Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
hm, tak to jsem teda nestihla - v 18.03? :-D a příští tejden neni březen? sakra, kolikátýho je dneska? :-N já fakt nevim... já jedu na úkoly, co mám sepsaný na papírku. rekonstrukce jaksi stagnuje, nechci na šéfku moc tlačit... začít stejně můžeme až na jaře, až bude opravdu tepleji, abysme mohli větrat lak a barvu. a nechce se nechat přesvědčit, aby vyhodila všechno modré :-D
Odpovědět
jo a někdo tady doufal, že ukážu "před" a "po". tak to asi ne. rozhodně ne takhle veřejně. není to můj prostor, co já vim, kdo sem chodí, ještě by to tady viděl třeba někdo z práce a tak. znáte to. ;-)
Odpovědět
:-D Já myslim že březen je až ten další týden, ale jsem z tebe zmatená, jdu se podívat do kalendáře :-D Katko: kjása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je holky to je skoda ze ja na tom srazu nebudu :-(
Odpovědět
teda škoda, že já mám takovej specifickej telefon, navíc s vlastním obalem. jinak bych do něj šla. ale vlastně mám ještě služební, že bych si ten obal nechala v práci proplatit? x-) určitě bych brala ten uťáplejší, jsem konzerva :-D
Odpovědět
efi, představ si, že jsem i přes svojí závrať vlezla k babičce na půdu pro ten porcelán a on tam není! babička neví, že by ho někomu dávala, a ostatní se dušují, že si ho nevzali. 8-( :-D takže to abych zase začala sledovat aukce.
Odpovědět
Profilova fotka
je holky tohle je suprovka,to se mi oc libi,pokud uz tu na to nekdo uozornoval,tak sorry,jeste jsem vas nedocetla :-D http://www.fler.cz/zbozi?id=1824&pos=3
Odpovědět
mně taky. já jdu, vaří se mi čaj. tak dobrou!
Odpovědět
dobrou x-)
Odpovědět
známe. Ale škoda, jsme zvědavý :-D do jakých barev to chceš ladit?
Odpovědět
karkul: ale já ti asi nevystavím paragon :-D ivi: ta se mi taky moc líbí x-) škoda, že jsi nepřijela o týden dýl :-( , snad příště
Odpovědět
Profilova fotka
no melijsme prijet o tyden dyl,navic je tam ted ta matejska,to bysme se aspon nenudili :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak možná vám to pak ukážu nějak jinde ;-) no s barvama je to těžký, páč je to asi takhle: podkrovní prostory, světlé parkety, medové trámy, bílé zdi, hodně světlý prostor. v naší kanceláři máme kuch. linku - takový nějaký ořech nebo co. teda jakože ořech :-D černé spotřebiče, béžový obklad. nábytek máme středně hnědý, taková ta kancelářská klasika. nohy od stolů jsou černý, monitory černý. židle máme černý s rubínově červeným podkladem. pak v zasedačce jsou takový ty klasický kancelářský stohovatelný židle černo-středně modrý. bindery a přihrádky jsou taky modrý. je to prostě děsnej pel mel. no a já jsem se na základě toho rozhodla vymalovat barvou jakože takový světlý bílý kafe, aby zdi nebyly bílý, ale zase aby to nebyla velká změna. na jednu zeď bych chtěla tu bublinovou tapetu, co bude mít efi v předsíni. nebo něco v tom stylu. ale barevně odpovídá, navíc má decentní vzor, já ten prostor potřebuju trochu prozářit, ale zároveň tak nějak jemně. v další fázi bych chtěla všechny ty modrý věci vyměnit za černý a koupit toho černýho klipana k nám do kanclu. no a to je tak všechno... problém je, že ty holky, co tam se mnou pracujou, absolutně nemají vkus (jedna plánuje svatbu do žabičkova :-N, druhá je schopná vzít si na sebe stoletou halenku s "hadím" vzorem a k tomu zářivě zelenou manšestrákovou sukni. takže asi tak), takže se se mnou dohadujou, že to nebude hezký, že ta tapeta je příšerná. když jsem řekla, že bysme mohly vymalovat, tak sborově zařičely: na žluto!!! :-S :-D
Odpovědět
holky a kam se jde na ten sraz? já bych ráda do nějaký stylový kavárny (nejlépe třeba styl 30. let), když už jsme to my :-D
Odpovědět
co erhartovka? http://www.cuketka.cz/?p=643
Odpovědět
zoo s janou mají nějakou oblíbenou. takže prý tam. co je to proboha do žabičkova? :-o
Odpovědět
oznámení se žabičkama, na autíčku žabičky :-D původně to měli být mítůjáčci, ale pak viděla na veletrhu v diplomatu úúúúúúúúúúúúúžasný žabičkový oznámení, tak už je napevno rozhodnutá. no a pak v tomhle prostředí prosaďte něco hezkýho :-(
Odpovědět
no tak to já se teda rozhodnu, jestli přijdu, podle toho, kam se jde. nepůjdu jen tak někam :-D
Odpovědět
mám v pc pár fotek, teda ještě před tím, než jsme přestěhovaly stoly. nebo bych to mohla v pondělí ještě odfotit. kdybych vám to poslala na mail, mohly byste na to kouknout a říct mi svůj názor?
