Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
No, z Kerabenu máme dlaždice do koupelny za 1600/m2, tam radši néééééé Ale Rako bzudu kupovat do koupelny na chatu, tak třeba se tam nějaké veliké najdou.......... ale až po pohřbu, teď si dám oraz Modlím se, aby naše miminko taky spinkalo takhle, já když vždycky vidím ty kámošky s kruhama pod očima............. uááá Dnes se jdu registrovat do porodnice, vybrala jsem Motol.
Odpovědět
nic, ozvu se odpo, teď si musím na chvíli odpočinout, než pojedu, jsem mrtvá a bolí mě škeble, strašně........... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Motol bude také fajn. Jen já bych tam nechtěla rodit kvůli mému květnovému termínu - jak byla ta horka, v Motole by to bylo pekelné. V Podolí byl fajn chládek.
Odpovědět
No, tak u mě horka nebudou :-D Plus, jelikož Podolí maluje, není lepší volba ;-) Tak uvidíme, jak to všechno dopadne............ Našla jsem si dlaždice do koupelny, jako dobrý, že od Rako se dá koupit i dlaždice, která stojí 3999/1ks :-D :-D Tak tu tedy neberu :-D Teď jdu ještě hledat ty obklady za kamna a do kuchyně, to se ale bude dělat až později.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, souhlas, že to malování by bylo zbytečné riziko a pak narychlo jet někam jinam, není nic moc. Včera byl Mates nějaký rozmrzelý - špatně jedl a jak není najedený, je to blbé. Noc ale zase úplně super: jedno kojení v půl 4 a pak spal do 8:15. Já jsem se vzbudila po 8 a úplně mě omylo hrůzou, že je dítě pořád tuhé :-N Tak jsem ho šla násilím vzbudit, že musíme jíst. Dneska už zase jí v pohodě, tak je také v pohodě. A když je Mates v pohodě, jsem v pohodě i já. Zvládl doktorku a pěkně přibral. Takže další kontrola až po šestinedělí. Tento týden má Míra konečně dovču, ten minulý jsem tu měla vždycky na dopoledne alespoň mámu. A tak je pro změnu Míra na chvilku v kanceláři... Alespoň tam není celý den, jen na pár hodin, ale stejně to nechápu. Včera byla schůze vlastníků a schválil se příspěvek do fondu oprav - 5 Kč na m2 za měsíc, takže nám zálohy stoupnou ještě o necelou pětistovku.
Odpovědět
No hlavně jako oni mi řekli, že když to vyjde na malování, tak si mám zavolat sanitku a ta mě odveze tam, kde bude zrovna volno................. uááá třeba na Bulovku, nechat se rozpárat :-D Na chatě máme hotové instalace vody, o víkendu vytáčíme med, ale příští víkend se udělají obklady a pak se to může zapojit a už se budeme mejt, hurááá!!! Musím ještě koupit vanu, umyvadlo 2x, záchod, dřez a myčku, tu už mám domluvenou. Kuchyň vezmeme z Ikea, včera jsme tam našli pěknej takovej rustikální vzor (Fagerland mořidlo antik). Jo a musíme vybrousit a nalakovat parkety, no, práce tam ještě je, ale do tří týdnů to snad bude hotové ;-) S bytem je problém s bankou, takže nevím, zatím se to řeší........... chtějí prachy dopředu před podpisem KS a to zas banka nechce dát :-S A dneska máme ten pohřeb, už aby to bylo námi................ :-(
Odpovědět
Azi: uprimnou soustrast. Je mi to lito, hlavne aby to bylo rychle za vami. :-( At to s bankou dopadne dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, zdravim z domu... Evi, je mi to moc lito ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, vítej doma. Jak se vydařila dovolená? Vybrali jste si vážně skvělý týden, kdy vypadnout. Tady bylo a je zima... Já už se tak těším na pořádné procházky s kočárkem.
