Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
uaááá a tady bude 10, br......
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/bazar/show... jako prodám???? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, o Food festivalu mi nemluvte, hned bych šla. Teď teprve dostávám tu správně žravou, jak musím Matese vyživit. Mám teď o kilo víc než před těhotenství a obávám se, že i to bude zítra snědeno tím malým savcem. Zatím musím zaťukat, Matýsek je úplně zlatý. V noci nás nechá spát 6 hodin, prostě paráda. Evi, tu desku závidím, přesně tu černou antico žulu jsem chtěla také, ale jaksi to nakonec neprošlo finančně. Budeš to mít nádherné. Užijte si cestování, obě. Pak se musíme někdy domluvit, že bychom se třeba srazily s kočárama ve Stromovce nebo na Letné.
Odpovědět
Baru: kamarádka jedna byla taky hubená jako ty a má taky žravýho chlapečka a už má o 8 kg méně, než před početím, taky z ní vše vysál :-D je teda šíííleně hubená........... a ona e i vysoká, takže.............. Ta černá deska bude krasavice, ukážu hned, jak tam bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se tesim na Matese, slezeme se nekde venku az se vratim, nebo spis az bude Baru po 6-ti nedeli
Odpovědět
jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme, jak na tom budeme. Teď musíme nejdříve zvládnout nápor příbuzenstva. Každopádně si teď užívejte to cestování.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem sice žádný díl neviděla, ale tohle vypadá fakt pěkně http://bydleni.idnes.cz/misa-s-jirkou... Jsou šikovní. Jinak si nemůžu s Matesem vynachválit ten houpací košík. V ložnici je postýlka, ale přes den je Mates v košíku v obyváku a houpání se mu moc líbí.
Odpovědět
jo, pěkný to mají, ale ještě jedni se mi líbí víc ;-) koš chci tááákýýýý
Odpovědět
Holky, do budoucna bychom radi koupili byt v Pze. Poradte, jakou lokalitu zvolit. Aby to bylo jakz takz blizko kamsi mezi lidi-kramy atd, ale zaroven klidek. Diky moc
Odpovědět
A jeste-asi se bude jednat o nove byty, chceme predzahradku, diky moc
Odpovědět
Ona teď pojede i druhá část té soutěžě ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
console: lokalita je o rozpočtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru, mne se ty domy libi vsechny, zajimavy napady console, fin. strop mate jakej?
Odpovědět
no byt tak kolem těch 5, max 5,3 mil. 3+kk
Odpovědět
Profilova fotka
dev. projekty Praha http://www.sreality.cz/developer_list...
Odpovědět
jasne, ja nemam problem s tim, neco najit, ale zajima me, na jakou lokalitu se-dle vaseho nazoru-zamerit. Kde je to dle vas hezke atd, dikes 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak, no to ti kazda bude vychvalovat tu svou - Vinohrady, Holesovice a Hloubetin :-)
Odpovědět
tak ja si je prostuduju :-D
Odpovědět
a muzete mi rict cisla tech okrsku? ty vinohrady jsou ztraceny, takze to nemusis, dikes
Odpovědět
Profilova fotka
kazdej ma naky pozadavky, my meli jasno hned, nam se Vinohrady libi proste nejvic, ac je to v centru, tak se da rict, ze je tu relativne klid. Predzahradku taky mame znova nevim, co bych si vybrala, nic me tak nenadchlo jakko tohle
Odpovědět
Tak ja nemyslela, ze by se mi Vinohrady nelibily, ale ze tam uz asi nebude do te nasi castky zadny byt, vis? Presto diky
Odpovědět
Profilova fotka
Holešovice moc na předzahrádku nejsou, ale obchůdky tu jsou a do centra blízko. Moje vysněná lokalita je Praha 6 - Červený vrch, Střešovice... Ale je to všechno hlavně o ceně, jak psala Afazata. Evi, košík kdyžtak zapůjčíme. Obávám se, že z něj Mates rychle vyroste ;-) Kdybyste viděly jeho nohy a chodidla - po mě je tedy rozhodně nemá.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,t ak se tady mejte krasne, my za 2 hodky jedeme. Ozvu se a poslu kus slunicka :-)
Odpovědět
kristi: krásnou dovču!!! my už jedeme taky, v neděli zpět console: moje vysněná lokalita je praha 1 a praha 4, radši praha 4 no a pak samozřejmě ty střešovice ;-) krásná je letná, dobrý jsou dejvice, zelený jinonice.............to se nedá tak říct nestěhovala bych se na černej most a nikam, kde není metro baru: košík pak od tebe můžu koupit, nebudeš-li ho schovávat pro další dítko
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, na to druhé dítko jsem právě myslela. Uvidíme v listopadu a domluvíme se ;-)
Odpovědět
tak to my si taky můžeme košík koupit ;-) Baru: kolik stály ty dlaždice, co máte v kuchyni? By se mi moc hodily na chatu za kamna...........
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jsem zvědavá, jak dlouho bude košík stačit. A s druhým dítkem hlavně uvidím, jak zvládnu první ;-) Dlaždice stály, mám pocit asi 1200 Kč na m2, jsou to Villeroy and Boch, takže krapet dražší, ale na ten obklad za linkou nás to vyšlo jak lamino z kuchyňského studia. Mates je zlatíčko, dneska jsme byli na Bulovce na sono kyčlí a on byl jedinné miminko, co u toho neřvalo. On začal řvát, když jsem ho oblíkala :-)
Odpovědět
Ty jo.............tak to je moc drahý, já jsem si to myslela........... my chtěli za kamna takovej ten venkovní kámen, co je tím obložený třeba centrum Chodov, ale ten právě stojí 1200/m2 a to jsem řekla, že je moc :-o No, musím vybrat něco jiného, no, ale ty tvoje by se mi taky líbily...............no, moc moc peněz, neee Ráno mi zemřela babička :-( , tak to teď bude muset trochu počkat, nicméně, instalatér už dnes na chatu dorazil a už se maká. On tvůj Matýsek je beztak zlatej, jak v noci spí, to mi teda jiný holky říkaj, jak je mimi budí každé dvě hoďky :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to mi je líto s babičkou. Dlaždice by se možná našly levnější, třeba nějaký Keraben, ti také dělají takovéto. Nebo třeba zkus se podívat na Rako - my máme na chodbě od nich dlaždice Loft - tedy v pískové, ale dělají i jiné barvy a vypadá to podobně. Mají ještě také jednu serii, co má imitovat kámen - nevím, jak se přesně jmenuje. Mates pořád spinká nádherně, nejdříve dá 6 hodin v kuse - zakňourá si o jídlo - a pak další 4 hodinky spinká. Takže Míra se většinou vyspí úplně non-stop. Zařvat si také umí, to tedy ano, ale jen přes den a na noc je v pohodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?