Odpovědět
tak to budeš mít hodně těžký, to ti nezávidím tak cukrárna je super, kolem ní jezdívám do práce, když teda jedu do kanclu. ...hele ale měla by jsi mít potěšení z naší přítomnosti a nekoukat na to kam se jako jde :-D
Odpovědět
jsem fajnovka :-D no spíš jsem to chtěla spojit s tím, že bych se tam zašla i podívat. jen tak tam asi nepůjdu. :-D
Odpovědět
nezlob a nevymlouvej se
Odpovědět
a kdy že je teda ten sraz? kterej den?
Odpovědět
když tam chodí zoo s janou, tak to určitě bude stylový.
Odpovědět
tuhle středu v 18.03...to teda jako nechápu na Andělu před Humanicem
Odpovědět
tak ve středu snad nic nemám. nevim, jestli teda trefim přesně 18.03, páč mám na hodinkách čárky jen po pěti minutách :-D
Odpovědět
tak nikdo tam nebude asi přesně v 18.03...teda doufám, že se zoo neupsala a nemyslela 18.30
Odpovědět
Profilova fotka
je to by byla sranda kdyby meslela 18.30 a vy tam stepovali uz od 03 :-D
Odpovědět
Holky, zdravim ja a moje starecka nespavost :-D Karol: nedelej fory! ;-) :-D Jdeme do nejaky kavarny, kam chodi Zoo s Jeve. Taky doufam, ze Zoo nemyslela 18.30:)))). Jinak s tim kanclem ti nezavidim. To bude asi neco podobnyho jako u nas. Chysta se velika rekonstrukce a ja uz se strasne tesim! Nase zasedacka, to je peklo! Jinak ja si taky nevim rady s mym novym kanclem. Zdelila jsem ho nedavno, je tam prisernej kancelarskej nabytek a la nevim co (asi tresen =-) ), proste takova nazrzla deska, k tomu jsou cerny nohy a uchyty, cerny monitor a bila lednice z rohu 123 8-( Jedna zed je uplne volna. No, je to tam fakt desny. Mozna nafotim a poslu. Tak ja jdu zase spat, papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano devcata,tak ode dneska se ze mne stane slamena vdova,a jen se rano probudim uz mam spatnou naladu. :-( Jak se rika nikdy se nepodela jen jedna vec,ale hned nekolik najednou,aby to nebyla takova nuda.Tak k tomu ze po priletu domu jsme zjistili ze se nam rozmrazila lednice i mrazak,ze nefunguje casovy spinac na topeni a ze nam prestal fungovat programator na pracce,tak jeste dnes rano zjistim,ze se mi podelali i bryle,vytlacuji se mi cocky ven z ramu ]-( No neni to na ranu? Vim ze to sem nepatri,ale jen jsem se chtela vykecat,a snad mi nekdo z vas tu naladu zvedne. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?