Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Já právě vyrážím na chatu s instalatérem, aby si spočítal materiál a prej v popndělí a v úterý udělají rozvody. Zítra jedu do HK mrknout na ten kámen a už mám potíže se spotřebičem,a nb jsem si je vybrala na netu, jenže kuchyňář mi je nenamontuje. Nevíte, jak je složitý usadit troubu, mw, lednici a myčku? Troubu a mw snad usadíme sami, ne? Ale ta lednice a myčka mi dělá starosti.......... chjo
Odpovědět
Profilova fotka
troubu nevim, byva na 380 a neni tam klasicka zasuvka, jsou to ty dratky... normalne si radsi objednej na to cloveka, kor kdyz je to vestavny. Teda lednice vlastne neni, ne?
Odpovědět
trouba myslím ani na 380 není........... lednice je vestavná problém je někde jinde, já teď musím jet, ale prostě mě sere, že mi to namontují, když si to vezmu od nich, jenže to mají drahé, no ]-( nejde mi ani tak o zapojení do drátků, ale o montáž, tzn. usazení do nábytku drátky si vyřídím
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, tak to jo.....trouba se jen zastrci a utahnes sroubky, zadnej problem.
Odpovědět
Dobrý, je to vyřízený. Vybrala jsem spotřebiče od toho elektra a oni mi je i zapojí. Všechno bude Siemens a cena přijatelná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, no tak to je moc fajn. A co deska.??? letime v patek ve 12, super cas
Odpovědět
tak to se vyspíte a poletíte, super! deska vybraná!!! kuchyň komplet
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak sikulka, tesim se na fotky
Odpovědět
mám jahodový a meruňkový knedle, jsem si zase hrála v kuchyni ;-) fotky budou, jen to bude nějakou dobu trvat, ještě není byt koupenej
Odpovědět
Profilova fotka
mnam, to bych si dala. Ja barvim plavky - debil jsem. Mia mi do tasky s plavkama vylila stavu, takze plisen...super..
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a jaká ta deska nakonec bude? A za kolik?
Odpovědět
Deska bude černá žula v úpravě antiko, takže taková jako malinko kostrbatá a matná a bude stát 51tis. Což je teda super, měla jsem nabídky i za 80 atp kristi: jak jako barvíš plavky?????????? knedle sežraný, přišli naši :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, no jak....normalne jsem je obarvila nacerveno, pac tu plisen z toho jinak nedostanes.... deska zni skvele :-)
Odpovědět
jako červenou barvou???? Jako ze šťávy se hned stala plíseň??? Pane jo, holka, to bude dobrý, až s nima vlezeš do bazénu a poteče z tebe ta barva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hned ne, ze jo....ja je mela zalozeny ve skrini. Proste pech.....to dneska vyperu a uvidime
Odpovědět
Jo tááák............ no pozor na tu barvu, já si teď koupila takový laciný žabky za 1,5 GBP k bazénu a oni barvěj červeně, takže když jdu, dělám stopy :-D :-D A Jedna účastnice zájedzdu měla kdysi pruhovaný plavky a ty jí barvily, vždycky, když vylezla z vody, tekla po ní modrá :-D Ty jovka, dneska mám baitej den jako. Musím k mudrovi pro nějakej líste na peníze, s tím musím do práce (mudr praha 4, práce letiště :-D ), pak musím do špitálu taky na P4, bohužel v jiný čas, odpo přijdou sestřenice, musím si nabarvit hlavu a zabalit, jedem na pár dní do Rakous a večer jdeme na rybí večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja uvidim, Evi. si je necham spis jen na chalupu.. ty jo, nabitej den. Ja dneska dobalim, pac to jeste uplne komplet nemam, odpoledne pujdem ven, musim si pokoupit casopisy atd, vsak to znas. na rybi vecer kam? a jdete na food festival??
Odpovědět
Jdeme do Suterénu :-) na festival nejdeme, ani nevím, že něco takovéhio je........... :-o
Odpovědět
http://www.suteren.com
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,jak nevim, jsem ti to nepovidala??? je to uplne super, to musite jit aspon na jedno odpoledne http://www.praguefoodfestival.cz/ je to od zitrka, fakt to stoji za to,bez, fot a budes mi vypravet
Odpovědět
jo už vidím...........no, my zítra ráno odjíždíme zase na festival do rakouska, hudba, takže taky nebudeme
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, tak to mate taky hezky, ja jsem puvodne chtela jeste prehodit dovcu na nedeli, abychom mohli jit, ale R rikal, ze jsem pako, no...takze nic
Odpovědět
no to jeďte radši na dovču!!!! tam se najíte taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, no :-) :-) :-) tak kdybychom se nevidely, tak si to pekne uzijte, vecer ty rybky zavidim teda tezce....
Odpovědět
čoveče, vy budete mít rybek taky hodně.............a šunky a .....................mňam x-) co my, hlavně vy si to užijte, my jsme v neděli v noci doma, máme jednu operu a dva koncerty, bude to super ;-) vy se vracíte kdy??
Odpovědět
Profilova fotka
krasnej program. za tyden jsme zpet 5.6 :-) jo, a letime s CSA
Odpovědět
tak se za týden budu těšit na fotky a na novinky ;-) dobře, že letíte s ČSA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Roba si bere notase, wifina je na pokoji, takze ja se urcite ozvu i driv :-)
Odpovědět
no tak hurááá!!! pošleš nám trochu sluníčka, neb tady má být 10 stupňů
Odpovědět
Profilova fotka
poslu, neb tam je okolo 25 ve stinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?