezet: dik, jsem rada-pisnem si pre IP ;-) ...a prehodim pres to neco, at si to tam muzes dat, ju? Aur-aha, to jsem nepostrehla, se omlouvam... jinak, myslim, ze jak je tam celkovy pohled na tu koupelnu-tak si dovedu predstavit, ze k tomu jde treba cervena, zluta, oranzova, tyrkysova....jako uziti doplnku-a pak mas pokazde jinou, novou koupelnu a presto zaklad je hneda..udelam ti nejakou montaz ;-). Ta cervena je na me moc drsna-a prave bych rekla, ze se i okouka....ze je lepsi volit "nudnejsi" variantu, ktreou lze rozzarit tema doplnkama....
Odpovědět
zoo x-)
Odpovědět
Ten kočárek je fakt boží, taky jsem na něj na MK narazila. Ale ta cena!! :-( Ale až to u nás bude jednou aktuální, zřejmě po něčem takovém začnu velice rychle pátrat. Je prostě žůžovní ;-) A ty unisex botičky, ach ach...oko jásá, jaká krása!Jsi děěěěěěsněěěěěěěěěě šikovnááááááááá! A co ta kuchyňka, ukážeš, neb si ji necháš jen skrblíkovsky pro sebe, tedy rozinku? ;-) :-p Já jsem na ni tak zvědavá... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eul: kuchynka je temer pred dokoncenim-ale jeste chybi plotynka a tu Roza dostane o vikendu k narozkam-tak pak dodam obrazek....a doufam, ze vyfotim konecne i tu jeji panenku v sateckach...jak maji spolecne... Dnesk ajsem byla s Rozou v destkem centru a byla tam holcicka asi tak pet,sest let-uzasne oblecena, krasny mikado, tvidova vesticka s aplikacema, cerna platena sukynka-no, fakt uzasna....sem si rikala, tak tu maminu chci videt-no, a byla to francouzska.........to hovori za vse. My cesky maminy jsme holt na ty desny kombinace s ruzovou..... :-D ;-) :-( x-)
Odpovědět
:-D :-D Jé, tak to Rozince přeji vše nej k narozeninkám. Kolikáte vůbec slavíte? Typuju tak třetí? ;-) Tak já to těšení a zvědavost ještě chvíli vydržím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jo jo treti :o). to to leti...desne rychle-za chvili budu sit saty na maturitni ples :-D....teda, ja ne, ja je jen upravim, aby byly cupr :o)....
Odpovědět
No, to už by možná chtělo i nějakého sourozence, což? ;-)
Odpovědět
Teda mami (zoo), ty jedeš! Ty nový botičky jsou super! A koukám, že slavíte, tak všechno nejlepší! Já dneska dostala od Martina překvápko, vydražil mi píchačky! Ale teda za strašněj ranec. Nevim, kde na ně vezmeme ;-( To je budu muset dát na nějaký čestný místo!!!! A fór je v tom, že vůbec nevim kam....chtěla bych do předsíně, ale přijde mi, že se vejdou už jenom vedle záchoda :-D :-D Taky se můžou dát do ložnice, nebo do kuchyně, to je taky docela vtipný 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
efi, myslíš, že byste si jako píchli, když si zapícháte? :-N :-D
Odpovědět
Zoo: pochopila jsem to správně že nakupuješ pro sebe v dětským oddělení???? Tak tebe nebudu mít ráda 8-( :-D :-D
Odpovědět
holky, já jsem z toho kočárku úplně hotová!!! ukazovala jsem to miloňovi a on mi řekl, jestli jsem se nezbláznila ]-( ne! a na tu novou inglesinu koukám už dlouho, ale nový je taky dost drahý... zoo, ty botičky jsou úžasný, jsi fakt děsně šikovná :-) a k těm růžovým oblečkům - moje máma pracuje v hm, takže má doma snad 5 krabic s miminkovským a dětským oblečením. jakože "až jednou". no a co myslíš, že převažuje? :-( i když jí od začátku řikám, ať nosí domů i jiný barvy. ona tvrdí, že jiný barvy jsou na miminku divný. pomoooooc :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efis....jo jo v detskym...ale i tak jsem tlustoch-jestli jde o tohle :o)....jen jsem mala, vis?.... ;-)
Odpovědět
Páni, tak to moooooooc gratuluju k těm píchačkám! ;-) Určitě je dej na chodbu, anebo do té ložnice, jak říkala Karkulka :-D :-D
Odpovědět
Zoo, to bys musela mít tak 80 cm prosimtě :-D Tak dobrou. Karkul: já ten kočárek taky žeru, to víš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes by som sa dala presvedcit na dalsie dieta :-D najskor topanocky, teraz kociar, je nenormalny, je uzasny,je... podobny som videla v lete v Slavoniciach a pani si asi myslela, ze nie som celkom v poriadku:)))))) stale som za nou chodila, asi jej to bolo divne, zoo: vsetko najlepsie, je to este maly vodnarik, alebo uz tvoriva rybka???? zeby po mamine???? asi ano ked nakupujete obidve v detskom oddeleni, to nechapem, ze tlstoch :-D pozerala som fler, pani vesela, nie su tam ziadne motyle ;-( ty si to s coldrexom prehnala??????????? bola si upozernena ze to nie je polievka, ci nie,??? pani "vedec" TY sa mas :-)
Odpovědět
No a já ten kočár mám a nebudu s ním moct jezdit tady po městě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
preco????
Odpovědět
proč, terko?
Odpovědět
No protože se mi to narodí v září a v listopadu už bude všude sníh a sračka a bude se to zacpávat za těma blatníčkama a bude to vrzat :-(.
Odpovědět
A růžovou nebrat jako :-D
Odpovědět
Navíc je ten kočárek hodně nízkej, takže by byl ze spod asi furt mokrej a děcko nachlazený, no...
Odpovědět
Profilova fotka
ak bude taka zima ako teraz, tak to bude v pohode :-D
Odpovědět
rezet http://www.stokke.com/specifications....
Odpovědět
rezet, prosim tě, září, říjen, listopad a i prosinec jsou bez sněhu. leden vlastně taky, únor, březen a pak už máš jaro ;-)
Odpovědět
No jo Venedy, ale pršet bude furt a nemám na to ani pláštěnku.
Odpovědět
Profilova fotka
aj tak ti zavidim x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?