Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru,t o vypada nadejce, cervix super :-) juuuu, to mas uz fakt za par....
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, jenže před týdnem jsem měla 7, tak to taková změna není :-) I když dneska jsou ty kontrakce už tedy znát, tak snad se to rozběhne. Abychom si nepsali jen o miminech: celkem nás zaujala tahle židle: http://www.calligaris.it/catalogo/Sed... Je to ten styl, co se líbí Mírovi, a pro mě by to také bylo přijatelné. Psala jsem do Alaxu a bohužel ji nemají vystavenou a nejsem si jistá, zda bych objednala tak drahé židle bez vyzkoušení. U Říhy jsem je na netu nenašla vůbec, takže předpokládám, že je také mít nebudou. Tak pořád nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ta zidle je mooooc a moooc pekna, vypada pohodlne. Zkus jeste Natuzzi, takyjsou prodejci. tak kdyz ne o miminech, tak uz mam fotak doma a je bozi. Fak cumim, krasne to foti, skvele to toci kratky video a ten zoom je uplnej mazec
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, to je super, že jsi s foťákem spokojená. Stejně je to úžasné, jak se tyhle věci rychle posouvají. Když se podívám na svůj pět let starý kompakt, je to už jen tak na hraní. Jak jsem psala, také uvažuji, že na malého na procházky také pořídím nový kompakt, tak možná vezmu taky tenhle. Natuzzi můžu zkusit, to máš pravdu, ti mě nenapadli.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam nase zidle prave od nich, jedini nedelali potize, ze jsem chtela jen 3 ks, kdyz jsou balene po 2. bych ti ho klidne nekdy ukazala, az se zase uvidime, at nekupujes zajice v pytli ;-)
Odpovědět
Holky, já snad seženu tu desku a ne až zas tak příšerně drahou............... Akorát mě zaráží cenový rozdíl 30tis. kč u různých firem u té samé desky, bojím se, aby ta levnější nebyla nějak podělaná :-S Zas si ale nebudu připlácet za nic, že.............. Budu si to muset objet, dobrý je, že je to vesměs na Moravě :-D Baru: tak to fakt držím maximálně palce, protože to už bude brzičko x-) Jinak já ještě nevím, promýšlím ............
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, já bych stejně asi nejdříve vyrazila do Foto Škoda ve Vodičkově si ten foťák ošahat. Tam i dobře poradí. I když uvidím, kdy se odvážím s kočárkem na Václavák. Hlavně se ale těším na nějaké fotky :-) Já jdu tedy ven, tak snad zase Matese trochu vyklepu směrem dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
mam neco vyfoceno z dneska, kdyztak mi posli email do IP, zkusim ti to poslat nezmensene...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme zpátky z procházky. Konktrakce pořád běží, asi tak v 8 minutových intervalech a už to jde i do zad. Tak snad na večer už ... Email posílám.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, ty jo...porod online, tak to ja mam lahvinku v lednicic a budu cekat co se bude dit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi napsali z Natuzzi, že mají ty židle vystavené. I když teď asi budou muset chvilku počkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiiiiiis, to je super. Myslim,ze uz to nepovoli...boli to hodne?
Odpovědět
Článek se načítá
jééé, Baru, tak držím pěsti x-) Dneska je taky pěkný datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
budem drzet spolu, jo?? ;-)
Odpovědět
jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn. Ja budu dneska sama doma asi, takze klidne... aha, tak uz jsem sama doma, muz sel s kolegy rovnou z prace
Odpovědět
já budu taky sama, jako vždy, že............ jdu teď kouknout na Friends ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja dam vanu a za chvili jsem tu
Odpovědět
jsem nějak usnula na gauči zase, mě to zmáhá............. a to jsem nic moc nedělala dnes, jen trčela věčně někde v zácpě já půjdu asi chrnět
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu cekat....jsem napnuta jak ksandy. hezky se vyspinkej x-)
Odpovědět
Tak ze spaní na gauči večer je bdění v noci :-D
Odpovědět
tak zatím asi nic?
Odpovědět
Profilova fotka
asi nic, a nebo uzto je teda dlouho a Bara se tam nekde trapi
Odpovědět
třeba se zatím jen neozvala, ale mates už je mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvedava
Odpovědět
já taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ja uz to vim..... :-)
Odpovědět
a?
Odpovědět
Profilova fotka
je to kluk :-D :-D :-D 3,25 kg a 51 cm, 12 hodin rodili a pak sel stejne cisarem, protoze byl spatne otocenej ;-)
Odpovědět
no tak huráááá!!! ty jo, to byl asle asi masakr........ jak špatně otočenej, vždyť už byl dobře, ne? Bara ti psala, nebo to víš od někoho jinýho? Jsou v poho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?