Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
jako autobus?? tak to by i slo, to bych mohla doject nekam k vam
Odpovědět
tramvaj :-D
Odpovědět
jede asi 12 min, to je ta, jak minule měla zádrhel u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tramvaj jede z Husinecky, no.....to by slo koukam tak jeste pockame, co Bara, ale ta uz je asi na obede nebo nevim....
Odpovědět
Z Husinecký (to já beru jako od VŠE, neb jsem na ní vždycky jezdila), ale upozorňuju, že není nízkopodlažní.... Ty jo, tak jsem musela z postele vylézt, neb v leže to snad bylo ještě horší :-o ale trochu to ustává, mám pocit..... to mě asi dostal ten odběr krve, musím jim tam příště donést bombošku, chuděrám, páč se mnou měly práci
Odpovědět
Profilova fotka
ja se jdu polozit do postele a pak uvidime, Bare pisnu, jak je na tom....
Odpovědět
tak dobrou ;-) ještě se pak dohodnem, kdyby něco, jsem na mobilu, mně ten notebook už zlobí
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, hele Evi, takze se Seifertky 26 k vam na Strossmayerak nebo jinde bych eventuelne vystoupila???
Odpovědět
jede až na Kamenickou, pokud se má jít do cukrárny, staví před ní nebo pokud do parku, tak až na letenský náměstí, ale na park není počasí asi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dorazila z obědového rande s manželem. Fajn, sejdeme se jak jsme se domluvily, ve 4 v cukrárně a park pak uvidíme podle počasí, teď se tam zase zatáhlo a nevypadá to nic moc. Evi, mě tě je tak líto, snad to rychle přejde a budeš se moct těšit na mimčo a trochu si to užít. Já mám až výčitky svědomí, že jsem pro malého dostatečně netrpěla - tedy zatím, však si ještě užiju.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja vystoupim pred cukrarnou, jo? Mia je jako uz vzhuru, spala pul hodiny, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Cukrárna je mezi zástávkama Kamenická a Letenské náměstí. Asi je lepší vystoupit až na Letenském nám a pak je to pár metrů zpátky dolů po Milady Horákové a stejné straně, co vystoupíš. http://www.erhartcafe.cz/cs/kontakt.html
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
super, truper....uz cumim co si dam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno tam mají dobré, však uvidíš. Našla jsem ten nalepovací metr, co byl v Marianne: http://nalepsi.cz/productDetail.aspx?... Jen mi to tedy připadne už celkem drahé.
Odpovědět
holky, tak jsem vstala z postele a snad dobrý, žaludek sice je teda děsnej, ale zatím nebl.... a doufám, že už nebudu do cukrárny bych vystoupila na kamenický, ale je to asi jedno, jen řekni, kde vystoupíte, ať vás počkám na zastávce ;-) baru: buď ráda, žes netrpěla, nemusíš mít všechno, ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak je? my jsme tedka konecne vymysleli, co s tou moji mamkou.... ten jeji byt se proda mame kupce, vsechno ok, a koupime ji stejnou garsonku jako ma teta v Rychnove, ve stejnym baraku, o 2 vchody dal, takze teta nad ni bude mit dohled, pac mamka to uz sama nezvlada a vyresi se tak cela situace..... vsichni s tim souhlasi a ja se muzu za chvili vrhnout na dalsi zarizovani... garsonka je super, ma vybourany jadro, coz je podle me fajn...
Odpovědět
Kristi, tak to je super! Třeba jí to aspoň dodá nějakou novou sílu a ona se trochu vzchopí ;-) ;-) ;-) a garsonka bude zařízená co by dub ;-) mně je dneska zatím dobře, tak huráááá
Odpovědět
ale co brácha?
Odpovědět
Profilova fotka
bracha nic, bracha zustane u taty.... ono to je 1+1, coz je fajn, uz mam vcelku konkretni predstavu, jak to tam udelam
Odpovědět
jo tak, já myslela, že bydlí s mámou.... z 1+1 jde udělat i 2kk x-) nějaká předělovka, je, to zase budeš mít zábavičku a je to už jistý, už všichni kejvli?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zatim jo.....jeji byt velkej je uz v rezervaci, takze pohoda.... zadny 2+kk z tohon ebude, je potreba co nejlevneji to udelat, je tam vyb. jadro, takze to bude docela palka udelat novy.. valim pryc, jdu zaplatit ten zajezd, ten debil mi napsal, ze mi tu smlouvu prodlouzi do dneska do 17h. budu po O
Odpovědět
naštěstí by se mělo dostat více peněz za ten větší byt, ne? tak se to udělá z toho...... když je vybouráno, tak se jen postaví, nebo tam není ani hajzlík a vana? utíkej, najednou to jde prodloužit, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem byla dopoledne v Podolí na kontrole a konečně mi Matese změřili - jen si nejsem jistá, zda mi to měli říkat. Váhový odhad má na 3,5 kila!!!! To tedy nevím, jak se ze mě to dítě dostane. Tedy samozřejmě to doktorka hned mírnila, že to je jen odhad a že může mít až o 300g méně (nebo více, mě v ten moment napadlo). Tak to opravdu, už aby se co nejdříve narodil a už dál nerost. I když naštěstí ze všech rozměrů měl relativně nejmenší hlavičku, jinak má dlouhé nohy po tatínkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ahojda....no to je podle me nepresny, to nevim, kam by se ti tam vesel...urcite bude mit mene. mrkni ke mne do alba, mam tam nove zidle
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, také doufám. Zas si říkám, že kdyby měl být nějaký problém, tak snad by ta doktorka nebyla tak v pohodě. I když ona ho rodit nebude, že. Židle jsou zajímavé - ty první se mi líbí, takové trochu thonetky, jen v plastu. Odkud jsou? Takže dovču máš zaplacenou? To si užijete. Jinak jsem dneska koupila novou Marianne bydlení a hrozně se mi tam líbí dětský pokoj s bublinama namalovanýma na stěně.
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze ty prvni jsou nova kol. calligaris. ja si MB uz nekupuju, nejak me to nebere, ale pokojicky meli vzdycky pekne udelany
Odpovědět
Profilova fotka
Já kupuji MB hlavně protože na Míru nejlépe zabírají názorné ukázky, jak co může vypadat. Mě nedůvěřuje, že to vymyslím dobře, ale když vidí něco v časopisu, hned to má sílu autority. Já musím začít pracovat na písemné práci do školy, co musím odevzat v tomhle semestru. Zbytek mám odložený na zimu, ale jednu práci musím dát ještě teď. Tak abych to vůbec stihla. Ale vůbec se mi do toho nechce, nějak mi už na mateřské měkne mozek a nechce se mu pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ja ho mam vymekly uz dost dlouho, mazec....jdu taky pracovat, zase tady mam 6 inzeratu na zadani
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je kraaasa http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
ahoj holky! tak jsem zase půl dne prospala, ale je mi celkem fajn ;-) jen nemám sílu nikam jít, takže jsem celý den v pyžamu, uááá Baru: tak to aby fakt už šel ven, 3,5kg je habaděj, to už ať radši nepřibírá, ale neboj, i většího bys zvládla, jednou stejně ven musí kristi: tak ten stůl se mi moooc líbí, židle tedy ne, ale stůl je výstavní x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?