Odpovědět
Ahojda holky!!! Frčím na chatu, dneska se dokončujou sádrokartony, máme vytočenej med a koupený obklady. A babi už odpočívá ;-) Uf, tak aspoň pár věcí je za námi ;-) Kristi, vítej doma, povídej!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, par fotek zde... Evi, ty mas teda furt nabito. meli jsme se moc a moc fajn, fakt super hotel, tam se kazdopadne jeste nekdy vratime, nejlepe ale s babickou nebo bez ditka :-)
Odpovědět
Kde zde???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pardon http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Odpovědět
ta modrá voda.............jůůůůů sakriš, musím umluvit muže, abysme jeli k moři, aspoň na pár dní x-) x-) x-) x-) on si jede např. v neděli do izraele a já zas na galeje na chatu, to je teda pořádek ]-(
Odpovědět
a byt asi nebude ]-( investor chce prachy před podpisem KS (nesmysl!!!!) a banka je vyplatí až po podpisu KS. Ustoupit nechce nikdo ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, je to bezva odpocinek...jsme se domluvili, ze budem takhle na prelomu kvetna/cervna jezdit kazdy rok, je to do pohody
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, báječné počasí, voda, moře... Nádhera. My také jezdíme na dovolené buď květen/červen nebo září. Je mnohem méně lidí a je to pohoda. Dokud člověk není omezený školními prázdninami, tak je to je nejlepší. Evi, my jsme také byt dopláceli před podpisem KS. Bylo to tak napsané přímo ve smlouvě o smlouvě budoucí, že zaplacení je poslední podmínkou pro podpis KS a pak musela ING do týdne dát podepsanou KS, což dala. I když samozřejmě souhlasím, že normální je dá peníze, až když je kupní smlouva. Včera odpoledne jsme vyrazili s Matesem do Stromovky. Nejdříve jsme zmokli a schovávali se pod stromem, ale pak se nádherně vyčasilo a byla to fajnová procházka. Také jsme hned vyzkoušeli krmení na lavičce, protože nášemu hladovci z té procházky vyhládlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ahoj...my jezdili v zari i s nasima, proste jsem mela omluvenku na prvni tyden po prazdninach... :-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) Úvěr vyřizujeme narychlo u jiné banky, ale čas jaksi tlačí............ už jsme to měli mít zaplacené ]-( Chata pokračuje, v sobotu obkládáme. Budeme to dělat sami, pomůže strejda a táta, tak jsem zvědavá na výsledek ;-) A když jsme slavnpstně zabudovali vodárnu do chaty, rozbila se. Takže za chvíli vyrážím kamsi do Kyjí tloupit "tlakový stykač"
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dopoledne, no vy jedete Evi. Jste sikulove. tlakovy stykac, to je teda vec, snad se to da kupit a vodarna vam pak pujde
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, a to já si myslela, jak jsme toho dělali na našem bytě hodně svépomocí. Když vidím vás, tak to jsme břídilové :-) Dlaždičky bychom asi nedali :-) Mates má snad už první růstový spurt a pořád se nemůže dokrmit. Takže tak kontinuálně kojíme natřikrát, pak ale zase zabere na delší dobu. Jedno noční kojení se pořád drží, jen ráno už tedy nespí do 7-8, ale tak do 6. Ale pořád v pohodě. Jak jsme byli v neděli ve Stromovce, koukali jsme, že otevřeli novou občerstvovnu. Je to zrekonstruovaná vozovna a vypadalo to celkem fajn.
Odpovědět
jestli ne, tak se fakt poseru ]-( jako takový práce s tím, jámu jsme na ní vykopali, půl dne to instalatér zapojoval a ona se podělá?????????? ]-( ]-( ]-( a v sobotu nás do bytu dostával zámečník za dva litry, zámek je rozvrtanej
Odpovědět
????? http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, videla jsem a nechavam byt, je mi to fuk...
Odpovědět
bych se rozčílila ]-( mám náhradní díl k vodárně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si nebudu kazit den, vyslovene to tam napsane nemam, at si to nikdo nekopiruje, tzn. ze mlceni je souhlas....
Odpovědět
no.................. ale budiž ;-) ty jo, jdu se natáhnout, jsem nachcípaná a nic na to není ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, hlavně si odpočiň - to je jediné, co na to je ;-) Já jsem v zimě měla akorát pastilky z islandského lyšejníku - jsme se smáli, jak Island akorát krachoval, že už jim zbývá akorát vyvážet lyšejníky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tak tohle je fakt sranda http://bydleni.idnes.cz/fiasko-misto-...
Odpovědět
:-D :-D :-D Já to včera četla, fakt mě to pobavilo :-D :-D :-D To je přesně to, když se do čech tahají americké moresy :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?